Epa ljudi,posto Grci ,izgleda,stvarno podizu cenu ind.viza na 60E 'ajde da mi opet razmatramo Bugarsku.Do skoro je postojala ova tema,ali ne vidim je vise.Dakle,ja imam jedno iskustvo i to iz Suncevog Brega i uopste nije bilo lose.Samo-da podjem prvo od mana:kazes da ides na more,a onda juris bazene da se isplivas(po neki dan nije lose more,ali cim malo dune eto talasa i spasioci ti ne daju da ides dublje od pupka,a i navuku se trave...),drugo ako neces u neku selendru vec malo sadrzajnije mesto i ne prodjes bas jeftino(npr.cene ulicne hrane u S.B. su bile oko 2,5 puta vece nego u Pomorju).Ali sve je jako lepo sredjeno,bezbroj zanimljivih mesta za islaske,odlicno povezana turisticka mesta (minibus,vozic,fijaker...)povoljne cene u kafanama,mladi kazu par jako dobrih diskoteka,prelepi hoteli sa jos lepsim bazenima,izuzetno ziv centar,luna parkovi i odlican aqua park...Preporika za one sa dubokim dzepom -hotel Viktoria palace,a za plici dzep neki od jeftinih hotela na samoj plazi(Hemus,Ljuljin,Pirin)-jesu starudije,ali opet dovoljno pristojni(cisti su),a lokacija je super.Na tom delu plaze je kompleks Paradizo gde cete iznajmiti lezaljku i suncobran i boraviti ceo dan u lepom abientu,kupati se u lepom bazenu sa izdvojenim plicim delom i dva tobogana,dva bara,restoran,maseri...a na plazi ste,more je ispred nosa,odbojka na pesku...mmm.ma lepo bese,cak i moj muz hoce ponovo tamo,a prosli put sam ga jedva ubedila.
E,sad bih mozda promenila mesto(ako se odlucimo za Bugarsku)ali da isto tako bude sadrzajno-znam da su slicni Albena i Zl.Pjasci.Ima li jos koja preporuka?
:? :| :-)