Korus Lajn
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Korus Lajn

Poznat Truman (avatar)
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    200

Podrazumevano Korus Lajn

Mjuzikl od preko 30 mladih i lepih glumaca koji pri tome prikazuju i umece u plesu. Koji su vasi utisci o ovoj predstavi? Mene je jedino iznenadilo sto nisu izlazili na bis. Mislim da je AKHETON rekao kako nemamo mladih dobrih glumaca. Ovde ima vise njih koji su se isticali.
    "Ne postoji stvaranje ni razaranje Ni sudbina ni slobodna volja; Ni staza ni postignuće; Ovo je konačna istina."
    Šri Ramana Maharši

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Korus Lajn

А CHORUS LINE
    Један од највећих бродвејских музичких хитова у коме доминира врхунска кореографија, а који је успешно пренесен и на филмско платно. Овим пројектом у режији Михаила Вукобратовића, Позориште на Теразијама следи своју репертоарску оријентацију ка афирмисаним светским трендовима у области музичког позоришног жанра.

Ова представа је лиценцна, дакле откупи се право на извођење и сценарио у коме се апсолутно ништа не може изменити, ни зарез. Светла, сценографија, костимографија и кореографија су идентичне ономе што је видела и Бродвејска публика. Захтев аутора је да нема поклона и изласка на бис, што је наравно морало бити испоштовано. Американци такође имају право да врше контролу у којој мери се поштује лиценца.

Iskusan MarilynManson (avatar)
    Učlanjen
    11.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    107

Podrazumevano Re: Korus Lajn

Hmmmm.mene je malo smorila pri kraju...Ali u principu je medju boljima koje sam gledao u zadnjih par meseci...I glumci su sasvim OK...

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •