VOLIM TE......................

Psihologue:
Podstaknut sam jednom izjavom ovde...
SAMO JEDNOM SE VOLI U ŽIVOTU !!!!
Šta mislite o tome...a drugo pitanje je:
KOLIKO ČESTO GOVORITE VOLIM TE !!!!
neposteno je tu recenicu reci ako se to zaista ne oseca...kao ni spominjati Boga uzalud...jer volim te je jaka jaka recenica...osetljive duse je shvataju celovito...manipulisati s tim nije u redu...mislim da mi je na filmu cuti tako nesto sasvim prirodno...ovako...blago onom ko to zaista oseca pa moze da kaze...
 
ariela:
neposteno je tu recenicu reci ako se to zaista ne oseca...kao ni spominjati Boga uzalud...jer volim te je jaka jaka recenica...osetljive duse je shvataju celovito...manipulisati s tim nije u redu...mislim da mi je na filmu cuti tako nesto sasvim prirodno...ovako...blago onom ko to zaista oseca pa moze da kaze...
najlakse je reci "VOLIM TE" ali je najteze to i pokazati.Zato , tu rec ne upotrebljavam vec to pokusavam pokazati.Tu sam rec izgovorio samo jednom (prva ljubav) i od tada sam se naucio pameti i drzim jezik za zubima.
 
Najveca romanticna glupost,osim ako ste jako mladi pa nista jos niste videli od zivota,ili ako ste kao kreten ceo zivot patili za tim jednim ne dozvoljavajuci da opet zavolite.Naravno da se voli vise puta.
I cini mi se da ljudi previse precenjuju volim te.Bilo bi lepo kad bi svaki dan sestri,svim prijateljima i osobi sa kojoj sam u romanticnoj vezi pricala da ih volim.Jer zaista ih volim svakog na neki drugaciji nacin.Samo je u ljubavnim romanima prikazana ljubav kao mnogostruko stradnje,stanje halucinacije,dilerijuma.A ljubav je sasvim mirno osecanje.I ljudi vole svakodnevno samo je smesno koliko ih je strah da to isto priznaju i sebi i drugima
 
ja sam volela 2 puta, sada svog decka volim vise od svega i stalno pricamo jedno drugom te stvari........najlepse je kad te reci cujes pred spavanje i ujutru..mada , i ja sam pricala da volim nekad i kad nisam stvarno volela. a to, ko ce koliko puta da voli u zivotu, ne bih da generalizujem, to je nesto individualno
 
Psihologue:
Podstaknut sam jednom izjavom ovde...
SAMO JEDNOM SE VOLI U ŽIVOTU !!!!
Šta mislite o tome...a drugo pitanje je:
KOLIKO ČESTO GOVORITE VOLIM TE !!!!


Ja sam volela dva puta .... što znači da nije isključeno da ću voleti i treći i četvrti put .... Nisam pobornik toga da voliš samo jednom - to je malo nezrelo.

Volim te izgovaram redje nego što to pokazujem
 
''Voli se samo jednom''mi je bezveze izjava, koliko i ono da ti neko napravi haos u zivotu, a ti treba do kraja zivota da u sebi zalivash to drvo''nepostojece ljubavi''i pratish tu osobu, nadash se nechemu tj. zaglupljujesh se nekim ko to ne zasluzuje...naravno, to nisu trenutne stvari, ima vrijeme patnje i ''detoksikacije'', ali posle nekog vremena stvarno ''zaboravish i oca i majku'', a pogotovo takve padove.
Naravno da svako ima fazu odrastanja, kad voli nekog ''kao telence'', bez veze s mozgom, zashto voli, shta se dogadja itd, je li to ljubav ili ''kachenje'',''navika'', ''idolatrija''itditd, ali koliko puta se promjenimo u zivotu, preispitujemo, sazrijevamo, logichno je da jednom volish ti, kao takav i takvu osobu, a da posle par godina nisi vishe isti ti, vec drugachiji i drugachije posmatrash svijet i ljude, kad ''odslushash neke dodatne chasove''. To mislim, kad ljudi ne ostanu zajedno, pa svako prati svoj put...Ali, ovo je moje vidjenje, a znam da su mishljenja oko svega toga raznolika...
 
Psihologue:
Podstaknut sam jednom izjavom ovde...
SAMO JEDNOM SE VOLI U ŽIVOTU !!!!
Šta mislite o tome...a drugo pitanje je:
KOLIKO ČESTO GOVORITE VOLIM TE !!!!

Ja sam imao tu čast da mi se više puta desila zaista prava i iskrena ljubav i zaista mislim da je to dar sa neba.................ipak postoje ljudi koji su uskraćeni za to božansko i uzvišeno osećanje........................
 
Definitivno se voli vise puta u zivotu! Ne mozes da poredis nacin na koji si voleo nekog kada si imao 15-16 godina i kada si imao 25-26, ili mozda u 35, 45 ... Mi se menjamo pa verovatno i nacin na koji volimo. Mislim da treba reci nekome da ga volis, kada ga volis, mada ne treba to precesto ponavljati, treba to pokazivati! Samo moram da priznam da cesto ne verujem muskarcima kada tako nesto izgovore jer su skloni da ti ponekad to kazu posle 7 dana veze a to mi bas ne izgleda realno.
 

Back
Top