muskarac koji se prodaje

latica

Ističe se
Poruka
2.095
Stalno zena je ta koja je odvratna,sponzorusa,onakva,ovakva,najgora.A sta je sa muskarcima?Taj takozvani jaci pol koji se proda,skine za pare,ebe za pare?Da nije mozda faca?Ili samo nesposoban jadan idiot.Sve vise muskaraca gleda da se "dobro uvali".
 
Ih sad kad smo dosli do toga to je pojava koja ne postoji :) :)
Koliko ja znam postoje striperi,postoje zigola,postoje momci koje se zene kojekakvima za vizu,ako treba i bogata baba sto da ne.Dozvoli ali ja to nisam izmislila.Meni licno su najzanimljiviji ovi sto sede i pricaju ti kako im jako tesko pada sto im ti placas pice.I tako svako vece. :) :) :)
Cuh neke stvari iz muskih usta direktno sto se tice "uvaljivanja",Veruj da nisam izmislila
 
latica:
A opet su one krive ne vredi :) :)
Znala sam tacno ko ce u prve borbene redove na ovu temu :) :) :)

Ma gledaj ne mogu zene biti pokvarene i ocekivati da im se na to uzvrati dobrim.

Ako si ti ok cura nadaj se dobrom, ali ako nisi onda nemas sta dobro ocekivati.

Puno vas je postalo sponzoruse i nije ni cudo sto dozivljavate niz losih stvari od tipova. Krenite od sebe ako zelite promenu.
 
mislim da su ti ljudi usamljenici...chatovala sam s nekima koji to rade ne vidim shto bi me lagali
i opushteni su...umeju da slushaju...nisu smarachi oko sexa
ali su usamljenici
jer valjda te to stavlja u malo podredjen polozaj shta znam
znaci oni koji su ionako promiskuitetni..pa shto ne bi i zaradili


aha ovi nisu "sponzorushe" nego prof... usluge
sex za pare
 
latica:
sinnke jes da se borim da promenim svet al mi nesto slabo ide :) :)


Ma i nemoj to radit. Yebo to sve, nek oni svi i dalje sponzoraju. A ti strpljivo cekaj svoju ljubav i vreme ce ti je doneti, a usput nadjes nekog ok lika i s njim se tamburas cisto da ne ispadnes iz forme i sve tako dok ti ne dosadi a u to ce vec i naici neko s kim ce ti biti dobro.
 
jooj ja sam jedno vreme bio na ivici toga...bio sam i sponzorusha?...dala mi pare za...ne mogu da se setim rechi ono kad uzimash kredit pa treba da dash neki ulog...mada sam joj sutradan vratio al mogo sam da pobegnem nije da zna de zhivim...ali nisam to je bilo zato shto smo drugari...haaa ako smo bili drugari shto se ne chujemo i dalje?...aaaa trebo sam da zapalim i da me nema...ali ne ne bih mogao s tom istinom zhiveti...svet je mali nikad se ne zna...ma nije samo to ne bih mogo bilo bi mi zhao da uzmem nekome pare na tako glupu foru...a qpovala mi da jedem i vodila me svuda...ne znam mozdha bi i bio prostitutkan ne znam ne mogu da zamislim da me neko plati...ok mozdha neke baaash ogavne babuskare al njih ne bi ne znam za koje pare...
 
Ja znam lika koji se tri puta zenio samo zbog para, iako je ova druga imala dosta kesa on je nasao jos bogatiju!!!
Ali covek ne moze da kupi manire, ostao je ista seljacina kao sto je bio!!!

Mislim da su i muskarci i zene jednaki u tome samo sto se o muskim sponzorusama manje razmislja, zapostavljeni su!
 
latica:
Stalno zena je ta koja je odvratna,sponzorusa,onakva,ovakva,najgora.A sta je sa muskarcima?Taj takozvani jaci pol koji se proda,skine za pare,ebe za pare?Da nije mozda faca?Ili samo nesposoban jadan idiot.Sve vise muskaraca gleda da se "dobro uvali".
Ja znam jednog takvog, dupe bi dao da bude sa nekom koja ima para, bljak, bljak, bljak... :roll:
 
frozen1982.:
Meni je jednom jedna nepoznata devojka pozajmila 2 dinara za fotokopiranje posto nisam imao sitno.....a posto je vise nikad nisam video,nisam bio u prilici da joj vratim...i strasno sam se grizao zbog toga...jel sam ja sponzorusa?
Uuuuu, pa to je ozbiljno vec...Zajmiti pare a ne davati nista za uzvrat....Zadjes po fotokopirnicama i uzimas dva po dva....Pa posle predjes u trafike, samoposluge, Merkatore, poste, banke domace i strane...Pa uzimas pet, pa deset pa sto....Napravis imperiju....Kupis televiziju, osnujes stranku....Covece i gde ce nas to odvesti...
 

Back
Top