LEPOTE NOVOG SADA
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 71

Tema: LEPOTE NOVOG SADA

Primećen član
    Učlanjen
    17.08.2003.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano LEPOTE NOVOG SADA

Voleo bi da cujem misljenje novosadjana,kao i onih koji su ga posetili,sta misle o Novom Sadu.Za mene to je jedan od najlepsih gradova,gde su ljudi prijatni i opusteni,ali to je moje misljenje.Rado bi cuo i vase!Sta vam se svidja,a sta biste menjali?Koje su to stvari koje su uticali da formirate vase misljenje o ovom gradu?

Primećen član
    Učlanjen
    17.08.2003.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

Pa ajde da budem prvi koji ce dati svoje misljenje.Smatram da je ovo jedan od najlepsih gradova u Jugoslaviji.Ima puno zelenila,koje ulepsava ovaj grad,gradsku vlast koja brine o imidzu i naravno ljude koji zive u njemu,koji su takodje lepota ovog grada.Novosadjani ce vam uvek pomoci,ako vam ta pomoc zatreba.Nemamo problema sa gradskim prevozom.Autobusi idu redovno,i pokriveni su svi delovi grada.Ono sto bi ja licno zeleo da bude ponovo u Novome Sadu,to je korzo.Da se otvori diskoteka na tvrdjavi,da se napravi veliko setaliste,gde ce sve generacije moci sretati.Gde ce te eventualno,na nekoj od klupa moci uz gitaru i koju litru vina,zapevati poneku pesmu.Po meni vi sada mozete da obidjete centar za 5 minuta,i sta tada.Prinidjeni ste da sednete u kafic gde ni rec ne mozete da prozborite,jer je preglasna muzika.Mozda ce mi neko zameriti i reci da sam staromodan,ali nisam.Imam svega 20 godina.Smatram da bi tada ljudi imali mnogo vece sanse da se upoznaju medjusobno,i da se druze.Smatram da bi trebalo,da se naprave bolje studentske zurke,gde ne mogu da upadnu klincadija,i zameram nasim savezima studenata sto su nesposobni da bilo sta organizuju.Nikakva studentska okupljanja,ili nesta slicno.Ali sve u svemu,ipak ja volim ovaj grad i ako niste bili u njemu savetujem vam ga da ga posetite,jer necete se pokajati,jer ovaj grad zaista ima svoju dusu.Dodjite i uverite se u to.

Obećava
    Učlanjen
    11.10.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Pa,
    sa momcinom od gore se slazem u vecini stvari(velikoj vecini).
    Hteo bih da izdvojim da Novi Sad nije samo centar.Da li je neko od vas probao da se seta po Novom naselju,delu grada koji jako volim,iako zivim u centru.Prvo zato sto mi je poslednjih 5 devojaka zivelo tamo i imao sam priliku da ga lepo i detaljno upoznam.Divno mesto gde se u prolece moze uzivati satima.A i veliki broj ljudi zivi tamo,jer je tako koncipiran grad,a samim tim i brdo lepih novosadjanki se moze naci na istoimenom mestu.

Definitivno su kafici ti koji kvare izgled centra,kao ogledala grada.Na svakih 10 metara baste kafica odakle odjekuju sund radio stanice,i to sve razilicito.Omladina po ceo dan sedi u kafanama i pije,ne znam ni ja sam odakle?!

Most "Duga" je jedno od divnih prolecnih mesta,zato sacekajmo prolece i juris..........

majalida
    Guest

Podrazumevano Se vidimo ?!

Idem tamo na exkurziju i hocu da upoznam nekog Novosadjanina !Ako je neko zainteresovan , neka salje poruku na 2658711

Primećen član
    Učlanjen
    17.08.2003.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano Re: Se vidimo ?!

Citat Original postavio majalida
    Idem tamo na exkurziju i hocu da upoznam nekog Novosadjanina !Ako je neko zainteresovan , neka salje poruku na 2658711
    Novi sad je lep grad i ako zelis posalji mi privatnu poruku,imaces priliku da upoznas novosadjane!

Primećen član
    Učlanjen
    17.08.2003.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

Citat Original postavio WiseDog
    Pa,
    sa momcinom od gore se slazem u vecini stvari(velikoj vecini).
    Hteo bih da izdvojim da Novi Sad nije samo centar.Da li je neko od vas probao da se seta po Novom naselju,delu grada koji jako volim,iako zivim u centru.Prvo zato sto mi je poslednjih 5 devojaka zivelo tamo i imao sam priliku da ga lepo i detaljno upoznam.Divno mesto gde se u prolece moze uzivati satima.A i veliki broj ljudi zivi tamo,jer je tako koncipiran grad,a samim tim i brdo lepih novosadjanki se moze naci na istoimenom mestu.

Definitivno su kafici ti koji kvare izgled centra,kao ogledala grada.Na svakih 10 metara baste kafica odakle odjekuju sund radio stanice,i to sve razilicito.Omladina po ceo dan sedi u kafanama i pije,ne znam ni ja sam odakle?!

Most "Duga" je jedno od divnih prolecnih mesta,zato sacekajmo prolece i juris..........
    Pa ne bi bilo lose da klupe postave na most,mada ako bi se ljudi okupljali tamo,pitanje je kako bi funkcionisao saobracaj?

Moderator Decky_Nis (avatar)
    Učlanjen
    04.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    247

Podrazumevano Sta reci

Mislim da su cure najlepse a sto se tice grada nemam pojma nisam bio!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.04.2005.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

"milost" ? Da li je u nadimku sadrzano ime Milos? Anyway, uvek mi je MILO kada se spominje Novi Sad, jer je to moj rodni grad i ( po meni ) najlepsi u SCG. Smeta mi jedino malogradjanstina koja je u poslednjim decenijama navalila ovamo, kao najezda skakavaca ili malaricnih komaraca. Ajde da se oni dosele, pa da se i ponasaju kao pridoslice, da oni od nas uce i poprimaju kulturu. Nego, brate, dosli pa kao oslobodioci, ponasaju se kao da je sve njihovo, i jos nam namecu svoju NEkulturu i bahatost. To je neoprostivo!!! Novosadjani svih kvartova - UJEDINITE SE!!! Pruzimo otpor!!!

Iskusan nesons (avatar)
    Učlanjen
    03.03.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    99

Podrazumevano

Citat Original postavio sirenica
    "milost" ? Da li je u nadimku sadrzano ime Milos? Anyway, uvek mi je MILO kada se spominje Novi Sad, jer je to moj rodni grad i ( po meni ) najlepsi u SCG. Smeta mi jedino malogradjanstina koja je u poslednjim decenijama navalila ovamo, kao najezda skakavaca ili malaricnih komaraca. Ajde da se oni dosele, pa da se i ponasaju kao pridoslice, da oni od nas uce i poprimaju kulturu. Nego, brate, dosli pa kao oslobodioci, ponasaju se kao da je sve njihovo, i jos nam namecu svoju NEkulturu i bahatost. To je neoprostivo!!! Novosadjani svih kvartova - UJEDINITE SE!!! Pruzimo otpor!!!
    Mnogo nepotrebnih komentara na ovu temu ! Procitaj ponovo ! Ko ne voli ljude , tesko moze i da ih razume!

Iskusan nesons (avatar)
    Učlanjen
    03.03.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    99

Podrazumevano

Mnogo nepotrebnih komentara na ovu temu ! Procitaj ponovo ! Ko ne voli ljude , tesko moze i da ih razume!

Poznat krvolok (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    132

Podrazumevano

Citat Original postavio nesons

A ko ih razume, teško da može da ih voli !!!

Domaćin Nestasna Ameba (avatar)
    Učlanjen
    12.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    98

Podrazumevano

To, sinak, uze mi rečenicu iz usta, ljubi ga tetka

Aktivan član Pop Relja (avatar)
    Učlanjen
    06.04.2005.
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

ljudi k'o ljudi. Ne mo's sa njima, bez nji' jos gore.

Zainteresovan član don't panic (avatar)
    Učlanjen
    21.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Citat Original postavio Pop Relja
    O ženama da i ne govorimo, a gos'n popo?

Aktivan član Pop Relja (avatar)
    Učlanjen
    06.04.2005.
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

Citat Original postavio don't panic
    Citat Original postavio Pop Relja
    O ženama da i ne govorimo, a gos'n popo?
    zenama - da
    jednoj zeni ops:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.04.2005.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

[quote="krvolok"]

Da se ti mozda ne osecas prozvanim?

Iskusan nesons (avatar)
    Učlanjen
    03.03.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    99

Podrazumevano

Citat Original postavio krvolok

Tema je Novi Sad ( grad )!?

Iskusan nesons (avatar)
    Učlanjen
    03.03.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    99

Podrazumevano

[quote="sirenica"]

Da se ti mozda ne osecas prozvanim?
    Pa ne , ali mi je muka od onih koji se ne navikavaju na postojece stanje , i pitam se dokle ?

Poznat Neva (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    120

Podrazumevano

Mislim da je NS zaista lep grad.Jedino sto meni smeta su raskopane ulice, ali ,dobro, i to ce proci! Drugo,sto mi kvari lepu sliku o njemu,jesu nove zgrade,koje svojim odvratnim fasadama remete arhitektursku koncepciju.Mozda bi trebali prvo da se posavetuju sa ZIG-om, gde, sta i kako!Ta silna gradilista zaista cine grad ruznim! Da li se slazete?
    Ako mogu jos da dodam, mogao bih biti malo bogatiji kulturni zivot.Sve ostalo je super!Novosadjani su dobri ljudi!

Domaćin Pera_Zdera (avatar)
    Učlanjen
    29.12.2003.
    Reputaciona moć
    83

Podrazumevano

Citat Original postavio Neva
    Mislim da je NS zaista lep grad.Jedino sto meni smeta su raskopane ulice, ali ,dobro, i to ce proci! Drugo,sto mi kvari lepu sliku o njemu,jesu nove zgrade,koje svojim odvratnim fasadama remete arhitektursku koncepciju.Mozda bi trebali prvo da se posavetuju sa ZIG-om, gde, sta i kako!Ta silna gradilista zaista cine grad ruznim! Da li se slazete?
    Ako mogu jos da dodam, mogao bih biti malo bogatiji kulturni zivot.Sve ostalo je super!Novosadjani su dobri ljudi!
    Slazemo se potpuno. Nek sagrade vise to sto grade pa da mi mozemo normalno da zivimo. A bojim se da su se posavetovali sa zig-om....debelo. Kako mislis da bi sve to bilo dozvoljeno i sve te zgrade prosle tehnicki pregled...al da ne lajem...
    Velika vecina NS-adjana su dobri ljudi.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.01.2005.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

U poslednje vreme primecujem sve vise lepih stvari,ali i uznemirena i nervozna lica sugradjana.Isto tako i puno prasine.I sve vise glupih kola...

Domaćin peach (avatar)
    Učlanjen
    15.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

prolece u gradu ! pune ulice veselih parova i mnoooogo dece !

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.04.2005.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Da, tema je NOVI SAD, i ne vidim da si nesto napisao, sem svog komentara na moju poruku, koja ne govori o datoj temi.

Iskusan nesons (avatar)
    Učlanjen
    03.03.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    99

Podrazumevano

Da, tema je NOVI SAD, i ne vidim da si nesto napisao, sem svog komentara na moju poruku, koja ne govori o datoj temi.
    Kad sam video da je tema > Lepote Novog Sada < , hteo sam dosta toga da napisem lepog , ali kad vidim da ima ljudi koji u svakoj temi nadju prigodno da napadaju i lece svoje boljke , izgubio sam inspiraciju !! Izvini , ali opet me muci stomak !

Poznat krvolok (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    132

Podrazumevano

Kad sam video da je tema > Lepote Novog Sada < , hteo sam dosta toga da napisem lepog , ali kad vidim da ima ljudi koji u svakoj temi nadju prigodno da napadaju i lece svoje boljke , izgubio sam inspiraciju !! Izvini , ali opet me muci stomak !
    Buahahahaha !!!

Slične teme

1. Odgovora: 143
    Poslednja poruka: 22.01.2012., 17:28
  2. Sa Novog Sada...
    Autor Peta W. u forumu Žene
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 16.02.2008., 11:12
  3. Razglednice Novog Sada
    Autor ukupno u forumu Srbija
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 03.04.2006., 19:06