ForumskaGRAMATIKA

SumiTara

Ističe se
Poruka
2.145
Original postavio paul

"...Vidis da ovi junferi nemaju pojma gde se nalaze.Nisu naucili ni forumsku gramatiku a oce da diskutiraju.Al ako, neka, iskvar.......pardon, naucicemo mi njih nasem zargonu pa ce oni uskoro da "pevaju" bolje i od nas veterana."

Mi, forumski nepismeni, stalno vam ovde ulecemo i svojim recnikom kvarimo forumski obrazovane omladince/ke.
Avaj, vapim da nas, junfere, prosvetlite!
Napravimo zajedno FORUMSKI RECNIK .

Iznesite:

:-) "nove" reci uz prevod (npr. junfer)
:-) skracenice i njihovo znacenje (mis'im)
:-) interesantne sintaksicke "sklopke"
:-) najinteresantnije citate na koje ste slucajno naleteli.
:-) shatrovacki

Poenta: Izrazavajte se sto nepravilnije, iskrivljujte nas jezik.
Lupetajte sta god zelite, sto "nepismenije- to bolje"
 
Samo ti vapij :lol:
Koga god da si citirao/la, mislim da je očigledno da se malo zahebafao...
Nego, učestvovala bih ja u ovoj igri, ali mi nije najjasnija... Daj neki primer...
 
@ (r), ne, Beli aludira na jednu temu, gde je za zaključavanje teme bilo potrebno da se otkuca "pray the Lord" i posle toga Lock
Palili nekog klinca...

Jesam, a ne moraš ni da pogasiš programe, inače. Sa POWER dugmetom nasilno gasiš win, i on ne stigne da regularno snimi sva setovanja, promene registry baze i tome slično...
To je moglo da se podesi još u win 2000, a sada u XP-u je po default-u

Svejedno...
Prednosti APM u win i ATX kućišta ;)
 
jel mora svaka tema na svastari da postane strana za chatovanje izmedju vajtnikija i mekmilana??
dajte se obuzdati malo.
davno,bila je,a mozda jos uvek jeste,na poznanstvima tema : samo pop i veca-ostali NO-NO...lepo ljudi napravili svojou temu gde su se prepucavali intenzivno

tema : ubacivanje engleskih reci u tekst...vazda sam se pitala cemu to.i to je neka gramatika,ali losa.koliko gramatika moze da bude losa.
stidite se....
 
Vragolasta Amfibija:
jel mora svaka tema na svastari da postane strana za chatovanje izmedju vajtnikija i mekmilana??
dajte se obuzdati malo.
davno,bila je,a mozda jos uvek jeste,na poznanstvima tema : samo pop i veca-ostali NO-NO...lepo ljudi napravili svojou temu gde su se prepucavali intenzivno

tema : ubacivanje engleskih reci u tekst...vazda sam se pitala cemu to.i to je neka gramatika,ali losa.koliko gramatika moze da bude losa.
stidite se....

Htedoh i ja nesto reci, ali...hvala, hvala...
 

Back
Top