Da, imamo privatne poruke, ali...
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Da, imamo privatne poruke, ali...

Aktivan član
    Učlanjen
    02.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano Da, imamo privatne poruke, ali...

... tema je bila javna, pa valjda zasluzujem i takav odgovor (ne pricamo masne viceve, pa kao "nije za forum"). Nego, hocu jos nesto da podelim sa cenjenim auditorijumom - evo sta mi je poslao ovaj super-frik na lepku kao privatnu poruku:

Danas, 01:38
    Major_TOM
    Registrovan korisnik

Major_TOM-ov/in Avatar

Učlanjen:: 21.03.2006.

Podrazumevano Sta kukas, TROLE ????
    Ajde, ne kukaj ko pizda neka, decko..

Smislices ti novu temu, kroz nedelju dana

I sta sad, Jomini? Zatvoris mi temu, i onda me psihopata smara preko prajveta? Uradi sta treba da od tog bica vise ne dobijem nijednu privatnu, znam da to moze. Osim sto je glup, nepismen i oseca se na isparenja na bazi lepka, brine me i ovo njegovo "decko", vec drugi put me tako oslovljava.

P.S. Odgovaram ovako sto zbog poruke koju sam dobio (neka ljudi vide s kakvim ljakijem se ovde raspravlja, mislim na ovog nesrecnog Toma, tuznu spodobu koja salje ovako bedne prajvete umesto da odgovori na forumu na direktnu prozivku - tamo pribegava uvredama) sto zbog tvog prethodnog komentara na moju zatvorenu temu, Jomini. Prvo, nisam mu uopste "odgovorio na isti nacin", vec je on mene uvredio a ja NISTA nisam STIGAO da odgovorim jer nisam bio ovde. Drugo, kad mi uputis komentar, PRISTOJNO je da sacekas odgovor, pa onda katanci.

Buduća legenda jomini (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Da, imamo privatne poruke, ali...

Katančim jer ti temi nije mesto tu gde jeste. Ako hoćeš neki konkretan odgovor, moraćeš da se zadivoljiš sa PP. Lepo daš link i gotovo. Probaj.

Slične teme

1. Privatne poruke
    Autor King 7 u forumu Softver
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 31.08.2005., 11:29

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •