KAKO OSVOJITI MUSKARCA RAKA???

Muškarac Rak

...Rak ne može da živi sam. Ili, preciznje: on ne može ni da diše ako je sam, ali to ne znači da će pristati na vezu sa bilo kojom ženom, jer zašto bi kad postoje prijatelji? On ima puno prijatelja, i svi ga doživljavaju kao člana porodice. Uvek je dobrodošao u njihove kuće, u bilo koje doba dana ili noći. Rak pleni svojim razumevanjem za sve životne situacije u kojima čovek može da se nađe. Pošto ne voli da bude izneveren, retko kada će sam nekoga izneveriti. On je prosto savršen prijatelj. Društvo mu je, između ostalog, potrebno da bi ga štitilo od, mrskog mu, suočavanja sa samim sobom. Jer, kad ostane sam, postoji opasnost da će se udaviti u "suzama", boreći se sa svojom slabošću: sa strahom od odbačenosti. Kada je u društvu, ne mora da misli o sebi, zato što uvek postoji neko drugi, neko ko je interesantniji... ...


www.hanahart.com
 
Pa Rakovu su pravi porodicni ljudi:) On masta o svojoj kuci, punoj djece i zeni koja je dobra domacica:)) Voli da ugosti u velikom stilu, uvijek su okruzeni sa puno ljudi. Rak ne moze da bude sam! Zato svaki vlasnik kafane ili restorana koji dobro radi ima naglasen znak Raka,mjesec u Raku isl. Vole djecu, tacnije zivot bez djece, bez srecne porodice za njih je nezamisliv.Osjetljivi su i dobri toliko da vrlo cesto znaju i da nerviraju druge. Nedostaje im volje i odlucnosti
 
Hell, dušice, ma to ti znači da muški Rakovi traže da imaš veliku i nežnu dušu kao njihova mama, da ih ivek razumeš, da im budeš rame za plakanje, a i da tim bebama od muškaraca, ponekad, znaš da promeniš ''pelene!''
Hajde, poslušaj ti Astroditu, ovo ću reći samo sada: Plačljivci su, Seka-Perse, podrška im uvek treba,
tebe lepo s njim ne ''vreba!'' ;) 8) :lol:

Mala šala, ne zamerite, nešto mi noćas došlo, al' me već i prošlo! :lol:
 
Astrodita:
Hell, dušice, ma to ti znači da muški Rakovi traže da imaš veliku i nežnu dušu kao njihova mama, da ih ivek razumeš, da im budeš rame za plakanje, a i da tim bebama od muškaraca, ponekad, znaš da promeniš ''pelene!''
Hajde, poslušaj ti Astroditu, ovo ću reći samo sada: Plačljivci su, Seka-Perse, podrška im uvek treba,
tebe lepo s njim ne ''vreba!'' ;) 8) :lol:

Mala šala, ne zamerite, nešto mi noćas došlo, al' me već i prošlo! :lol:


Lujko.Hi,hi..;-)
Ali nije da nisi u pravu.
 
Uh, svi muskarci rakovi koje ja znam su se razvodili od zena i pravili razna s**** . Prosle godine sam pokusala vezu sa jednim Rakom i zavrsilo se vise nego neslavno. Stalno je terao po svom, uvodio neke svoje principe i sve je moralo po njegovom da bude a da i ne govorim koliko je bio ljubomoran, ni do prodavnice nisam smela da mrdnem a da mu se ne javim da izlazim iz kuce. Tako da su mi te stvari prevrsile posle 3 nedelje i rekla sam mu jednostavno / decko, mars u ............ Naravno, ni on meni nije ostao duzan i izvredjao me.
A da ga vidite dok me nije smuvao: isao je za mnom po ulici kao kuce, slao mi po petsto poruka na dan. I kad me je smuvao, sve je uprskao.
Svakako, ne bih mu se vise nikad javila.Pokusavao je on par puta nesto preko fejsa, poruka, cimanjem. Ali ga uvek maksimalno iskuliram. Sve u svemu, lose iskustvo, gori je ispao od bilo kog mog bivseg. Ali ja zbog njega ni suzu nisam pustila.
 
Poslednja izmena:
Na ovo jos bih dodala. Ako hoces da budes voljena, hvaljena, mazena, zasticena, udaj se za muskarca Raka. Lako ga je osvojiti i lako zadrzati. Postuj njegovu porodicu, voli dom, radjaj decu, ne rasipaj novac. Uvek budi lepa samo za njegove oci. Iz usta samo med i mleko da ti tece. Ovo moze da se primeni i kod drugih znakova, ali oni to najvise znaju da cene, i vracaju uvek vise nego sto im das.
 
Na ovo jos bih dodala. Ako hoces da budes voljena, hvaljena, mazena, zasticena, udaj se za muskarca Raka. Lako ga je osvojiti i lako zadrzati. Postuj njegovu porodicu, voli dom, radjaj decu, ne rasipaj novac. Uvek budi lepa samo za njegove oci. Iz usta samo med i mleko da ti tece. Ovo moze da se primeni i kod drugih znakova, ali oni to najvise znaju da cene, i vracaju uvek vise nego sto im das.

koje je tu zadovoljstvo ako ga je lako osvojiti i lako zadržati?

meni su ti vodeni znaci pomalo metiljavi. mislim na muške pripadnike.
 
Rakovi su pazljivi, ali i traze dosta paznje. Lako ih je povrijediti. Rak ce vam biti divan muz i otac i ako vas ne vidi kao nekoga ko moze biti dobra majka i domacica nista od osvajanja:) On voli da se brine o drugima, zato ga jake i samostalne zene ne privlace, vise voli njezne i krhke, moze cesto biti patrijarhalan i jako mu je vazno da od njega nista ne krijete. Medjutim, i ako otkrije neku pravaru, laz bilo sta slicno, spreman je da oprosti, dovoljno je izvinjenje i iskreno kajanje... makar da njemu tako izgleda.Znam dosta zena kojima rakovska paznja i briznost nije prijala, vec ih je gusila, previse su ih pritiskali svojim njeznostima i sentimentalnostima, a ima i nekih koje mi se zale da ne mogu da obavljaju kucne poslove, jer im se u sve mijesaju,narocito u kuhinju :dash: Vole izigravati zrtvu-upravo se sjetih jednog lika iz crtaca koji je jedan astrolog uporedio sa znakom Raka- Kalimero: Mene niko ne voli! Eto, Raku svakog dana morate govoriti da ga volite, ako to ne radite, on ce to vas to pitati po ko zna koliko puta...
 
Rakovi su pazljivi, ali i traze dosta paznje. Lako ih je povrijediti. Rak ce vam biti divan muz i otac i ako vas ne vidi kao nekoga ko moze biti dobra majka i domacica nista od osvajanja:) On voli da se brine o drugima, zato ga jake i samostalne zene ne privlace, vise voli njezne i krhke, moze cesto biti patrijarhalan i jako mu je vazno da od njega nista ne krijete. Medjutim, i ako otkrije neku pravaru, laz bilo sta slicno, spreman je da oprosti, dovoljno je izvinjenje i iskreno kajanje... makar da njemu tako izgleda.Znam dosta zena kojima rakovska paznja i briznost nije prijala, vec ih je gusila, previse su ih pritiskali svojim njeznostima i sentimentalnostima, a ima i nekih koje mi se zale da ne mogu da obavljaju kucne poslove, jer im se u sve mijesaju,narocito u kuhinju :dash: Vole izigravati zrtvu-upravo se sjetih jednog lika iz crtaca koji je jedan astrolog uporedio sa znakom Raka- Kalimero: Mene niko ne voli! Eto, Raku svakog dana morate govoriti da ga volite, ako to ne radite, on ce to vas to pitati po ko zna koliko puta...

au au 80 posto nije tacno,osim mozda ono za zastitnicki odnos i za nezne zene jel .. (tu se jedino nalazim neke slicnosti) ..il se horoskop teze ogresio o ovaj znak(ako pricamo o muskim pripadnicima) il se ja ne razumem u taj horoskop,jedno od ta dva sigurno.
 
Pa ne znam na kakve rakove si ti nailazila, ja govorim o tipicnom predstavniku ovog znaka. On ustvari moze bitii Blizanac ili neki drugi znak, a da ima dosta osobina Raka zbog polozaja planeta. Isto tako znam Rakove koji mnogo vise lice na Blizance ili neki drugi znak.... Sve je individualno...svako ima sopstvenu natalnu kartu. Ako ces uopsteno to je ovako kako sam napisala :)
 

Back
Top