1 QUESTION FOR ALL OF YOU!!!!!!

Nebojsa_PFC

Početnik
Poruka
19
Slusajte me pazljivo. ovo cu reci samo jednom. :) Sala
ovaj imam pitanje?????? koji fon uzeti nokiu 6630 ili se k750i????? meni je drug rekao da ova nokia ima brzi softver i da bolje radi nego sonyericsson. sta vi mislite???recite mi, pliz posto za nekoliko dana treba da uzmem fon ako bog da para. :D
 
Ljudi nokia 6630 je "bolja" samo zbog simbiana, a se k750 ima bolju kameru, ekran vece rezolucije, vise boja na ekranu, blic, radio, vecu memoriju, autofokus, laksi je, manji je... ma da ne nabrajam vise...
Totalno glupo poredjenje...

Samo cu reci... dzaba softver ako je hardver slab... uvek bilo uvek ce i biti ;)
 
Imao sam oba fona pa mogu da kazhem pouzdano.
k750 ima kameru od 2 mpx dok 6630 ima 1.3,medjutim,kada se prebace na komp slike se skoro uopshte ne razliquju...narawno,velika prednost nokie 6630 je simbian,i zato sam se ja odluchio za owaj telefon ,sobzirom na to da k750 nema ama bash nikakve prednosti nad 6630 osim ove kamere,ali,kao shto rekox,na kompu se razlika NE primetjuje...
 
Se je bio los dok je proizvodio telefone sa monohromatskim displejom, svi modeli posle t300 su dobri, imaju stabilan softwer, i za malo para daju mnogo opcija.
P.S.
Ovde nije rec generalno o SE, vec o K750i !
Citaj bre malo prethodne postove! :twisted:
 
gle samo sablon za 65 seriju CPU:

x65_cpu_web.jpg
 

Back
Top