NAJLEPSI FUDBALER

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
bekamfan:
NAJLEPSI FUDBALER NA SVETU JE DAVID BEKAM!DAJ BOZE DA SE RAZVEDE OD ONE VIKTORIJE ALI IPAK MI JE ZAO DECE!POZDRAV ONOM KO JE SMISLIO OVU TEMU!INACE JA SAM ZENSKO I MNOGO VOLIM BEKAMA I MURINJA
Pozdrav i tebi, bekamfan!!! :grin: :grin: :grin:
Lepi su Gerard i Luka Toni.. I Murinho naravno ali on nije fudbaler
 
bekamfan:
NAJLEPSI FUDBALER NA SVETU JE DAVID BEKAM!DAJ BOZE DA SE RAZVEDE OD ONE VIKTORIJE ALI IPAK MI JE ZAO DECE!POZDRAV ONOM KO JE SMISLIO OVU TEMU!INACE JA SAM ZENSKO I MNOGO VOLIM BEKAMA I MURINJA
Ne mogu da verujem..Pa ti si preslikana ja... ;-)...I ja takodje volim bekama i Murinja.Dobro,da budem iskrena Murinja malo vise...
Raj za oci...Aaaaa... :kiss:
 

Prilozi

  • 50894708-web.jpg
    50894708-web.jpg
    15,3 KB · Pregleda: 29
bekamfan:
Pa volim i ja Murinja!Presladak je lepseg trenera u zivotu nisam videla!Ali ipak Bekam mada i dalje se dvoumim...
I agree.Upravo sam pocela da kupujem dnevnu stampu,ne bi li slucajno naletela na neku slicicu Murinja.Imam ih dosta u kompu,ali mi stampac ne radi...Koji sam ja maler ;-)..
A sto se Bekama tice imam dosta o njemu(slika,clanaka,postera)...Jel' si procitala njegovu autobiografiju?(predpostavljam da jesi...) pozz
 
JekaiGeorge:
I agree.Upravo sam pocela da kupujem dnevnu stampu,ne bi li slucajno naletela na neku slicicu Murinja.Imam ih dosta u kompu,ali mi stampac ne radi...Koji sam ja maler ;-)..
A sto se Bekama tice imam dosta o njemu(slika,clanaka,postera)...Jel' si procitala njegovu autobiografiju?(predpostavljam da jesi...) pozz

bice da je mnogo dobra autiobiografija ... sigurno je imao svasta nesto pametno da kaze.Obavezno procitajte.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top