gledanje tv-a preko interneta

Treba mi neki,naravno besplatan, program za gledanje tv-a preko neta.Trenutno koristim RealPlayer ali mi se ne svidj(pri brzom kretanju kamere dolazi do mucenja slike,citaj ne mogu da pratim fudbal).Inace imam dsl konekciju

Po meni najbolji program za gledanje streamova je VLC media player mozes da ga besplatno skines sa www.videolan.org naravno preko njega pustas i gledas i strimove pustas filmove a mozes da slusas i online radio samo su ti potrebni strimovi za stanice sto se tice sajtova za gledanje tv-a uzivo ima ih dosta po netu samo ima dosta koji nisu azurirani dosta dugo pa im po 70 posto strimova ne radi ja licno gledam online tv na sajtu www.beograd-online.info ima veliki izbor kanala .

Pozdrav :ok:
 
Super Internet TV v8.1 Super Premium Edition

Super Internet TV v8.1 Premium Edition | 13.8 Mb
Super Internet TV allows you to watch 2200+ live television channels and listen to 5000+ online radio stations from 100+ countries. There is no need for a TV Tuner card because all the channels are streamed through your Internet connection. All you need is a Windows PC and an Internet connection. You can also record your favorite programs at will. Super Internet TV is ideal for people interested in alternative programming, learning languages, foreign cultures, entertainment, sports or news.
Watch 2000+ Internet TV
(see TV channel list)
Listen to 5000+ radio stations
(see radio channel list)
No special hardware required
Very Easy-to-Use Interface
No PC knowledge required
Recording Internet TV channels and radio stations
Resizable screen, including full-screen mode
Automatic channel list updates
Your own personal favorite list
Advance filtering
Faster video stream loading
More reliable connection
Technical support
Works anywhere in the world
 
Skini JLC's internet TV... Tu imas i RTS1, RTS2, RTV1, RTV2, Pink, B92... I gomilu stranih kanala xD Program je free

E ipak nema rts2..skinuo sam taj JLC i sve i nema(tj. ima samo je neki crveni iksX, pa mi ne dozvoljava da se konektujem).Jel znas mozda iz kojih razloga?pokusao sam i na drugim sajtovima da nadjem rts2..ali izgleda bas,bas nigde da ga nadjem.Ima rts1 ima satelit ali taj kanal koji bi mi trebao nema.Pre svega bi mi trebao zbog sportskih prenosa u domacim takmicenjima (zivim u inostranstvu).

Evo ovako izgleda:
 

Prilozi

  • printscreen.jpg
    printscreen.jpg
    32,1 KB · Pregleda: 17
E ipak nema rts2..skinuo sam taj JLC i sve i nema(tj. ima samo je neki crveni iksX, pa mi ne dozvoljava da se konektujem).Jel znas mozda iz kojih razloga?pokusao sam i na drugim sajtovima da nadjem rts2..ali izgleda bas,bas nigde da ga nadjem.Ima rts1 ima satelit ali taj kanal koji bi mi trebao nema.Pre svega bi mi trebao zbog sportskih prenosa u domacim takmicenjima (zivim u inostranstvu).

Evo ovako izgleda:

kolkoja vidim ni pink neradi
 
Imas na sajtu www.beograd-online.info sve kanale da gledas rts1,rts2,pink,fox i ostale cak je RTS 2 extra kvalitet:super:

hvala ti za ovaj sajt odlican je imaju skoro sve kanale iz srbije hrvatske bosne itd. sto se tice foxa tj prva tv kazu da pustaju povremeno kao i rts 2 samo kada su utakmice ali rts 1 i pink (pravi) idu bez problema cak je pink i na pocetnoj stranici vredi pogledati ima za svakog po nesto
 

Back
Top