ULJE OD ORIGANA

I

iv@n@

Gost
Da li neko zna gde moze kod nas da se nadje.Imam alergiju na hladnocu pa mi pomaze.:oops: ovako cu izgledati(zbog niskih temperatura),ako ga uskoro ne nadjem.Hvala,pozdrav
 
probaj da ga napravis sama! uzmi maslinovo ulje, potopi u njega origano, ostavi na suncu par dana i to je to!
ili bademovo ulje + malo etericnog ulja....ali ja nisam cula da postoji etericno ulje od origana.
probaj sa drugim etericnim uljima koja poboljsavaju cirkulaciju - ruzmarin, bosiljak, limun.
u beogradu ima u Body Shopy pored Plato-a.
 
Ne možeš sama da napravih ulje od origana, budi sigurna, pošto se pravi destilacijom sušenog divljeg origana, koji ne može da se uzgaja.
Najbolje je ulje od divljeg origana, koje ima najveći procenat karvakrola, i najjači je biljni antiseptik do sada pronadjen.
Јa ga koristim skoro 2 godine i veoma sam zadovoljna. Imunitet moje porodice je odličan, a origano efikasno ubija preko 20 bakterija.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Najčešće 1-2 kapi na kocku šećera i rastopim u ustima. Nakon toga popijem 3-4 gutljaja hladnije vode. Tako radim do 3 puta dnevno.
Savetujem ti da počneš sa 3x1 kap.

Malo je čudniji osećaj u želucu prvih par minuta, ali mi je nakon 10-15 minuta baš dobro.

Enjoy
 

Back
Top