KVALITET ZENE
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 53

Tema: KVALITET ZENE

Bliss
    Guest

Podrazumevano KVALITET ZENE

...koji nedostaci se kriju kod zena koje ocekuju od muskarca finansiranje?
    Sta se danas smatra pod kvalitetom zene?

Iskusan
    Učlanjen
    21.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    340

Podrazumevano Re: KVALITET ZENE

Za početak, da se u društvu muškaraca ponašaju opušteno i prirodno, ne trudeći se ostaviti dojam fine i nedodirljive djevojke.

Bliss
    Guest

Smile Re: KVALITET ZENE

...hvala na odgovoru ...na trenutak sam pomislila da niko nece odgovoriti na ovu temu...

Aktivan član
    Učlanjen
    17.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Citat Original postavio Bliss
    Ova tema me je zaista podstakla na razmisljanje...naime zadnjih godina posebno pojavile su se i zene i muskarci koji kroz vezu gledaju da imaju neki interes naravno najvise u novcu...nekad dok sam bila jos po skolama a kasnije i sama zaposlena imala sam poznanike i prijatelje koji nikada nisu bili tu kad primim platu ili odnekud imam neki novac a na primer oni nemaju...isto tako trudila sam se da uvek imam svoj dinar iskljucivo zbog samostalnosti i sigurnosti u sebe a ne da se smeskam i ´flertujem bilo s kim da bi me izdrzavao...uostalom u to neke vreme to i nije bio obicaj...kasnije devedesetih valjda u ovo ratno i krizno vreme pa sve do sada na zalost...javlja se jedna nova generacija intersdzija sto stvarno zabrinjava...da ne bi sad nadugo i nasiroko filozofirala koliko je to dobro ili lose mogu samo da kazem da je jadna svaka ona osoba koja je dozvolila da materijalno zavisi od drugog u smislu da zivi samo za tu varijantu...Ovde u inostranstvu npr me to narocito moze iznervirati...Toliko je mogucnosti da se covek obrazuje zaposli i nadje sebe u nekom poslu ili biznisu da je sramota da neko i pomisli da ga drugi izdrzava...na zalost ima i toga ovde puno...zene idu na varijantu da ce on pasti na njene cari kad se sredi dotera izbaci grudi ili pokaze neke druge adute...sto nije bas da i nije tacno jer dok postoje oni koji se pale na izgled samo one i "muzu" nego kako....Druga varijanta je kad i muskarac uvrti sebi u glavu da je neki "maco" tip pa se nadje kod onih koje su sretne da ih neko pogleda vise u tim godinama pa se bogami i on dobro "opari" Cena toga je kasnije ogromna...zato ja licno radim i znam koliko imam para u novcaniku a narocito cije su...pa kako zivim zivim...

Bliss
    Guest

...zene imaju takodje kvalitete...ili promasih u proceni...

Bliss
    Guest

Citat Original postavio ariela
    Ova tema me je zaista podstakla na razmisljanje...naime zadnjih godina posebno pojavile su se i zene i muskarci koji kroz vezu gledaju da imaju neki interes naravno najvise u novcu...nekad dok sam bila jos po skolama a kasnije i sama zaposlena imala sam poznanike i prijatelje koji nikada nisu bili tu kad primim platu ili odnekud imam neki novac a na primer oni nemaju...isto tako trudila sam se da uvek imam svoj dinar iskljucivo zbog samostalnosti i sigurnosti u sebe a ne da se smeskam i ´flertujem bilo s kim da bi me izdrzavao...uostalom u to neke vreme to i nije bio obicaj...kasnije devedesetih valjda u ovo ratno i krizno vreme pa sve do sada na zalost...javlja se jedna nova generacija intersdzija sto stvarno zabrinjava...da ne bi sad nadugo i nasiroko filozofirala koliko je to dobro ili lose mogu samo da kazem da je jadna svaka ona osoba koja je dozvolila da materijalno zavisi od drugog u smislu da zivi samo za tu varijantu...Ovde u inostranstvu npr me to narocito moze iznervirati...Toliko je mogucnosti da se covek obrazuje zaposli i nadje sebe u nekom poslu ili biznisu da je sramota da neko i pomisli da ga drugi izdrzava...na zalost ima i toga ovde puno...zene idu na varijantu da ce on pasti na njene cari kad se sredi dotera izbaci grudi ili pokaze neke druge adute...sto nije bas da i nije tacno jer dok postoje oni koji se pale na izgled samo one i "muzu" nego kako....Druga varijanta je kad i muskarac uvrti sebi u glavu da je neki "maco" tip pa se nadje kod onih koje su sretne da ih neko pogleda vise u tim godinama pa se bogami i on dobro "opari" Cena toga je kasnije ogromna...zato ja licno radim i znam koliko imam para u novcaniku a narocito cije su...pa kako zivim zivim...

slazem se potpuno sa ovim sto si napisala...onaj post ispod tvog je posvecen svima koji ne odgovaraju na temu..cudno mi je malo da se muskarci ne izjasnjavaju...

Početnik
    Učlanjen
    14.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

Lijenost?

Iskusan Petar_Pan (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2005.
    Reputaciona moć
    114

Kvalitet zene je lepa, dobra, pametna...

Ako gleda pare kod tipa to joj sigurno nije plus.... ako je opterecena sa parama...

Problem drustva... siromastvo... nazalost siroko rasprostranjen... Da imaju para ne bi im pare bile u glave i onda bi pravi kvaliteti dosli do izrazaja...

No ipak smo na zalost dosli u situaciju da 9 od 10 devojaka gledaju pare... pa se moramo prilagoditi tom trendu... I kad cujes one silne price o razilazenjima zbog nemanja para (glad na vrata ljubav kroz prozor) onda i nije to sve tako naivno i ne moze se sve to okarakterisati kao crno ili belo... Pogotovo sto i roditelji i medije danas obrazuju decu u tom trendu...
    Poslednji put ažurirao/la Petar_Pan : 26.03.2006. u 18:17

Poznat Neva (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    120

1. Debilno vaspitanje- udaj se bogato !
    2. Razmazenost
    3.Olako prihvatanje zivota
    4.Sto bi ja, kad moze on !

To si vise razlozi, ali za sobom vuku i nedostatke!
    " Мир красотой спасётся ".

Učlanjen
    14.11.2005.
    Reputaciona moć
    114

E bas danas sam ucestvovao u nekoj polemici na temu razmazenosti... Roditelji su definitivno razmazili svoju decu... Mama im kuvala ceo zivot... sve im spremala... nikad nisu krpu u ruku uzele... i sad kao sazrele i doslo vreme da prvi put nesto operu... i oho-ho... problem... Neko im usadio u glavu da je to ispod casti i da je to nesto smrtno tesko... Emancipacija? Casopisi?... Sto bi one to? Da ih neko iskoriscava. :shock: One su previse fine za tako nesto... razmazene...

Mislim ne bi sad da ispadne da ovo pricam za sobe koje ne poznajem ali ipak na nekom globalnom nivou je tako...

Poznat
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ma niti znam...niti me zanima. Ja sam bre sam za sebe!

Buduća legenda sinnke (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Citat Original postavio Petar_Pan
    E bas danas sam ucestvovao u nekoj polemici na temu razmazenosti... Roditelji su definitivno razmazili svoju decu... Mama im kuvala ceo zivot... sve im spremala... nikad nisu krpu u ruku uzele... i sad kao sazrele i doslo vreme da prvi put nesto operu... i oho-ho... problem... Neko im usadio u glavu da je to ispod casti i da je to nesto smrtno tesko... Emancipacija? Casopisi?... Sto bi one to? Da ih neko iskoriscava. :shock: One su previse fine za tako nesto... razmazene...

Mislim ne bi sad da ispadne da ovo pricam za sobe koje ne poznajem ali ipak na nekom globalnom nivou je tako...

Ovo je ziva istina. Ma nije ni problem para i to se moze dati zeni, nego ko je lud da to ozeni.

Ni gazda ne uzima hostaplere na posao da mu ne upropaste firmu.
    Piti da, delat ne.

Buduća legenda sinnke (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Zna s sta je resenje ove teme. Dolazi prolece bude se hormoni a niko nije sredio ubod preko zime. hahaha
    Piti da, delat ne.

Primećen član
    Učlanjen
    12.11.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

1. Debilno vaspitanje- udaj se bogato !

Ovo je oduvek prisutno.Pa samo sto se ranije devojke bas i nisu pitale nego stariji srede stvar.Danas mi kao slobodno razmisljamo a zavrsi se isto.

Tuzni_patak nije na forumu
    Trazi forum gde moze procitati svoje postove i posle 2 nedelje
    Elita Tuzni_patak (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Real Beograd,Virtuelno u preseljenju,bice naknadno objavljeno
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

A čista zamena teza....

Nisu sve žene koje očekuju finansiranje od muškarca i lovci na bogatstvo i ležeran život....

Kako nazvati one žene koje uživaju da budu majke i da se potpuno posvete deci?
    A ima i ona grupa , koja bi da kreativno radi pola radnog vremena ili umetnički posao , a da se posveti kasnije svom domu....
    Tu je u pitanju dofinansiranje...

A mislim da ste već pokazali šta je danas "kvalitet" žene na drugim temama i šta se podrazumeva pod savremenim uspešnim muškarcem.....
    Tako da je opisivanje monea onima sa distorzijom vida prilično mutan posao, jeste da vide, ali šta vide......

Kad svi lude , dobro je NE-NORMALAN biti

Iskusan frozen1982. (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2005.
    Reputaciona moć
    0

Otkud znam koji su nedostatci takvih zena-ne zanimaju me.
    Danas se kvalitetom smatraju kvalitetne DSN i "uspesnost"(da ima sto vise para bez obzira na koji nacin ih je stekla ili da je "poznta")
    Ovo naravno nisu stvari koje ja cenim,nego one koje se nazalost cene u nasem drustvu.

Učlanjen
    14.11.2005.
    Reputaciona moć
    114

Citat Original postavio frozen1982.
    Otkud znam koji su nedostatci takvih zena-ne zanimaju me.
    Danas se kvalitetom smatraju kvalitetne DSN i "uspesnost"(da ima sto vise para bez obzira na koji nacin ih je stekla ili da je "poznta")
    Ovo naravno nisu stvari koje ja cenim,nego one koje se nazalost cene u nasem drustvu.
    Ko to ceni da je poznata i da ima para? Mozda neki tinejdzer... ne bih se bas slozio sa tobom... Dobro za DSN se slazem... al je i to sekundarno...

Kvalitetna je ona pored koje se uvek osecas prijatno... u bilo kojoj situaciji...

Aktivan član teresa (avatar)
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Reputaciona moć
    59

Cekaj ti ne cenis uspesne zene? Zar se ne osecas prijatnije pored neke koja je zadovoljna sobom, i svojim poslom? tinejdzeri se pale na izgled a ne na uspeh...

Bliss
    Guest

Citat Original postavio onde
    Lijenost?
    ...slqzem se...

Učlanjen
    24.12.2005.
    Reputaciona moć
    0

Ako je meni pitanje postavljeno,ja nisam rekao da ne cenim uspesne zene,ja sam rekao da mislim da se danas u nasem drustvu uspesnost mesa sa necim drugim i to za oba pola......nije jedino merilo uspesnosti polozaj i pare.

Učlanjen
    14.11.2005.
    Reputaciona moć
    114

Citat Original postavio teresa
    Cekaj ti ne cenis uspesne zene? Zar se ne osecas prijatnije pored neke koja je zadovoljna sobom, i svojim poslom? tinejdzeri se pale na izgled a ne na uspeh...
    Ma sta ja imam od njenog uspeha... od DSN vec imam... sad za psihostanje osobe se slazem da je srecna bolja... al to opet ne mora da bude uslovljeno poslom... A i slazem se da neki nikad ne prevazidju nivo tinejdera...

Učlanjen
    26.09.2004.
    Reputaciona moć
    59

Citat Original postavio Petar_Pan
    Ma sta ja imam od njenog uspeha... od DSN vec imam... sad za psihostanje osobe se slazem da je srecna bolja... al to opet ne mora da bude uslovljeno poslom... A i slazem se da neki nikad ne prevazidju nivo tinejdera...
    Kako nemas, osoba koja se oseca uspesno je zadovoljna i samim tim moze da pruzi vise svom partneru...

Učlanjen
    14.11.2005.
    Reputaciona moć
    114

Kako nemas, osoba koja se oseca uspesno je zadovoljna i samim tim moze da pruzi vise svom partneru...
    Sta mislis materijalno nesto da mi pruzi? Ne treba mi nista materijalno... niti bi i dozvolio sebi da dodjem u takve situacije... Emotivno uvek moze da mi pruzi i opet njena sreca ne mora da zavisi od njeonog posla i uspesnosti... Ponavljam se...

Učlanjen
    26.09.2004.
    Reputaciona moć
    59

Mi se slazemo ali ispada da se ne slazemo...Uspeh je po meni ono sto te cini srecim...to moze biti posao u prodavnici ili banci...to moze biti i zena domacica...Nema to veze sa novcem ni polozajem...
    ali ako zelim da radim u banci a radim u prodavnici ja nisam zadovoljna sobom pa ne mogu usreciti ni drugog...

Učlanjen
    24.12.2005.
    Reputaciona moć
    0

Uspeh je po meni ono sto te cini srecnim...
    Upravo tako.

Slične teme

1. "KVALITET" I KVALITET PREHRAMBENIH PROIZVODA
    Autor mario80 u forumu Kulinarstvo
    Odgovora: 146
    Poslednja poruka: 07.10.2013., 18:57
  2. kvalitet sexa?
    Autor bubobubo u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 47
    Poslednja poruka: 05.05.2007., 21:04
  3. kvalitet sexa?
    Autor bubobubo u forumu Ljubav i seks