Porodicni biznis: prevara decenije, hleb bez motike

fenix1

Početnik
Banovan
Poruka
30
Cao svima, forumcima! Pomagajte braco, u ogromnoj sam dilemi, zive preko puta i lazu me o takozvanom porodicnom biznisu, oblace se kao glumci iz Holivuda, kravata, sako, kompletici, prezentacije i ludilo, ogromna zarada sledi.
Lazu li oni mene ili sami sebe, o kakvom je to poslu rec i na koji nacin se okrece novac, zasto nece da mi kazu, nego nastupaju tako da oni nisu kompetentni da me uvedu u posao, nego to mora menadzer, ali kada ja sa suprugom plaatim clanarinu. Nece da me uvedu u posao a kazu firma je legalna, nova i placa se PDV, O CEMU SE TU ZAPRAVO RADI?
 
Ma nije breee

Sigurno 100%

Evo ja vodim tako neshto.
Dash ti meni 250EUR, pola litre krvi ( ako je A+, a ako je AB, onda moze i 250 grama), napismeno potvrdu da ces mi ustupiti svoje prvorodjeno dete (ako je zensko), i ja tebi sve lepo objasnim.
Ako hocesh, a sigurno ces hteti, mozes i da kupish DVD gde su sve stvari i procedure lepo objashnjene sa logicnim primerima i situacijama.
Cena svakog DVD-ja je 15 EUR.

Bagatela.

Valjda si shvatio?
 
Hvala svima koji su dali komentar na ovu moju temu! Nisu sekta, radi se o multi level marketing sistemu, potrebno je da se uclanis, das oko 2290 eura, dobijes otvoren racun u Delta banci - banka Intesa, dobijes par knjiga, kao prirunika za rad, da znas kako da prosipas pricu i od toga nema odstupanja jer je to skup znanaja najeminentnijih ekonomista i psihologa, kada zajebes nekog i uvedes ga u posao ti si dobara oko 55o eura, cuo sam da ima i nekih fiksnih plata od 360 eura, ako si spreman da lazes i sebe i druge u njihovo ime i tada valjda ne dajes 2290 eura, a to procenjuje tzv. menadzer koji te uvodi u posao ili tzv. veliki sef, dalje sam cuo od tog poznanika da to ne moze svako da radi, jer mora da se veruje u to, sada se okupljaju svake subote u hotelu Termal u Mataruskoj banji kod Kraljeva, pa Zorice S. izvoli, ali se prethodno obavezna da potpises kodeks cutanja, i kada ulazis i kada izlazis iz firme, cuo sam da ne prete, bar za sada. Firma sada nosi ime MEGA BOOK! I jos nesto taj moj komsija mi je sve to ispricao, tek posle toga kada sam ga dobro napio! Pozdrav svima i pisite!
 
u hotelu Termal u Mataruskoj banji kod Kraljeva, pa Zorice S. izvoli, ali se prethodno obavezna da potpises kodeks cutanja, i kada ulazis i kada izlazis iz firme, cuo sam da ne prete, bar za sada. Firma sada nosi ime MEGA BOOK! I jos nesto taj moj komsija mi je sve to ispricao, tek posle toga kada sam ga dobro napio! Pozdrav svima i pisite!
 

Back
Top