KVALITET MUSKARCA

B

Bliss

Gost
...da ne bih mesala 2 teme...evo inspirisana sam odredjenim odgovorima da otvorim novu temu...

Da li su finansije ono iza cega se muskarci kriju da bi prikrili neki drugi nedostatak?
Kakvi su nedostaci u pitanju?
 
Kod izvesnog procenta devojaka količina finansija koju posmatrana osoba muškog pola poseduje je obrnuto proporcionalna njegovim nedostacima . :lol:
Kod onog drugog (većeg) procenta devojaka situacija je upravo suprotna. ;-)
(ali ja sam mislila da ćemo na ovoj temi pričati o kvalitetima a ne o finansijama? Tipa - šta žene žele?)
 
zelenooka:
Kod izvesnog procenta devojaka količina finansija koju posmatrana osoba muškog pola poseduje je obrnuto proporcionalna njegovim nedostacima . :lol:
Kod onog drugog (većeg) procenta devojaka situacija je upravo suprotna. ;-)
(ali ja sam mislila da ćemo na ovoj temi pričati o kvalitetima a ne o finansijama? Tipa - šta žene žele?)

...hm...vidis...da ne bi ostalo jednostarano otvoricu jos jednu temu...
..mada smatram da je sledeca tema koju cu otvoriti mnogo vise obradjena nego ova...i sigurna sam da ce biti mnogo vise posecena...
...tema nije sta zene zele...vec koji nedostaci se kriju kod muskog dela publike koji smatraju da ce novcem pokriti?
 
ja sam lud... ali me boli uvo, jer imam para...
takodje sam i dosadan... ali imam para pa mogu da organizujem zabave...
neuredan sam... ali imam para, pa mi iza mene ciste i spremaju...
ima jos toga... ali ne bih vishe da se reklamiram
hteo sam samo jos jedno da kazem... ja imam para...
 
Artinve:
ja sam lud... ali me boli uvo, jer imam para...
takodje sam i dosadan... ali imam para pa mogu da organizujem zabave...
neuredan sam... ali imam para, pa mi iza mene ciste i spremaju...
ima jos toga... ali ne bih vishe da se reklamiram
hteo sam samo jos jedno da kazem... ja imam para...

..imam jedno pitanje...a jel si i koliko srecan?...i zbog cega?
 
Artinve:
sta ja znam... sreca je relativna stvar, a i tema nije o meni... iako, cisto da ponovim josh jednom.... ja imam para...

a o kome je tema?...da pojasnim malo bolje...tema nije otvorena sa ciljem da na nju odgovori samo jedan profil ljudi...javio si se...reklamiras se...ok...ajde reci mi sad koji su tvoji kvaliteti?...hoces da mi kazes da su pare tvoj kvalitet ili sta?
 
Bliss:
...da ne bih mesala 2 teme...evo inspirisana sam odredjenim odgovorima da otvorim novu temu...

Da li su finansije ono iza cega se muskarci kriju da bi prikrili neki drugi nedostatak?
Kakvi su nedostaci u pitanju?
ne videh ovu temu pa sam i kroz onu prvu odgovorila sta mislim ja licno...
 
Kakve veze imaju pare sa psihickim i fizickim osobinama muskarca?

Na zalost je doslo neko vreme da se i po parama ljudi procenjuju... Cak sta vise ljudi su postali optereceni sa parama...

Eto kad se vec trebamo reklamirati ovde: :lol: ja mislim da imam i fizicke i psihicke kvalitete... a eto genetski nasledio i pare... :lol: Hmm mozda sam zbog toga los... :lol:

I jedna poslovica za danas: Nepogodi niko ne ugodi...
 
Ja sam licno finansijski, poslovno, stambeno u svakom smislu " opremljena ", tako da ne trazim od muskarca finansiranje. Ako je finansiranje da plati cugu vise puta od mene, onda nemam reci !
Ali, to je jos jedan razlog vise, da ih to odbija. Slozice se nekolicina devojaka, da se muskarci boje upravo tih devojaka .
Nedostatak je u zatucanosti i predrasudama !
 
a043.gif


Ovako nesto ?
 
Bliss:
...da ne bih mesala 2 teme...evo inspirisana sam odredjenim odgovorima da otvorim novu temu...

Da li su finansije ono iza cega se muskarci kriju da bi prikrili neki drugi nedostatak?
Kakvi su nedostaci u pitanju?
Da.Ruznoca,neobrazovanost,emotivna ispraznost,pokvarenost.
Sto ne znaci da su svi koji imaju para ovakvi,naprotiv.
 
Vidim li ja dobro ili si ti "kao u želji" da napraviš ravnopravne teme , samo okrenula pitanje, a ustvari je ostalo isto.....

Ustvari , provlači se samo ono što je "bitno" ženama. Vrlo je jasno pokazano , baš ovim pristupom sa dve teme , šta te i ostale interesuje kod muškarca i koji su njegovi "kvaliteti" . Tako je odgovor implicitno dat samim postavljanjem teme....

Da uprostim ovo podseća na vic....
-Šta mi radi žena kući?
-Pa ti znaš da žene ili pletu ili se ku.rvaju.
-I šta mi radi žena.
-Ti znaš da tvoja žena ne zna da plete....
 
Bliss:
a o kome je tema?...da pojasnim malo bolje...tema nije otvorena sa ciljem da na nju odgovori samo jedan profil ljudi...javio si se...reklamiras se...ok...ajde reci mi sad koji su tvoji kvaliteti?...hoces da mi kazes da su pare tvoj kvalitet ili sta?
jok.. pare pospeshuju moje kvalitete... lep sam, ali imam i para da se negujem... pametan sam i imam para da se shkolujem... radim na sebi, jer ne moram da gubim vreme radeci za druge(pare)... i tako... nego, rekoh li ja da imam para :P
 
to je mozda i prirodno...svi imamo nedostatke - krijemo se iza onog sto nam je na raspolaganju...
kakvi god da su nedostaci u pitanju , to se brzo provali - kad covek nema nista da ti pruzi ,osim para - pa se,valjda, tako lepo i nadju ovakvi tipovi i devojke kojima pare znace...naravno , ovo je razmisljanje u terminima krajnosti - dakle + nijanse = pare definitivno jesu faktor,a koliki, to svako odredjuje prema svojoj licnoj da kazem-produhovljenosti ....npr.kod mene taj faktor -pare ne igra nikakvu ulogu , pa mi bude smesno kad neki muskic pocne pricu o svojim poslovima , pa me gleda kao da je ispricao ne znam sta.....
 
Cekaj, ja u stvari ne razumem kakve veze imaju pare sa nedostacima? Hocu da budem bogat da bih prikrio...sta? Ruznocu, kracu nogu? Nema veze. Postoje ljudi koji su sposobni da zarade, a da li ce ih zene pustiti u svoje zivote stvar je svake od njih. Ne moze se muskarac kriviti za to sto hoce da zaradi. Isti princip vazi i za zene. Sta prikriva uspesna zena? Lose noge? :-)
 
Nije problem sto neko ima para,vec sto njima pokusava da kupi i prikrije ono sto nema.Znaci zloupotrebljava svoj novac na jadan nacin.Tipa mozda nece videti koliko sam dosadan i glup ako joj stalno kupujem.
 
petrof:
Cekaj, ja u stvari ne razumem kakve veze imaju pare sa nedostacima? Hocu da budem bogat da bih prikrio...sta? Ruznocu, kracu nogu? Nema veze. Postoje ljudi koji su sposobni da zarade, a da li ce ih zene pustiti u svoje zivote stvar je svake od njih. Ne moze se muskarac kriviti za to sto hoce da zaradi. Isti princip vazi i za zene. Sta prikriva uspesna zena? Lose noge? :-)

...nisi pratio celo desavanje...ova tema je izdvojena kao posebna iz teme "sirovina"...zbog toga je tako iskljuciva...i naravno da smatram da i muskarci zene trebaju biti uspesni...
...ali ova tema se nije odnosila na taj deo ...vec na onaj deo sa sponzorusama i likovima koji imaju pare...i na onaj deo o spominjanju toga da ako muskarci nemaju para ne mogu naci devojku...i slicne stvari..prelistaj malo temu sirovina...shvatices...
 

Back
Top