13 saveta kako smuvati devojku koja vam se svidja

E pa dragi decaci koji ne znate neke osnovne korake (a znam da vas ima jel ste kukali i trazili savete po forumima) za muvanje i smuvanje i sta posle smuvanja,kako sta treba,..ja sam bila vredna pa sam se potrudila da vam nadjem nesto da vam olaksa sve to,......

13 malih saveta kako da upoznate, osvojite devojku koja vam se svidja

1.Posmatrajte signale –Ukoliko budete pazljivi, sutedecete sebi vreme razmisljanja i znacete tacno sta vam porucuje. Specijalan pogled sa podignutom obrvom i nekoliko osmeha(sirokih,spontanih, pri kojima pokazuje zube) siguran su znak da mozete da joj pridjete.
2.Osmislite taktiku –Kada dobijete zeleno svetlo vrlo je bitno sta cete prvo reci. Posto imate 5 minuta da je uvucete u razgovor, razmislite dobro koju verbalnu taktiku cete primeniti
3.Dajte joj dobar razlog – Ako zelite njen broj telefona, recite nesto jednostavno i direktno.Dakle, bez patetike. Zabelezite broj u svoj mobilni ili pozajmite olovku od barmena (na vama je da se snadjete jer vi ste onaj koji trazi)
4.Telefon DA,mail NE – Ne budite šonja. Ako želite da je vidite, podignite slusaoicu i okrenite broj. Mejlovi mogu da sacekaju.
5.Kada da je pozovete – Ukoliko zovete u roku od 24h, delovacete kao očajnik. Tri dana je predugo, zato zovite drugog dana.
6.Ne budite formalni – Ukoliko vi nemate devojku, a ni ona dečka, ne sme da zvuci kao da je zovete na zvanican sastanak. Radije recite kako biste voleli da je izvede. Ne bi bilo lose da sama izabere gde.
7.Prvi izlazak – Pred prvi izlazak jednostavno morate da znate neka osnovna pravila bontona: 1) Pridrzite joj jaknu (mantil,sako)
2) Iskljucite mobilni telefon - ako ste zaboravili na to i on zazvoni, prekinite zvonjavu i ni slucajno nemojte gledati ko je zvao, Izvinite se.
3) Ignorisite njen dekolte – Cak i kada joj je bluza toliko providna da vam se cini da je nema. Bicete uhvaceni i nedelu i tako se srozati u njenim ocima.
4) Platite brzo bez konsultacija – Ne pitajte je koliko baksis treba da ostavite, moze delovati kao da zelite da istaknete koliko ste potrosili na nju.
8.Izbegnite stereotipe – Muskarci obicno zele zenu da osvoje cvecem. Ucinite nesto drugacije. Umesto ruza, poklnoite joj korpicu jagoda ili crvenih ribizli. Bez sumnje oboricete je s nogu.
9.Prepustite joj odluku – Preuzmite inicijativu. Ponudite joj dve razlicite mogucnosti kada je rec o mestu prvog sastanka i pitajte je sta misli o vasim predlozima. Tako cete joj nesvesno poslati suptilnu poruku da umete da vodite racuna o njoj i uvericete je da ste muskarac koji je u stanju i da preuzme inicijativu i da se brine o njoj.
10.Neka samo ONA bude predmet vaseg interesovanja – Jednostavno slusajte je. I to veoma pazljivo, pre nego sto jedno drugom pozelite laku noc i raziđete se, u pamcenje morate utisnuti sledece veoma vazne podatke: posao kojim se bavi, njene zelje u pogledu karijere, ime njene najbolje prijateljice,sta radi u slobodno vreme, podatke o porodici. Sve to pa i vise, mora ostati zapisano u vasim sivim celijama. Kada posle sastanka ponovo pokusate da je ocarate preko telefona, pomenite joj i nesto od toga.Vec osvojenim dodacete jos nekoliko poena – bili ste pazljiv slusalac a to mnogo znaci.
11.Obratite paznju na sitnice - Pazljivo je slusajte sta prica, jer se u svakoj recenici krije potencijal za romanticni gest. Tako, ukoliko vam ona slucajno kaze kako joj je otpalo dugme na kosulji, na sledeci sastanak joj donesite novo. Videcete reakciju!!!
12. Znaci koji je razotrkivaju – Ako vas stalno iz ma kog razloga dodiruje, znaci da je otkinula na vas. Drugi znaci: naginje se prema vama dok pricate ili vam postavlja bezbroj pitanja. Jedini nacin da je ucutkate je da predjete u akciju.
13.Poljubac – ako je sastanak protekao kako valja, poljubac mora uci u igru- makar samo ovlasan. Nemojte da vas obeshrabri ako okleva da vam uzvrati poljubac. Mozda je samo stidljiva ili nervozna sto joj se dopadate.

Narawno samo treba pogldati pol posgtawljacxa teme, i razumeti da owi saweti ne da su glupi, wetj wredjaju inteligenciju onoga ko ih chita :roll:
Jedino ko bi owako nesto mogao da proguta je neko ko nikada nije imao dewojku u zhiwotu :roll:
 
mislim da sam dosao na pravo mesto i nadam se da cu dobiti par saveta kako uciniti bilo sta sa jednom devojkom...devojku poznajem svega dva dana,imam dobre izglede kod nje,ili sam imao pre sinocne veceri...ja sam vise direktan i ne volim nesto puno preko fona da sredjujem,maila,chata i dr...sve je bilo ludo prvo vece,i iz prve tabele mi je bukvalno ne dostajala samo zadnja stavka koju nisam mogao da postignem zbog nje...juce u toku dana desilo mi se jako mnogo losih stvari,da ne nabrajam,i pored svega sam otisao da se nadjem sa njom,bile su tu njene drugarice i moja dva ortaka...prisao sam joj,zasmejao je malo,davao je komplimente i sve to po njenom "tempu",znaci bas je videla da mi je u centru paznje i da mi znaci,samo minut kasnije me zove jedan od najboljih ortaka i kaze da ima veliku frku zbog njegove devojke sa njih 6,7-oro i ja naravno sam joj se izvinuo i odmah otisao da vidim u cemu je stvar,a to je bilo pola sata kasnije posto smo dosli, bilo je nekih incidenata do kojih mozda nije moralo doci,ali sta je tu je...medjutim to me je dotuklo i nisam bio uopste raspolozen celo vece...prosto vise nisam mogao ni rec da joj kazem...i posto je ju je keva zvala da ide kuci,naravno hteo sam da krenem ali je ona skroz insistirala da ne idem,nisam otisao i samo 2 minuta kasnije otrcim za njom stignem je ali je bila nesto ne raspolozena i ja joj kazem sta osecam za nju i krenem da je poljubim ali prosto nije htela :(....dala mi je samo broj i usla u kucu...ako moze neki savet sta dalje uraditi,kako se iskupiti,jer ipak se ona sa razlogom naljutila,celo vece sam sedeo i na svaku njenu reakciju prosto nisam mogao nikako da odgovorim...molio bih neko resenje sto pre ako ga ima......
 
3) Ignorisite njen dekolte – Cak i kada joj je bluza toliko providna da vam se cini da je nema. Bicete uhvaceni i nedelu i tako se srozati u njenim ocima.

To nije nikakav problem. Muškarci obično i ignorišu moj dekolte jer ga i nemam....:D


8.Izbegnite stereotipe – Muskarci obicno zele zenu da osvoje cvecem. Ucinite nesto drugacije. Umesto ruza, poklnoite joj korpicu jagoda ili crvenih ribizli. Bez sumnje oboricete je s nogu.

Znaš šta bi mene usrećilo? Da mi pokloni BANANU! :D:cool:


10.Neka samo ONA bude predmet vaseg interesovanja -

muškarac=monogamija= science fiction :D
 
Е морам да се надовежем на ово "допуне", мада нема везе са првом састанком. Једном приликом одем код другарице на рођендан и она ми сва поносна покаже шта је добила од момка. Кад сам видела "поклон" згрозила сам се. У украсну кесицу убацио је допуну за мобилни, кутију цигарета, пакет папирних марамица, пакет жвака и привезак за кључеве у облику плишане играчкице. Мени је то било тако жалосно, да не могу да вам опишем. :( Добро што још није ставио пола векне хлеба унутра, као да је нека сиротица, ма фуј! Али морам да признам да то уопште није критика на његов гест, већ на њено понашање, јер не би она добила такав поклон да стално не кука како нема кредита и да се не гребе за цигаре. :?

Што се Самантиних савета тиче, подржавам!

Хахахах, који лик. :mrgreen:
 
e ovakvu glupost nigde procito nisam do sad a ovo sam pogledao za jednog lika sto **** gumene lutke pa da mu dam neki savet a danas se ***** ne muvaju vec one muvaju muskarce ja se ponasam prema njima kao prema smecu a one mi kazu da to vole samo pare ako imas imas koju oces danas prodjem gradom pridjem i kazem : mala sletka si seksi su ti carapice ajde na pice da se upoznamo i ona kao malo razmislja onda krenas na grubu foru : el ti oces ili neces nemam ceo dan da te cekam da ti razmisljas i onda pocinju izvinjenja sa njene strane i naravno podje na pice uvek budi navalentan posle desetak minuta je zagrli i privuci je uz sebe a posle pet min joj uvali zvaku kad poijete neko pice sedi u kola i vodi je na gajbu tamo kad udjes i ona ocekuje da je ti skines reci joj grubo : el ja da te skidam ako to uradim icices gola kuci jer cu da ti pocepam te krpice ako pristane na to tako i uradi pocepaj joj sve sa nje sex mora dugo da traje i da bude u zaru strasti i pozude menjanje poza i uvek ti vodis a nedaj joj da ona trazi neku pozu a ako to uradi iskuliraj je i namesti je na neku pozu koju ti zelis videces da ce posle tog sexa da te zove jos na pola puta od tvoje gajbe do kuce da ti kaze kako joj je bilo ekstra
 
E pa dragi decaci koji ne znate neke osnovne korake (a znam da vas ima jel ste kukali i trazili savete po forumima) za muvanje i smuvanje i sta posle smuvanja,kako sta treba,..ja sam bila vredna pa sam se potrudila da vam nadjem nesto da vam olaksa sve to,......

13 malih saveta kako da upoznate, osvojite devojku koja vam se svidja

1.Posmatrajte signale –Ukoliko budete pazljivi, sutedecete sebi vreme razmisljanja i znacete tacno sta vam porucuje. Specijalan pogled sa podignutom obrvom i nekoliko osmeha(sirokih,spontanih, pri kojima pokazuje zube) siguran su znak da mozete da joj pridjete.
2.Osmislite taktiku –Kada dobijete zeleno svetlo vrlo je bitno sta cete prvo reci. Posto imate 5 minuta da je uvucete u razgovor, razmislite dobro koju verbalnu taktiku cete primeniti
3.Dajte joj dobar razlog – Ako zelite njen broj telefona, recite nesto jednostavno i direktno.Dakle, bez patetike. Zabelezite broj u svoj mobilni ili pozajmite olovku od barmena (na vama je da se snadjete jer vi ste onaj koji trazi)
4.Telefon DA,mail NE – Ne budite šonja. Ako želite da je vidite, podignite slusaoicu i okrenite broj. Mejlovi mogu da sacekaju.
5.Kada da je pozovete – Ukoliko zovete u roku od 24h, delovacete kao očajnik. Tri dana je predugo, zato zovite drugog dana.
6.Ne budite formalni – Ukoliko vi nemate devojku, a ni ona dečka, ne sme da zvuci kao da je zovete na zvanican sastanak. Radije recite kako biste voleli da je izvede. Ne bi bilo lose da sama izabere gde.
7.Prvi izlazak – Pred prvi izlazak jednostavno morate da znate neka osnovna pravila bontona: 1) Pridrzite joj jaknu (mantil,sako)
2) Iskljucite mobilni telefon - ako ste zaboravili na to i on zazvoni, prekinite zvonjavu i ni slucajno nemojte gledati ko je zvao, Izvinite se.
3) Ignorisite njen dekolte – Cak i kada joj je bluza toliko providna da vam se cini da je nema. Bicete uhvaceni i nedelu i tako se srozati u njenim ocima.
4) Platite brzo bez konsultacija – Ne pitajte je koliko baksis treba da ostavite, moze delovati kao da zelite da istaknete koliko ste potrosili na nju.
8.Izbegnite stereotipe – Muskarci obicno zele zenu da osvoje cvecem. Ucinite nesto drugacije. Umesto ruza, poklnoite joj korpicu jagoda ili crvenih ribizli. Bez sumnje oboricete je s nogu.
9.Prepustite joj odluku – Preuzmite inicijativu. Ponudite joj dve razlicite mogucnosti kada je rec o mestu prvog sastanka i pitajte je sta misli o vasim predlozima. Tako cete joj nesvesno poslati suptilnu poruku da umete da vodite racuna o njoj i uvericete je da ste muskarac koji je u stanju i da preuzme inicijativu i da se brine o njoj.
10.Neka samo ONA bude predmet vaseg interesovanja – Jednostavno slusajte je. I to veoma pazljivo, pre nego sto jedno drugom pozelite laku noc i raziđete se, u pamcenje morate utisnuti sledece veoma vazne podatke: posao kojim se bavi, njene zelje u pogledu karijere, ime njene najbolje prijateljice,sta radi u slobodno vreme, podatke o porodici. Sve to pa i vise, mora ostati zapisano u vasim sivim celijama. Kada posle sastanka ponovo pokusate da je ocarate preko telefona, pomenite joj i nesto od toga.Vec osvojenim dodacete jos nekoliko poena – bili ste pazljiv slusalac a to mnogo znaci.
11.Obratite paznju na sitnice - Pazljivo je slusajte sta prica, jer se u svakoj recenici krije potencijal za romanticni gest. Tako, ukoliko vam ona slucajno kaze kako joj je otpalo dugme na kosulji, na sledeci sastanak joj donesite novo. Videcete reakciju!!!
12. Znaci koji je razotrkivaju – Ako vas stalno iz ma kog razloga dodiruje, znaci da je otkinula na vas. Drugi znaci: naginje se prema vama dok pricate ili vam postavlja bezbroj pitanja. Jedini nacin da je ucutkate je da predjete u akciju.
13.Poljubac – ako je sastanak protekao kako valja, poljubac mora uci u igru- makar samo ovlasan. Nemojte da vas obeshrabri ako okleva da vam uzvrati poljubac. Mozda je samo stidljiva ili nervozna sto joj se dopadate.

bravo...Super si.... Ali ne pali sve to uvek... Devojke vole kada si pun para i vozis dobra kola... To ce da bude ipak dovoljno u vecini slucajeva.... :rtfm:
 
Pozz.
Imam problem doselijo sam se u drugi grad.Prvi dan uskolu sam dosao sa Yamahom r1 i sve su me devojke gledale i namigivale mi:rumenko:.Ali problem je u tome sto ona devojka koja mi se svidela neferma me ni pol posto.Ponekad me pozdravi.Doduse jdenom kada sam vodijo mog psa u setnju sreli smo se ona je pomazila psa a meni je samo namigla.Imam jos jedan problem.Nemogu da izlazim u diskoteku gde svi izlaze zato sto ima ljubomornih dusa(od strane muskaraca).I kad se sretnem sa devojkom neznam sta da pricam sa njom.Molijo bih vas ad bi mi neko pomogao da mi da malo maste sta bih mogao pricati sa devojkom......:hahaha: To mi je jedini problem izgubim mastu kad sam u njenom drustvu.....:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
ja mislim da bi upalilo da kazesh da znash da kuvash mnoge bi na to pale.
i dodala bih pracenje kuci ??
mad amozda je bolje smuvati nekog ko ti se ne svidja onda mozes da ga lakse iskoriscavas na neki nacin mentalno ili finansijski.
a to za kola ako polupoznatu devojku zovesh u svoja kola pa zar nece vecina biti sumnjicava mislim ne bi se prijatno osecala da ulazis u kola s nepoznatim tipom ajde osobom???
mozda i obrnuto eto da bude rodnopolna ravnopravnost ona vozi besni auto i kupi malog dasu
a st aako oboje voze kola i sad da ne bi bio patrijarhat ne moze ona da ostavi svoja i da udje u njegova znaci svako ide svojim kolima ali ko ide prvi, da li on kao predvodnik i zastitnik. dakle najbolej je ni ne izlaziti
 
Poslednja izmena:
Pozz.
Imam problem doselijo sam se u drugi grad.Prvi dan uskolu sam dosao sa yamahom r1 i sve su me devojke gledale i namigivale mi:rumenko:.Ali problem je u tome sto ona devojka koja mi se svidela neferma me ni pol posto.Ponekad me pozdravi.Doduse jdenom kada sam vodijo mog psa u setnju sreli smo se ona je pomazila psa a meni je samo namigla.Imam jos jedan problem.Nemogu da izlazim u diskoteku gde svi izlaze zato sto ima ljubomornih dusa(od strane muskaraca).I kad se sretnem sa devojkom neznam sta da pricam sa njom.Molijo bih vas ad bi mi neko pomogao da mi da malo maste sta bih mogao pricati sa devojkom......:hahaha: To mi je jedini problem izgubim mastu kad sam u njenom drustvu.....:mrgreen:

Prvo treba da naucis pravopis pa onda da vozis Yamahu :confused:
 
Pogledah one savete u uvodnom postu i kad zamislim nekog nikakvog koji poslusa sve te savete, najezim se od bljaka i shvatim da me ne bi smuvao ni uz sto dodatnih saveta.
Zakljucak: ukoliko ne postoji nesto sto privlaci devojku kod datog tipa, nijedan savet ne pomaze...

Medjutim, ima nekih osobina koje neke neugledne muskarce mogu podici do nivoa prihvatljivog jer su retke, a devojke se u vecini loze na njih. Samim tim osobinama, povecava mu se sansa za uspeh o kome bez toga nije mogao ni da sanja


Dakle moji saveti da se smuva zenska:
Treba da bude pazljiv prema svojoj partnerki.
Treba da je odmeren i da ne lupa gluposti i da se ne blamira u drustvu.
Treba da se slabo interesuje za zenski svet osim za osobu koja mu je partnerka.
Treba da bude zanimljiv i da ima sta da kaze.
Treba da bude uredan i cist.

Nisu ove stavke sve sto je potrebno da bi se devojka sasvim sigurno smuvala, ali mnogo znace...jer se sve one vrte oko ponasanja i stava i svako moze da ih postigne samokontrolom i usavrsavanjem sebe i da u velikoj meri nadoknadi njima neke svoje mane koje samom prirodom tih mana ne moze da promeni.
 
haha..zna jeka ( : e, nije ti tačno za neiteresovanje za druge žemske i nije ti, ček da vidim ša ti nije...i nije...ostalo se slažem . sa ovim interesovanjem, nije tačno, baš volite i da se druge interesuju za vašeg čkade i nisi navela neke tajne majstore kuhinje koje ti, kao žensko, nećeš nikada javno napisati...ovako ispada da treba da bude metro - tunjavko..ali ne, upravo je ključan stav, samopouzdanje i odlučnost...i same gatje posle spadaju... izvini što sam sam se umešao međ tvoje savete.. ;O)
 

Back
Top