ROYAL CROWNS Kraljevo - shta je to za vas?

da, da... Poshto vidim da ste bolje upuceni u gostovanja nekih Dejana Milicevica ili N.Beba u Kraljevu nego u to chime vam se drugari iz odelenja bave, moracu da pojasnim malo. Kao shto vidim, zabole vas levo uvence za to shto je na mishice i u neverovatan napor Kraljevo izborilo da bude jedan od gradova gde ce se igrati americhki fudbal. U nedelju igraju prvu utakmicu protiv Bedema iz Smedereva, 15 ili 16. aprila igrace na domacem terenu, te cete biti u prilici da ih vidite na delu... Ili mozda ne? Ipak je interesantnije zevati u kaficu, ogovarati prijatelje, coolirati u svojoj sobi, kukati kako je ovde sve trulo... :x
Marijanac & ekipo, samo napred!!! :razz:
 
marjanac:
Haha. Gde bas mene prozva. Ja cu igrati tu sledecu utakmicu sto ti kazes 15-16og a inace je 22og. :D
Inace 22og igramo protiv Jagodine. Sve zainteresovane cu da obavestim na kojem terenu ce da se igra a ja mislim da ce to verovatno biti na terenu Autotransporta.
Inace nas sajt je:
http://www.royalcrowns.org.yu/
Tu se mozete detaljnije informisati.

He, tebe prozvah jer si se oglashavao na ovom forumu. Kasno se setih za problem oko ove tekme, ali bice bolje. I shto je pomereno za 22.? Pa, mislim.. stvarnoooo! :smile: Samo da saznam ko vam je predsednik kluba, odmah idem kod njega da ga pitam kakav je to nachin :razz: :lol: :razz:
A sutra... GO CROWNS GO!!! 8-)
 
... I naravno, pozivam sve ljubitelje sporta kod nas da se tog 22.04. tekuce godine pojave na "tribinama" stadiona "AUTOTRANSPORT" i pruze valjanu podrshku ovim igrachima, a i da malo izadju iz smoga u prirodu, te vide lepote D.P. "AUTOTRANSPORT" :razz: :razz: :razz: :lol: 8-) :wink:
 
he he he... Poshto mi braca Trifunovic nisu nishta u rodu, kosa uskoro mora da leti. Devet meseci je gajih na glavudzi i nosah svuda sa sobom, idu topliji dani, pa... :razz:

Inache, sport je jako dobra i pozitivna stvar, samo treba da se primish na njega :lol:

Hvala shto si se oglasila na ovom topicu :wink:
 
guitarrr_babe:
ok, ja se totalno primam na tenis, posebno onaj "letnji", sa dva malo veca reketa za stoni tenis i pravom lopticom. e, to je stvarno extra. ma, previse sam ja smotana za kolektivne sportove. moj tim gotovo uvek gubi :)

cestitam krunama na pobedi! svaka cast!

Tenis, basket, atletika (tj. obichan dzoging)... bilo shta samo ne umrtvljeno stanje duha. Kada mi neko od 16 godina kaze kako ne ide sa drugovima na basket zato shto je to prerastao i shto je ta rabota samo za napaljene klince, dodje mi da mu zavrnem shiju!
:-x

ROYAL-boysi se zahvaljuju na chestitkama, koga put bude naveo u Kraljevo 22. bilo bi fino da bude na tribinama i pruzi podrshku momcima u utakmici protiv ekipe iz Jagodine :smile:
 

Back
Top