Naocare za sunce...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Leeman

Zainteresovan član
Poruka
427
Zanima me kako se krecu cene originalnih naocara za sunce u SCG recimo Ray Ban ili Diesel, ako bi neko mogao da mi posalje neki spisak ili web sajt to bi bilo super, posto bi hteo da kupim neke kvalitetnije naocare do 80evra pa me zanima kakav je izbor...***Najvishe me zanimaju cene u BG i NS.
 
bez 100 evrica nemoj da izlazis iz kuce! letos sam kupovala, uglavnom 150 evra pa navise... ( 11000-12000 pa navise...) moze da se nadje oko 8000 ono kao stari model, ostao im jedan par i taj rad...
Ali neka se javi neko ako ima preciznije informacije ili najbolje neki sajt...

hmmm... imam ovde vizitku... ali nema sajt, ima email ako ti znaci nesto... Exspekta ottica, u Kralja Milana (Srpskih vladara) 13, (preko puta Beogradjanke), office@exspekta.co.yu , mozda mogu da ti posalju neki katalog, modele, cene...
 
Miki 13991:
Šta će ti to?Kupi kod kineza i gotovo...

P.S.
Nicky će garantovano odgovoriti pre mene :)

Necu brate cekao sam da jednom tvoj post bude pre mog :))))))))))))))

Onom liku trebaju cvike , brate izdvoji 200 evrica i boli glava kakve cvike mozes kupiti u gradu , konkretno pricam za Beograd !!! :wink:
 
baraba*:
Pa ne bih se bash kladio u to. Imam drugara koji svako leto "nabavlja" naochare i 100% su original. Znachi 100%!!! Imao je pre dve nedelje celu kolekciju Arnette od 40-80 eura....
ma ok ako neko zna nekog ko zna nekog... Ja recimo ne znam PRAVE sanere, a onih par lokacija po gradu sto se "zovu" saneri i kao prodaju originale(ne samo naocare, svu garderobu, tasne...) su samo manje-vise dobre kopije... cak ni ne kostaju kao originali... Preporuci svog druga Leeman-u ;)
 
@Carrie_011 hvala na informaciji.
@Baraba aj stvarno javi ako znash nekog ko moze da mi nabavi original naochare kazem tu do nekih 80evra nije mi bitno da bude nov model nego da se meni svidja..naravno u cvike mora biti utisnut zig - neki broj, po tome se vidi da su original...a sad 150evra mi je puno da dajem za cvike, 100evra max. ako mi se jako svide.
 
pa ne bih se bas slozila, ako se lozite na guchi muchi :) brendove, onda se to i placa debelo, ili kod sanera pa sta dobijes dobijes. Mada te najskuplje naocare ne verujem da su i u optikama sve 100% original.
Znam da je trenutno snizenje cvika u Interopticu, oni imaju razne brendove a najvise imaju Polaroid naocare koje su na popustu sada i kostaju oko 30 evra. Inace su kad sam ja kupila bile oko 60, te su ti i najbolje za zimu zbog polarizacije.
 
Ej Lola ma kakav polaroid čoveče. Kod ovog čoveka mogu da se kupe cvikeri koji su rodnji preko 200-300eu za 100-130eu. Ako to nije uštede neznam stvarno onda šta je?! Ima takodje i okivire dioptrijske tako da nije fora već ozbiljno ljudi rade. Originali su sigurno,jednostavno se vidi!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top