Sta se desilo sa zenama...

jastuk

Aktivan član
Poruka
1.425
Zene , nemojte istovremeno traziti da vam neko uvek placa pice i/ili ostalo i da budete ravnopravne tj. postovane....

takva ljubav ne postoji - sutra ce vam takav muz(daleko bilo) reci :ja doso s posla , ti nisi postavila da jedem...-npr.....i ostalo....

sta mislite o ovome ? jel ovo tacno? (ja zena...)
 
frozen1982.:
Mislis da ako sve placa smatra zenu robom?


Pa i je tako. Mi svi radimo za iste pare, ako ona svoje steka a ja samo placam onda ima da mi pusi kad god mi se digne. :lol: :lol:

Pa ni nema tipova koji ce placat sve i jos ju slusat. E to bi one htele ali toliko niko nije puko s mozgom.
Mada ja nikad nijednoj ne bi placao sta ce mi ako jos i nju financiram pored sebe niti bi od neke trazio. to su ljudi koji nemaju obraza i veliki su neradnici. ... mada sta znam kad se mogu jebat za lovu ... znaci nijedna nema obraza
 
frozen1982.:
Mislis da ako sve placa smatra zenu robom?

Pa ako plaća sve i potpunosti, onda se to podrazumeva. Mislim da ona nije mislila na jedno, dva, tri pića... Nego, više na muškarce koji (napr) svoje cice vode u najskuplji butik u gradu i kaže biraj...

Stvar je u umerenosti. Ok je da muškarac plati piće. Ali ako ona u najskupljem lokalu u gradu pijucka ko smuk naručivajući najskuplja pića, onda se podrazumeva da taj koji toliko "investira" i očekuje nešto.
 
Posto se jastuk ne javlja,ako je na to mislila.....
Takve zene su same krive,sto su trazile to su i dobile.Ako si imale nerealna materijalna ocekivanja koja same ne mogu da pokriju nego traze preko muskarca,normalno je da ce nabasati na nekog ko ce zeleti to da naplati.
 
jastuk:
Zene , nemojte istovremeno traziti da vam neko uvek placa pice i/ili ostalo i da budete ravnopravne tj. postovane....

takva ljubav ne postoji sta mislite o ovome ?

ja nikako da ukapiram ko je ovde musko a ko zensko, jastuk ti si kog pola?
ne razumem uopste o kakvoj ljubavi pricas?? kakva ljubav ne postoji?? ne mogu da mislim nista o ovome jer pitanje ne razumem...
 
jastuk:
...ima izraz :deca su skupa investicija... -...nije sasvim van teme...
Jastuk,nemo se foliramo...deca jesu skupa investicija ali ne materijalno...svako moze da ima dete cak i u Srbiji i da mu obezbedi neki minimum ako se potrudi,to je pitanje odricanja i nesebicnosti.....deca su skupa investicija jer te odluka da imas/nemas dete menja za ceo zivot.A ta patologija"udala se za bogatog da bi imala zbrinutu decu mislim da vise ne prolazi...pa nije ovo 19.vek!A sumnjam da one sto traze da im muskarac SVE placa imaju decu u glavi.....
 
ko nije razumeo ,nije shvatio....

elem , ima i ovo :ako priznajemo znacaj i materijalnog i dusevnog , logicno je , da se i muskarci i zene kojima partner pruza odnos/tretman koji im extra odgovara ,trude na sve nacine da ga zasluze....ljudi su ,uglavnom, mnogo vise gladni emotivno nego bukvalno...
 
jastuk:
ko nije razumeo ,nije shvatio....

elem , ima i ovo :ako priznajemo znacaj i materijalnog i dusevnog , logicno je , da se i muskarci i zene kojima partner pruza odnos/tretman koji im extra odgovara ,trude na sve nacine da ga zasluze....ljudi su ,uglavnom, mnogo vise gladni emotivno nego bukvalno...

E, sad ni ja ne razumem. :lol:
 
da frozen , mislim i na emotivna ulaganja u decu...
i, da, mnoge zene,pogotovo ove sto su sad tetke i bake,su veoma mislile na decu...tj. i njihovi roditelji su mislili kad su gledali kako da ih dobro udaju...mada moja opaska o deci kao investiciji se odnosila na uopsteni odnos covek-covek , u smislu da i riditelji ocekuju da opravdas njihova ocekivanja tj ulaganja..
 
jastuk:
da frozen , mislim i na emotivna ulaganja u decu...
i, da, mnoge zene,pogotovo ove sto su sad tetke i bake,su veoma mislile na decu...tj. i njihovi roditelji su mislili kad su gledali kako da ih dobro udaju...mada moja opaska o deci kao investiciji se odnosila na uopsteni odnos covek-covek , u smislu da i riditelji ocekuju da opravdas njihova ocekivanja tj ulaganja..
Pritisak da se udas/ozenis?Jel to...pa toga ima kod oba pola-ako nemas devojku/momka odma si *****/lezbejka ili nisi normalan.Priznajem da je najverovatnije pritisak veci ako si zensko.....Ocekivanja okoline,rodbine?Po meni najbolje je-zayebi to,zenis se/udajes zbog sebe a ne da bi roditelji imali unuce da drze na kolenu,ako dodje dodje ako ne j.biga......
 
frozen1982.:
Pritisak da se udas/ozenis?Jel to...pa toga ima kod oba pola-ako nemas devojku/momka odma si *****/lezbejka ili nisi normalan.Priznajem da je najverovatnije pritisak veci ako si zensko.....Ocekivanja okoline,rodbine?Po meni najbolje je-zayebi to,zenis se/udajes zbog sebe a ne da bi roditelji imali unuce da drze na kolenu,ako dodje dodje ako ne j.biga......

Slažem se, ali kakve to ima veze sa temom. :lol:
 

Back
Top