Ukrocena goropad????

Predstava je odlicna. Fenomenalna i odusevljavajuca. Svakome bih preporucila da je odgleda. Sto se Katarine tice, ne bih pridavala poseban znacaj glumici koja igra ulogu u Ukrocenoj Goropadi, zato sto je sama predstava kao predstava odlicna, sam scenario je fantastican.
 
Novcic_u_fontani:
Predstava je odlicna. Fenomenalna i odusevljavajuca. Svakome bih preporucila da je odgleda. Sto se Katarine tice, ne bih pridavala poseban znacaj glumici koja igra ulogu u Ukrocenoj Goropadi, zato sto je sama predstava kao predstava odlicna, sam scenario je fantastican.

Naravno da je fantastican kada je napisao Sekspir.
 
Pa ljudi moji onaj Milosevic razbija kako dobro glumi.Odigrao je fenomenalno,stvarno sam se iznenadio jer sam mislio da mu je domet ona serija,ali izgleda da je odlican glumac.Ukrocena Goropad je odlican izbor za pogledati.
 
Predstava je katastrofa!!!!!!!!!!!!
Klasicno skrnavljenje Sekspira!Katarina Radivojevic kao i uvek vrlo nezrelo i autisticno glumi samu sebe,cak je i mucena Bojana Ordinacev bolja glumica od nje!?
Predstavu je izneo vrlo profesionalno Andrija Milosevic,a posle -Tre Sorele-gde je glumio sa istinskim divama ovo mora da je bilo kao rad u rudniku.
Za mene predstava je potpuno razocarenje,a o samom pozoristu da i ne govorimo....
 
nactu:
E,sa ovim moram apsolutno da se slozim.To je bila izvanredna predstava,steta sto je nestala sa repertoara!!


To je jedna od predstava sa najdužim stažem,. igrala se skoro 10 godina, sećam se petstote izvedbe ali svaki put je bilo puno i mislim da bi bilo još deset godina. Predstava u kojoj je sve bilo na svom mestu- milina! :)
 
nactu:
Predstava je katastrofa!!!!!!!!!!!!
Klasicno skrnavljenje Sekspira!Katarina Radivojevic kao i uvek vrlo nezrelo i autisticno glumi samu sebe,cak je i mucena Bojana Ordinacev bolja glumica od nje!?
Predstavu je izneo vrlo profesionalno Andrija Milosevic,a posle -Tre Sorele-gde je glumio sa istinskim divama ovo mora da je bilo kao rad u rudniku.
Za mene predstava je potpuno razocarenje,a o samom pozoristu da i ne govorimo....

Potpuno si u pravu,a Bojani Ordinacev ipak treba zabraniti dalji rad u pozoristu jer nisam netalentovaniju glumicu u zivotu gledao.
 

Back
Top