Nekad bilo...

To uopste nije tacno. Zavisi od zene. Neke vole da ih muskarci maltretiraju ( a ti muskarci uzivaju u svojim ulogama) a neke opet vole kompromis, prijateljstvo i drugu dimenziju odnosa...

Svaki lonac nadje poklopac...
 
Slazem se da zene nisu kao pre, ali moras priznati da su se i muskarci promenili. Ali ja mislim da je to sve zato sto su vrednosti promenile u smislu nesto sto se nekad cenilo danas se ni ne gleda, a da ne pricam koje vrednosti se danas vrednuju (ako njih mogu nazvati vrednostima)!
 
Jack_toljaga:
... da li ste primetili da zene nisu kao nekad... nekako nemaju sarma i smekerskih fazona da zadrze muskarca? :-(

Sta je bwe..ovo u poslednje vreme ..odakle sve nicu ovakve teme i nickovi..proverih za svaki slucaj da nisam promasila ..forum pa otisla u ..pozoristance..ali paziT..E...smekerski fazoni..eeeeee.to nisam znala......A koji su to smekerski fazoni ..???
 
ma ko pustene sa lanca! jedva docekale da prodje doba" kad su zene sedele kuci i kuvale a devojke cekale momke iz vojske da se udaju"...haha vise ne pevaju samo muskarci onu "volim popit volim zagalamit daj da vidim ko ce mi zabranit":D
 

Back
Top