Spanci i Srbi

Alekasandar2

Iskusan
Poruka
5.546
Na internetu sam naso na dve frakcije.
Jedni su "Falange", Spasnski desnicari, nastavljaci tradicija nacionalista iz gradjanskog rata.Oni su na svoj sajt modju ostalima stavili ling ka nasem "Obrazu".Inace, simbol Falangi su pet strela i jaram, simboli katolickih monarha Izabele i Fernanda (setite s Kristofer Kolumbo je trazio obrodove od njih)Oni kazu kako je NATO pakt komunisticka zlocinacka organizacija.

http://www.la-falange.com/nacional/

Drugi su spanski komunisti, pod svojim sajtom "Espana Roja" (Crvena Spanija) daju linkove ka zlocinima NATO pakta, nazivajuci OVK "NATO falangama".

http://er.users.netlink.co.uk/urbiorbi/Yugoslavia/index.htm

Pa, ako su te dve Spanije sjedinjene u mrznji prema NATO paktu, ko je onda Havijer Solana?
Bivsi komunista. Kazu niko u Spaniji nije glasao za njega. Neli nevazni lik koga su postavili da obavlja prljave poslove u ime Spanije, lik koji ne zavisi od izborne volje glasaca, tako da nemoze ni da bude smenjen.Kao Cedica, ili Vuk Draskovic.
 
Да, у Шпанији је наиме, истакнута подела између националиста и комуниста.Практично, они немају средину.Њихова садашња Влада је састављена од ''центра'', који је махом, фиктиван.Шта се у суштини, дешава?Обе фракције активно бојкотују изборе.Тако да сами Шпанци ( њих 50 милиона ), излазе на изборе и гласају махом или за социјалисте или народњаке ( налик на ДСС ).Обе владајуће струје труде се да у Шпанији омогуће какав, такав, нормалан економски живот.
Али, то тешко иде.
Хавијер Солана је ''ne vazni lik koga su postavili da obavlja prljave poslove u ime Spanije'', управо то.Пропали политичар са домаћег терена, који ради за добру лову за разне институције.
Пример код нас је Горан Свилановић, човек који је у Србији политички мртав, али ради као функционер Пакта за Застабилност Југоисточне Европе, тренутно задужен да Бугарима соли памет.
 
serb_pagan:
nije ni cudo sto smo propali..ti si zivi dokaz da u onom irskom istrazivanju ima pomalo istine

Ne bavim se fasistickim istrazivanjima.

No, moramo priznati da je Svilan u stvari jedan od placenika i kao takav prilicno zlo za sve slobodne zedmlje sveta.
Kada bi ga Bugari trazili da mu sude, ja bih im ga isporucio.
 
Alekasandar2:
Ne bavim se fasistickim istrazivanjima.

No, moramo priznati da je Svilan u stvari jedan od placenika i kao takav prilicno zlo za sve slobodne zedmlje sveta.
Kada bi ga Bugari trazili da mu sude, ja bih im ga isporucio.

hehehe...ti bi ga isporucio...ne znas da isporucis slinu u maramicu,ti bi isporucio svilenog...
 
evo ga nas svileni...vratice se on uskoro...

Goran_Svilanovic.jpg
 
Alekasandar2:
Ma zezam se, ne bih isporucio Svilana, streljao bih ga ja.

hahahaha...streljao bi ga ti...******,sve smesnije do smesnijeg...bes mu mater,izgleda su oni zapadnjaci u pravu kad kazu da su bosanski srbi genocidni...sve bi vi streljali,ubili,zaklali i slicno...pa nemoj posle da se ljutis kad vas osude za genocid
 
serb_pagan:
hahahaha...streljao bi ga ti...******,sve smesnije do smesnijeg...bes mu mater,izgleda su oni zapadnjaci u pravu kad kazu da su bosanski srbi genocidni...sve bi vi streljali,ubili,zaklali i slicno...pa nemoj posle da se ljutis kad vas osude za genocid

ma da te utesim,
ja sam Lala....
Srbi iz bosne bi ga klali, to je tacno. Ja sam fini Lala, ja bih ga streljao...
:razz:
 
serb_pagan:
utoliko gore...kad medju lalama ima ovakvih zednih krvi,onda jbg...mada,takvih cyber koljaca ima svuda


kakav si ti koljac!
Samo bi klao, mora da si kao klinac prozdirao filmove Veljka Bulajica!

Ja sam lepo rekao da bih ga ja licko streljao, mada opet ne mogu da se mesam u nezavisnos sudstva, recimo odgovarala bi i zatvorska kazna od 40 godina.
 
serb_pagan:
koja zlodela? svileni je gospodin,kulturan covek,nije neka bosanska bitanga pa da cini zlodela


Ти си гарант од неког БГ-Сарајлије редовно добијао по *ички у крају, па си се зато учланио у ЛДП где - у друштву са себи сличнима - машташ о идеји како кољеш српску децу у Босни, са све љиљаном на рукаву. Мислим,обично сам културнији, али ти смараш са својим примитивним безобразлуком.

Јомини, јел' овај исто треба да се контролише, или само неко ко помене Свилану без суперлатива?
 

Back
Top