Zahvalnost njoj...

capablanca

Primećen član
Poruka
906
Da li postoji ista lepse na ovoj nasoj planeti od zenskog pola. Da li postoji ista sto nam moze doneti vise srece i uzivanja od nje. Tako lepa, mirisljava, slatka. Tako pametna i lukava da nas nagoni na ostvarenje i najtezih ciljeva, a sve samo da bi smo joj jos vise usli pod kozu. Da bi nas jos vise volela i zadovoljila. Drago mi je da sam musko pa da imam priliku da u potpunosti uzivam u zenskom.

Ehhhh zensko..... :)
 
Istina...... ja samo pricam onako kako mislim... a mislim da bi zivot bio jako los i dosadan bez zena... zar se uzitak i ljubav i neznost i miris koji nam pruzaju zene moze porediti sa bilo kojim drugim culnim dozivljajem? Naravno spadam u hetero zajednicu hehehe... zena je bice koje zasluzuje najbolje cak i kada nas povredi... jer kad povredi onda to slatko boli...

poenta ovog topika jeste da kazemo nesto lepo o nasim lepim polovinama... jer vidim da preovladjuje dosta tema na kojima se zene tretiraju kao meso.... i ja se slazem da su one meso... ali moja devojka ce biti samo moje meso... i ako ce biti ku*va bice ku*va za mene u krevetu... a takva ce biti jer ja od nje to zelim... Pa i mi smo njima u odredjenim momentima samo muzjaci... s druge strane sam protiv bilo kakvog ponizavanja zena u javnosti a samim tim i protiv bilo kojeg topica koji ih unizava...

Ako bih imao pravo da izaberem samo jednu stvar... izabrao bih zensko... da ne budem sam i da nam bude lepo... :)
 
g082.gif


d022.gif
 
capablanca:
Da li postoji ista lepse na ovoj nasoj planeti od zenskog pola. Da li postoji ista sto nam moze doneti vise srece i uzivanja od nje. Tako lepa, mirisljava, slatka. Tako pametna i lukava da nas nagoni na ostvarenje i najtezih ciljeva, a sve samo da bi smo joj jos vise usli pod kozu. Da bi nas jos vise volela i zadovoljila. Drago mi je da sam musko pa da imam priliku da u potpunosti uzivam u zenskom.

Ehhhh zensko..... :)



dobrodosao u klub ljubitelja zena 8-)
 

Back
Top