Fatalne tridesete?

N

Nico

Gost
Pre izvesnog vremena resim ja da malo svrljam okolo (ovo neka ostane medju nama). Upoznala sam zanimljivog tipa, diskretno obznanila da zelim samo seks, on se odusevio i sve bi bilo ok, da on nije imao problem sa - erekcijom. Odustanem od njega, i nesto kasnije, kad sam resila da ponovo pokusam sa jednim drugim tipom, ponovi se ista prica. Nista od seksa! Obojica imaju oko 30 godina, i kad bolje razmislim, deluju kao da ih je nesto pregazilo. Da li je ovo samo slucajnost, ili znak za uzbunu? Mozda je vreme da se predje na mladje?
 
Losa sreca, draga Nico... Ne mora da znaci, ako bi bila s nekim mladjim, da ti se to ne bi desilo...
Isto kao sto ne mora da znaci da bi ti se desilo s nekim trecim tridesetogodisnjakom...
Drzim ti fige, da iduci put naletis na "spremnog", pa bio on mladji li stariji...:)
P.S. Moj 36-godisnjak nema nikakvih problema s erekcijom... Naprotiv...:))
 
Nico :))) hehehehe to te bog kaznio sto si resila da svrljas :) pa ti poslao neke polovne i umorne muskarce.
Stvar zavisi od coveka do coveka , posto je poznato da erekcija dolazi iz glave , koja je ujedno i najbitniji seksualni organ kod muskarca, a ne iz m***
desava se da i mnogo mladji imaju problema.Po mojoj teoriji covek moze biti potentan ili cak i hiperpotentan samo ako ima zdravu glavu i njome upravlja celom situacijom.
Nazalost vecini m*** vode glavu umesto da je obrnuto.
Ako ti je od nekog od njih posebno stalo ,opusti malo coveka i videces rezultati ce doci sami od sebe .
Toliko od Lisca ovaj put.
 
To definitivno nema veze sa godinama!Bojim se da na pogresan nacin pokusavas da poboljsas svoj seksualni zivot.Ili probaj da imas bolji seks sa svojim deckom tako sto ces da mu kazes sta bi htela ili ga ostavi i onda trazi ono sto ti odgovara.Zar nije to najpostenije?A ako te pali pomisao o preljubi,onda mogu da ti kazem da je to neostvariva fantazija,osim ako neces da zrtvujes svoje ljudske osobine i postanes hladna kucka.Onda ces da privlacis tipove koji mozda nemaju problema sa erekcijom u pomenutim situacijama, upravo zbog toga sto nemaju nista u glavi,i mozda ih pali da te posle seksualnog odnosa na primer pretuku jer ne znaju za razumevanje i sazaljenje.
 
Nico:
Pre izvesnog vremena resim ja da malo svrljam okolo (ovo neka ostane medju nama). Upoznala sam zanimljivog tipa, diskretno obznanila da zelim samo seks, on se odusevio i sve bi bilo ok, da on nije imao problem sa - erekcijom. Odustanem od njega, i nesto kasnije, kad sam resila da ponovo pokusam sa jednim drugim tipom, ponovi se ista prica. Nista od seksa! Obojica imaju oko 30 godina, i kad bolje razmislim, deluju kao da ih je nesto pregazilo. Da li je ovo samo slucajnost, ili znak za uzbunu? Mozda je vreme da se predje na mladje?


E...NAJBOLJE DA GA POSALJES U PENZIJU! IMA MNOGO DRUGIH CIJI RADNI STAZ VEOMA DOBAR!!!!!
 
Gazdarica:
Losa sreca, draga Nico... Ne mora da znaci, ako bi bila s nekim mladjim, da ti se to ne bi desilo...
Isto kao sto ne mora da znaci da bi ti se desilo s nekim trecim tridesetogodisnjakom...
Drzim ti fige, da iduci put naletis na "spremnog", pa bio on mladji li stariji...:)
P.S. Moj 36-godisnjak nema nikakvih problema s erekcijom... Naprotiv...:))

Ma ne hvali se samo onako da spomene..........jadna devojka...... :cry: :wink:
 
zar nije nekako suvo da trazis od frajera samo seks ,, ok je samo seks ,, ja sam bas za ,, ali ne treba dati do znanja da se samo o tome radi ,, malo uvod ,, pa zaplet pa odplet ,, pa opustanje ,, onako da dodje spontano ,pa makar se i odmah desio -sa vrata kao skidaj gatje i to ,, verovatno si naletela na blokadu kod muskarca koji nije dovoljno opusten i spreman na ,,ajd sad ,, a mozda se i nije tako desilo ,, a mozda sam i umorna ,, a jel ima neki forum ,, danas mi je nesto dosadno :?: :shock: yebiga
 
ma ne znam ,,meni je bas super ovde ,, jel mogu da zadrzim ovu temu za sebe ,,
ovako ,, mnogo mi se svidja ona tehno stvar ,,, la la la la la la la ,, jel zna neko o kojoj se radi ? ma ne slusam tehno ali ovo mi bas zapalo za oko -uho grlo nos -otorinolaringologija ,,obuzelo mi sva cula ,,da da ,, ima sigurno i nevernih ali tako je ,,nece se promeniti
gazdarice ,,molim te ostavi mi ovu temu odkljucanu samo za me ,,a? jel moze tako nesto
 

Back
Top