uriniranje(pishkenje)

Gazdarica:
Milojko, ima ljudi koji zaista vole takve stvari...
S toliko godina kolko imas, trebalo bi to da znas...
Eto nove prozivke ! A to nije lepo.
Dobro, je se naravno ne ljutim, ali nemoj posle da bude "Milojko ovakav ... Milojko onakav ... Milojko prvi počeo !"
Elem, znam ja da ima ljudi koji to vole, nisam baš sisao vesla ( a i da jesam, nisam pojeo čamac ), ali ovo je definitivno napisao neki lik posle celonoćnog gledanja ponića na Spice Platinum kanalu. I šta čovek drugo da mu odgovori ?
 
Milojko Vasic:
Gazdarica:
Milojko, ima ljudi koji zaista vole takve stvari...
S toliko godina kolko imas, trebalo bi to da znas...
Eto nove prozivke ! A to nije lepo.
Dobro, je se naravno ne ljutim, ali nemoj posle da bude "Milojko ovakav ... Milojko onakav ... Milojko prvi počeo !"
Elem, znam ja da ima ljudi koji to vole, nisam baš sisao vesla ( a i da jesam, nisam pojeo čamac ), ali ovo je definitivno napisao neki lik posle celonoćnog gledanja ponića na Spice Platinum kanalu. I šta čovek drugo da mu odgovori ?
A sta ako je neko ozbiljno to napisao, a vi mu ovako odgovorili...???
Nakon doceka kakav mu je priredjen, cudo bi bilo ako se ponovo pojavi...
 
Gazdarica:
Ne znam, Milojko, ali hocu da vjerujem da ovdje ima i ljudi koji ozbiljno otvaraju topice...
Naravno, Gazdarice, naravno. Slažem se. Ali, trebalo bi da umeš da proceniš šta je ozbiljan topic.
Ne mislim pri tome da je neozbiljan topic nešto loše. Nije Forum naučna ustanova ili psihološko savetovalište, već zabava i razbibriga.
 
Ok, ja ne znam, ti znas, bravo za tebe...
Ono sto ja znam jeste to da mi je vec pun **** i neozbiljnih otvaranja topica i neozbiljnih odgovora, pogotovo na topice koje ipak ljudi ozbiljno otvore...
Ne moze vise niko topic ni da otvori, a da odmah ne dobije odgovore koji ismijavaju ono sto je on napisao...
 
Gazdarica:
Ok, ja ne znam, ti znas, bravo za tebe...
Ono sto ja znam jeste to da mi je vec pun **** i neozbiljnih otvaranja topica i neozbiljnih odgovora, pogotovo na topice koje ipak ljudi ozbiljno otvore...
Ne moze vise niko topic ni da otvori, a da odmah ne dobije odgovore koji ismijavaju ono sto je on napisao...
Nešto si nervozna danas ? Jel te svi nerviraju ili samo ja ? :?
Evo, ako će ti pomoći, ja danas više neću da postujem na Lj&S. Ni ozbiljno ni neozbiljno.
 
Gazdarica:
Ok, ja ne znam, ti znas, bravo za tebe...
Ono sto ja znam jeste to da mi je vec pun **** i neozbiljnih otvaranja topica i neozbiljnih odgovora, pogotovo na topice koje ipak ljudi ozbiljno otvore...
Ne moze vise niko topic ni da otvori, a da odmah ne dobije odgovore koji ismijavaju ono sto je on napisao...

:twisted: :twisted: :twisted: Aman Gazdarice, pa ti nas foliras, jerbo, kako ti moze biti pun... vrch (iliti bokal) koji nemash (shala , naravno, ako primash od mene, ne?)... :?:
 
mnogo je lep osecaj kada devojka pusti toplu pishu po vama. I Milojku bi se sigurno dopalo,odvojio bi se od mamine sise i zadrdzavanja govneta dok kaki.(mama je primetila da mu to cini zadovoljstvo pa je dobio po guzi varjachom).
 

Back
Top