Da zene placaju

Sinke i ja sam isao na splavove i pucao po par hiljada za vece... al opet nikad nisam smatrao da ona mora nesto posle...
U pravu si da je nelogicnost u nasem drustvu da sve tipovi placaju... ali tako je kako je moramo se prilagoditi... Ne moz sad besneti sto si ostao bez pola plate i suvog... :lol: Ni neides na splavove sa nekom koja mislis da nije vredna toga... A nesporazum je u komunikaciji ako se niste razumeli sta zelite...
 
da ocekivala bih da ga kresnem, i kad bi rekao da nece ja bih ga "silovala" (ustvari to nije silovanje posto kad mu se digne to pravno nije priznato za silovanje, a sigurna sam da ce mu se dici)
 
jovan24:
Znaci tehnicki zene ni ne mogu biti otpuzene za silovanje?

ne mogu biti optuzene (muskarci samo mogu biti silovani od strane drugog muskarca, ali to je drugcije to je analna penetracija, i njihov polni organ se ne dize). a ako muskarac kaze da ga je zena silovala to u pravnim krugovima se ne priznaje, posto ako mu se dignuo, to znaci da je zeleo seks i ona ga nije silovala. Tako je ovde u engleskoj.
 
Petar_Pan:
Sinke i ja sam isao na splavove i pucao po par hiljada za vece... al opet nikad nisam smatrao da ona mora nesto posle...
U pravu si da je nelogicnost u nasem drustvu da sve tipovi placaju... ali tako je kako je moramo se prilagoditi... Ne moz sad besneti sto si ostao bez pola plate i suvog... :lol: Ni neides na splavove sa nekom koja mislis da nije vredna toga... A nesporazum je u komunikaciji ako se niste razumeli sta zelite...
pero ne sumnjam da si isao na splavove
ali da si pucao po par hiljada... :confused: cega bre? :lol:
 
Meni se desilo da izadjem sa tipom, super provod, doduse on plati, onda zaglavimo kod mene kuci, a on samo prespava, ujutru 'dobro jutro ljubavi! zurim na posao, vidimo se veceras.' Ja ostanem u rebusu? Sta mu bi, nemam pojma!
 
geisha:
da ocekivala bih da ga kresnem, i kad bi rekao da nece ja bih ga "silovala" (ustvari to nije silovanje posto kad mu se digne to pravno nije priznato za silovanje, a sigurna sam da ce mu se dici)

Па онда ни жена кад рашири ноге није силовање...
Мисссиммм... двоструки стандарди.
 
strelica00:
Meni se desilo da izadjem sa tipom, super provod, doduse on plati, onda zaglavimo kod mene kuci, a on samo prespava, ujutru 'dobro jutro ljubavi! zurim na posao, vidimo se veceras.' Ja ostanem u rebusu? Sta mu bi, nemam pojma!

drugi put , od svojih decaka da trazis lekarsko uverenje , da vidis dal su normalni u pamet.Ostaviti damu "suvu" .....to je nesto najbrutalnije sto sam mogao na forumu cuti.
Al glavu gore , Strelice, takvih je malo
 

Back
Top