KO SU BIKOVI ?

BikLav:
nisam :) to je trebalo da bude nastavak u drugom redu :)
gde tako nesto da zaboravim :)
vino, vino si zaboravio
xe xe xe...

A da,

Vino,Svecice(zlatni svecnjaci)

neka skromna gajba od 1000 kvadrata,

neki skromni autic za grad npr SLRMcLarren,

neki autic za dug put npr Phantom od Rolsa,

da imas tvoju diskotekicu za zezanje od par hiljada mesta itd...

xe xe xe
 
BikLav:
Ima li tvrdoglavijih ?

Itekako!Mislim da i nisu tako visoko na rang listi kako su ih neki plasirali.Samo treba umjeti pronaci im "nit", sto i nije tako tesko - pustiti ih da na prvi pogled vaze za lidere, i, dok tako "opijeno" uzivaju u "slavi" lagano im se podvuci pod kozu (na nacina... 100!) i...Preuzeti kormilo!Oni su mala djeca zauvjek, koja (mozda najvise od svih drugih znakova) vape za beskrajnom paznjom, njeznoscu, mirnim(doduse raskosnim, al'sto da ne?) zivotom.A sto im ne pruziti sve ovo kad je zagarantovano da ce bikovi to uzvratiti, ako ne i duplo...​
 
Zene BIKOVI su odlicne zene (mame,u krevetu,domacice,u karijeri),.kazu da smo cak vece i od zena Skorpija,.....Ali saznala sam da se zenski u muski bikovi razlikuju u sexu po tome sto su zenski bikovi :strastveni,vatreni,divlji,ponekad nezni,vole da experimentisu i sve da probaju,...dok su muski bikovi vrlo hladni,ravnodusni,nezainteresovani,......Tako je pokazala anketa koju sam ja radila u mom gradicu..

@ Bik/LAV - NISTA LICNO DRUSKANE ;)
 
eh, mi jarcevi ne mozemo sa bikovima, bar iz mog iskustva... mi sve nekako volemo da radimo polako a oni bi da se sve desi odmah sad... a tvrdoglavi i mi i oni, samo sto sa nama moze da se razgovara a oni slusaju samo sebe...

jbt, ponekad mi se cini da kad razgovaram sa bikom on u stvari prica sam sa sobom...kad malo bolje razmislim to mi se stalno desava... al bitno je da su oni dobricine i bas su neki teski emotivci...
 
Milica BG:
eh, mi jarcevi ne mozemo sa bikovima, bar iz mog iskustva... mi sve nekako volemo da radimo polako a oni bi da se sve desi odmah sad... a tvrdoglavi i mi i oni, samo sto sa nama moze da se razgovara a oni slusaju samo sebe...

Jao da je tako kao sto kazes,da bi oni sve odjednom,lako bi ja sa njima jer sam jako ne strpljiva,nego ovi sto ja znam su tako usporeni i treba im sto godina da nesto urade a dok ja kao ne strpljiva to docekam dosadi mi. :lol:
 

Back
Top