klek

па пише ти - "тамо где је некад зека пио воду,а сад пију гуске и патке" :wink:

ја сам твој банатски комшија - црепаја :D
 
па где бих друго био?...у југи, србији, војводини, банату, подручју панчева, општини ковачица, црепаји, у својој соби за компом, али тетка ме гања да идем у кафић код ње, тако да се чујемо касније! :lol:
 
фигхтер:
па бодирога је из клека, зар не?
Bodiroga je Zrenjaninac.....al mu je tata alkoholicar prodao stan u gradu da bi lecio brata narkomana...pa kupio kucu u Kleku,jer su tamo najjeftinije u celoj opstini.
 
E ti si me zajebo ja rano u dva i kusur onako sa festa uh po Danskom po ili na Srpskom festa a ti sest i kusur,e moj komsija preko polja da mi je doci dolje da se napijem po Srpskom pa nek umrem odma muka mi je od ovi hladnije Danaca jos hladnije Dankinja flasu nepustaju iz ruku valjda se radjaju sa flasom TUBORGA mi smo amateri za nji sto se tice alkohola pozdrav svim mojim sugradjanima sa teritorije Zrenjanina pozdrav poseban za karate klub PROLETER tu sam sam stekao ogromno iskustvo.
 
Nije lepo da toliko mrzite svoje susede,ja zivim u Kleku ali sam se doselila pre tri godine.tu zivim u novon naselju,mi smo ulepsali Klek.
 
фигхтер:
па пише ти - "тамо где је некад зека пио воду,а сад пију гуске и патке" :wink:

ја сам твој банатски комшија - црепаја :D

iz crepaje!e,da li mozda poznajes dacu-88god. i njenog brata daneta 90 god?kojim slucajem
 
nadica:
фигхтер:
па пише ти - "тамо где је некад зека пио воду,а сад пију гуске и патке" :wink:

ја сам твој банатски комшија - црепаја :D

iz crepaje!e,da li mozda poznajes dacu-88god. i njenog brata daneta 90 god?kojim slucajem
prezivaju se Nikolic :wink: MOLIM ODGOVOR!!!!!!! :!: :!: :!:
 

Back
Top