sta je tu ljubav sta je sex?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 32

Tema: sta je tu ljubav sta je sex?

Aktivan član
    Učlanjen
    17.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano sta je tu ljubav sta je sex?

Gledam jutros moju prijateljicu...uplakana...utucena depresivna ili kako vec...Pre deset dana u afektu izbacila tipa s kojim je zivela iz stana...Trebala je to odavno da ucini jer je skot varao konstantno a meni kao njenoj dobroj prijateljici pricao kako nece uopste ozbiljno sa njom vec je to samo dok se negde ne snadje...dzabe sam je upozoravala osecanja su prejaka i dok joj nije ispred ociju uradio nesto sto je izludelo nije htela da ga eliminise...Pricam joj kasnije kako je najbolje da svaki kontakt s njim prekine da ga ne vidja da mu ne pise... i vreme ce uciniti svoje...dzabe...jutros nasla se u njegovom zagrljaju...u njegovom krevetu...on joj opet pricao neke bajke...zasto pojma nemam...Mislim ako je hteo sex mogao je naci neku drugu...ako je hteo ljubav zasto je onda dozvolio da je tako povredi...Moje misljenje je da je samo proradila muska sujeta i zelja da joj dokaze kako je jos uvek neodoljiv za nju...Zasto je to potrebno? Da li na kraju krajeva sex moze tako lako da se odvoji od ljubavi...reklo bi se ne...ali...

Primećen član
    Učlanjen
    25.03.2006.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano Re: sta je tu ljubav sta je sex?

Citat Original postavio ariela
    Gledam jutros moju prijateljicu...uplakana...utucena depresivna ili kako vec...Pre deset dana u afektu izbacila tipa s kojim je zivela iz stana...Trebala je to odavno da ucini jer je skot varao konstantno a meni kao njenoj dobroj prijateljici pricao kako nece uopste ozbiljno sa njom vec je to samo dok se negde ne snadje...dzabe sam je upozoravala osecanja su prejaka i dok joj nije ispred ociju uradio nesto sto je izludelo nije htela da ga eliminise...Pricam joj kasnije kako je najbolje da svaki kontakt s njim prekine da ga ne vidja da mu ne pise... i vreme ce uciniti svoje...dzabe...jutros nasla se u njegovom zagrljaju...u njegovom krevetu...on joj opet pricao neke bajke...zasto pojma nemam...Mislim ako je hteo sex mogao je naci neku drugu...ako je hteo ljubav zasto je onda dozvolio da je tako povredi...Moje misljenje je da je samo proradila muska sujeta i zelja da joj dokaze kako je jos uvek neodoljiv za nju...Zasto je to potrebno? Da li na kraju krajeva sex moze tako lako da se odvoji od ljubavi...reklo bi se ne...ali...
    primitivac, naduvan pevac koji gospodari nad slabim zenama.A ti , kao njena dobra prijateljica, nadji joj sto hitnije zamenu jer ce samo tako ubrzo zaboraviti ovog smokljana...

Iskusan
    Učlanjen
    21.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    340

Mislim ako je hteo sex mogao je naci neku drugu.

Zašto žene uvijek misle da je muškarcima čas posla doći do sexa? Zar druge cure smatrate lakima ili šta? Ja baš mislim da je htio sex, a ovo mu je bio jedini zicer

Obećava
    Učlanjen
    17.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

ko zna mila moja zasto je to tako. tvoje vidjenje njenog slucaja je najverovatnije ispravno, kao i odgovor koji imas za sebe. ono sto se njoj desava je sex i sex i zaljubljenost. ti nisi zaljubljena u tog tipa a tip prica pricu za koju i ti verujes da je istina. ne mesaj se previse u njihove odnose a da li se moze sex tako lako da odvoji od ljubavi ponovo nacinje temu na koju svako ima svoj odgovor i nacin. i svi su tacni. verovatno i empirijski dokazano. mislim da je mozda ispravno pitati "do kojih granica ljudsko bice moze da izdrzi ljubav", sta mislite?

Iskusan frozen1982. (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2005.
    Reputaciona moć
    0

Ariela,ne brini.....naici ce i on jednom na"jednu"koja ce da mu radi sve sto je on radio drugima a on ce samo da seni...... to mu dodje ko neka iscasena zivotna pravda.....a tvoja drugarica je sama kriva,nije joj taj tip kriv.Da ima i malo mozga sutnula bi ga bez razmisljanja.Ovako,kad zna sta je ceka i zna kakav je,ne zasluzuje razumevanje sto ga trpi.

Ističe se latica (avatar)
    Učlanjen
    31.01.2005.
    Reputaciona moć
    68

I sta sad mi da komentarisemo glupu ribu?Ako njoj lepo nama jos lepse.
    svet je lep kada se posmatra bez zelja za traganjem,jednostavno i kao dete

Aktivan član teresa (avatar)
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Reputaciona moć
    59

Retko koja duga veza se zavrsi bez kasnijih sex susreta...Ne znam zasto se to desava...Valjda neka navika...

Iskusan Petar_Pan (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2005.
    Reputaciona moć
    114

Opet tema "tip kreten"... A da li je moguc ovakav scenario: Njih dvoje se vole... a ti si vrlo zavidna i ljubomorna... zelis tog tipa za sebe i zato joj trujes mozak sa glupostima i lazima...

Ne mesaj im se... Ako imaju problem nek ga sami rese na ovaj ili onaj nacin...

Veoma poznat gost 37180 (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Petar_Pan
    Opet tema "tip kreten"... A da li je moguc ovakav scenario: Njih dvoje se vole... a ti si vrlo zavidna i ljubomorna... zelis tog tipa za sebe i zato joj trujes mozak sa glupostima i lazima...

Ne mesaj im se... Ako imaju problem nek ga sami rese na ovaj ili onaj nacin...
    Ne PERO nemoj ti da se mesas tamo gde ti nije mesto....Sta lupetas???

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

Sutnuce ona njega, samo joj treba jos malo vremena i da joj se smuci jos malo...

Iskusan Petar_Pan (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2005.
    Reputaciona moć
    114

Citat Original postavio Samantha Jouns
    Ne PERO nemoj ti da se mesas tamo gde ti nije mesto....Sta lupetas???
    Samanta... ljupka devojko... ni ne planiram da se mesam gde mi nije mesto... tj gde ima nesto sto se mene ne dotice i sto me ne zanima...

Ja i rekoh da se ljudi ne trebaju petljati gde im nije mesto... ako vec moram da ponavljam...

Poznat McMillan (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    145

Tja, mislim da bi trebala da ga ostavi, i to što pre
    Možda i njoj odgovara da se ne smara nanovo sa upoznavanjem, izlaženjem... Ima to i svojih čari, ali obično oduzima i energiju i vreme a daje mnogo manje nego što stabilna veza ima da pruži...
    Pa onda nesigurnost
    Pa rušenje snova (svojih, sa njim u glavnoj ulozi)
    Ima vremena... zavisi samo... koliko ta devojka ima godina...
    Bolje znati mnogo i često, nego malo i nikad, kojekude...

Obećava baneco (avatar)
    Učlanjen
    25.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Citat Original postavio frozen1982.
    Ariela,ne brini.....naici ce i on jednom na"jednu"koja ce da mu radi sve sto je on radio drugima a on ce samo da seni...... to mu dodje ko neka iscasena zivotna pravda
    Slazem se

Veoma poznat T-Zex (avatar)
    Učlanjen
    12.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    225

Ih, bre, na drugom topicu sam za svoje misljenje o ovakvin situacijama dobio po fanfulji, ali nema veze, cu da kazem - NIKADA SE NECE OSLOBODITI NJEGA! Tu nema ljubavi, samo bezgranicna zelja da mu bude najbolja. Tjah, sad ce opet neka da me napusi... 8-)
    sve dok ne oboriš majmune, brate, neće umeti da te shvate...

Elita NatasaNatasa (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    212

Sama si dala odgovor na pitanje ... njegova sujeta je proradila ... Bez obzira što on nju ne voli (ili šta već) ona je izbacivanjem njega iz stana povredila njegovu sujetu, koju je on morao da nahrani i na neki način da joj se osveti ''moja mora da bude poslednja''.
    Pošto tvojoj drugarici racio nije jača strana, najbolje je da je ne savetuješ, pošto vrlo lako možeš da ispadneš crna ovca. Takve ljude treba pustiti da sami lupe glavom o zid.

Primećen član
    Učlanjen
    25.03.2006.
    Reputaciona moć
    48

Citat Original postavio teresa
    Retko koja duga veza se zavrsi bez kasnijih sex susreta...Ne znam zasto se to desava...Valjda neka navika...
    da, kada partneri jednom uzajamno otkriju svoju intimnost , kasnije nema razloga izbegavati mogucnost kratke rekreacije sa osobom sa kojom se nekada bilo i u emotivnoj vezi.Tu ne vidim nista lose, osim ako "NISTE SLOBODNI".

Obećava
    Učlanjen
    09.06.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    46

strasno !!! zasto muskarci imaju tu potrebu da .ebu sto vise devojaka ako su u vezi vec... ili se sve svelo na foliranje iskoriscavanje .devojka je u soku jer ga voli i ne moze tako lako da ga izbrise iako je svesna njegovih varanja sa drugim devojkama !da se i ona folirala kao i on i imala jos jednog ili 2 tipa ne bi joj to tesko palo sto je sve saznala alo imala je razlika sto je ona bila iskrena !

Buduća legenda sinnke (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Citat Original postavio ana ana
    strasno !!! zasto muskarci imaju tu potrebu da .ebu sto vise devojaka ako su u vezi vec... ili se sve svelo na foliranje iskoriscavanje .devojka je u soku jer ga voli i ne moze tako lako da ga izbrise iako je svesna njegovih varanja sa drugim devojkama !da se i ona folirala kao i on i imala jos jednog ili 2 tipa ne bi joj to tesko palo sto je sve saznala alo imala je razlika sto je ona bila iskrena !

Mislis da nema takvih? Po takvima sam najvise sperme prolio.
    Piti da, delat ne.

Aktivan član
    Učlanjen
    29.01.2006.
    Reputaciona moć
    58

@ sinnke

znaci lose iskustvo....

Obećava
    Učlanjen
    09.06.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    46

sinnke ne kazem da nema takvih devojaka ! treba da ima jos vise ! da je i ona imala jos nekoga pored tog idiota ne bi je on povredio toliko nazalost !

Poznat McMillan (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    145

Ne, Ana, ne treba da ih ima više, već treba da ima manje ovakvih tipova o kome je reč ovde...
    Bolje znati mnogo i često, nego malo i nikad, kojekude...

Veoma poznat T-Zex (avatar)
    Učlanjen
    12.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    225

Citat Original postavio McMillan
    Ne, Ana, ne treba da ih ima više, već treba da ima manje ovakvih tipova o kome je reč ovde...
    To je tacno. I otvoricu novi topic na tu temu.
    sve dok ne oboriš majmune, brate, neće umeti da te shvate...

Domaćin Dina81 (avatar)
    Učlanjen
    03.02.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    79

Citat Original postavio leklerk
    ko zna mila moja zasto je to tako. tvoje vidjenje njenog slucaja je najverovatnije ispravno, kao i odgovor koji imas za sebe. ono sto se njoj desava je sex i sex i zaljubljenost. ti nisi zaljubljena u tog tipa a tip prica pricu za koju i ti verujes da je istina. ne mesaj se previse u njihove odnose a da li se moze sex tako lako da odvoji od ljubavi ponovo nacinje temu na koju svako ima svoj odgovor i nacin. i svi su tacni. verovatno i empirijski dokazano. mislim da je mozda ispravno pitati "do kojih granica ljudsko bice moze da izdrzi ljubav", sta mislite?
    Pravo pitanje, svaka cast...
    Lako je nekom objektivnom posmatracu da sudi i kudi ...daje savete...subjektivnost je ono sto nas "unistava"...

Zainteresovan član @Vanesa (avatar)
    Učlanjen
    03.10.2005.
    Reputaciona moć
    46

A jel si ti videla da je varao?Ako jesi i ako nisu samo nagadjanja onda joj to reci kada i sa kim je bio,otvoreno joj sve reci...

Elita Bad_Wolf (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1269

Mozda to njoj odgovara. To sto to tebi nije jasno - tvoj problem. Upozoravaj, ali najvise gledaj svoja posla i ostavi otvorena vrata - da te ne izbegava u fazi "znam da si mi govorila to".

Slične teme

1. Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 20.10.2015., 21:42
  2. Ljubav prema mudrosti ili ljubav prema mudracima?
    Autor Maravilloso u forumu Filozofija
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 06.05.2008., 19:50
  3. ljubav ili sex.Ili iz sexa potice ljubav ili..........
    Autor Bustura u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 10.08.2005., 15:26

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •