KAKO OSVOJITI MUSKARCA RAKA???

Dečko mi je Rak. Ne znam kako sam došla do toga. :D Skroz smo u trigonima ali različiti. Osećam da sam dublja od njega, ali da se on bolje snalazi u ovosvetnim stvarima.
Samosažaljevajući Rak...talentovan da prebaci na mene krivicu. Žasu. Ali bar sam zaštićena, to je dobro. Ušuškano se osećam sve dok ne uvredim nehotice jadnog malog Raka.
 
Dečko mi je Rak. Ne znam kako sam došla do toga. :D Skroz smo u trigonima ali različiti. Osećam da sam dublja od njega, ali da se on bolje snalazi u ovosvetnim stvarima.
Samosažaljevajući Rak...talentovan da prebaci na mene krivicu. Žasu. Ali bar sam zaštićena, to je dobro. Ušuškano se osećam sve dok ne uvredim nehotice jadnog malog Raka.

Ti si skorpija zar ne?Sta je u podznaku?
 
Dečko mi je Rak. Ne znam kako sam došla do toga. :D Skroz smo u trigonima ali različiti. Osećam da sam dublja od njega, ali da se on bolje snalazi u ovosvetnim stvarima.
Samosažaljevajući Rak...talentovan da prebaci na mene krivicu. Žasu. Ali bar sam zaštićena, to je dobro. Ušuškano se osećam sve dok ne uvredim nehotice jadnog malog Raka.
Prvi put sam u vezi sa nekim normalnim, ili bar normalnijim. Valjda jer i ja postajem normalna...takav mi solar došao, šta znam.
Nije plitak dečko, možemo mi ceo dan da pričamo i da mi ne bude dosadno, ali vidi se razlika...ona između Blizanaca i Strelca. Govori mi stalno da pričam u zagonetkama i da ne umem dobro u reči da pretvorim svoje misli, što je tačno.
Zaštićeno, da, ali ne i stegnuto...oboje imamo Dc u Vodoliji. Ja zaista ne volim da me neko poseduje i iz takvog odnosa bih zbrisala lagano.

- - - - - - - - - -

Ti si skorpija zar ne?Sta je u podznaku?
Škorpija/Lav
Merkur u Strelcu
 
E ovako. Pomoc prijeko potrebna. Zelim da vratim jednog raka, koji se je od divnog i sensibilnog pretvorio u nedostiznog i grubog, a ja znam da on to nije. Odbija komunikaciju i ja ne znam kako bi bilo najbolje ponovo mu prici. Inace greska ja djelimicno moja, temperamentna i impulsivna. A on se povukao. Inace gubitak ne mogu da prihvatim. ????
 
E ovako. Pomoc prijeko potrebna. Zelim da vratim jednog raka, koji se je od divnog i sensibilnog pretvorio u nedostiznog i grubog, a ja znam da on to nije. Odbija komunikaciju i ja ne znam kako bi bilo najbolje ponovo mu prici. Inace greska ja djelimicno moja, temperamentna i impulsivna. A on se povukao. Inace gubitak ne mogu da prihvatim. ????

Verovatno si uticala na njegov zamisljeni svet....Moraš da se vratiš tamo i ispraviš stvari :)))
Teska prica...
 
POMOC hitno potrebna
Moj nezni racic u podznaku blizanac i ja lavica/rak smo raskinuli na njegovu inicijativu na 2m i posle se pomirili na moju inicijativu... u pocetku hladno na kraju sve kao pre... imamo problem u komunikaciji, on ne pokazuje dovoljno emocije, a ja samo puknem i odsetam...to je jedini nacin da shvati ozbiljnost situacije i da popricamo i svaki put sve bude super... sada mi je rekao da nikad vise nece da bude sa mnom i da me ne voli kao nekad, da shvatim i da ne saljem nista ali razgovor pre toga je tekao normalno on zrtva kao i obicno i onda odjednom nikad vise... misim da je samo ogorcen i povredjen time sto sam ga ostavila zarad najbolje drugarice koju je izvredjao, shvatio je da je preterao ali ja nisam htela da ga saslusam u datom trenutku...prebacuje mi da sam sama birala ali nr verujem da se tako gase emocije, ako nisu za 2m kako sad...
zelela bih ponovo da budrm s mojim racicem i sad ce mu rodjendan, ima li neko ideju sta da uradim, neki nenapadni gest? Ili da odustanemkao sto mi je rekao
 

Back
Top