DA LI STE ZAVISNI OD NETA?

jesam ali vishe od krstarice :I icq. znaci dijalog preko neta
e sad shta je korisno mislim da visim u kafani svaki dan da li bi neko pitao da li sam zavisna od kafane. mozda
da li je to dobro...pa sve je i dobro i loshe...
ne znam mozda ipak nisam u stadijumu da mi ruke drhte ako sam odvojena vise od 7 dana od neta.. nisam experimentisala
 
ma ko da pša nesto pametno radim.. odgovorim nepovezanog mozga i citam traceve... i kao vezana sam. niko mi se i ne udvara da kazem tako. jedan se javio i oterala sam ga. samo da znate.
e idem da radim nesto mi tesko pada.

e bolje mi je od kako imam naocare samo shto ispao neki shraf pa sam beznjih. mora da se poprave. tako je to kad ocete najjeftinije. pa da. ovo nije bila tema. :oops:
 
jao i sta radis s tom muzikom... mislim gde ti u dan stane milion sati muzike... dok radish slusas muziku..p amozes li da radis onda??? ok mozda ako bih nesto cistila...ali onda ne bih uocavala sve mrlje jer bi mi prelepi glas monserat kabaje odvlacio paznju.

opet postoje teorije o rasutoj paznji i muskom i zenskom mozgu..

dali mene neko ci ta?
 
e zvucim ko neki roditelj. mislim moj?

joj

je l se pise OTKAKO da se ne blamiram ovde. mislim ovde mogu nego da se pred onim zhenama pokazem ko nacitana. kad sam vec corava. salim se znam da ima ljudi sa minus shest sto cu biti ako ne popravim shrafcic sad cu da stanem sa glupom temom joj
 
ma u trenutku shvatish besmislenost svega ovoga...jer da bi nekud islo moras da radis sve... :I

kad vidim sad milion svojih upitnika pokajem se malo. nekad nisam. nekako loshe je a ne znam stalno se vidim kako se prenemazem idem sad da vidim sta pishe moj novi sagovornik.
 

Back
Top