podesvanje outlook expressa

unchained

Početnik
Poruka
4
Sigurno je moje pitanje za vecinu veoma lako, ali ja se bas ne mogu snaci. Zato pitam da ne bih vise skitao. Htio bih da koristim outlook express, i uspio sam ga podesiti za cg.yu nalog koji imam. Medjutim ne mogu da uspijem da ga podesim za yahoo adresu, koju mnogo vise koristim. Moze li mi neko reci koje parametre treba da unesem u polja koja setraze, server(pop3, imap, http),incoming server, outgoing server.
 
KOliko sam upucen, a nedavno je bila tema o tome Yahoo ne dozvoljava tako nesto, sem da probas sa programcetom koji se zove Yahoopops..

Nisam koristio ovo cudo, ali sjecam se teme, pa pogledaj bas je bila ovde na surferskom kutku gdje je materija detaljno objasnjena..

Poz.
 
i ja isto ga za to koristim.
nego ti kazes da se hotmail placa .to me malo zbunilo ,pa sam trazio i nasao da
postoji e-mail servis koji se placa .to su
msn hotmail P L U S ,20 E po godini
outlook live cak 40 E po godini
a postoji i obicni msn hotmail koji se ne placa .lepo sam video da se ova gore pomenuta placaju
a ovaj ne ,lepo pise FREE .
evo i slika pa pogledaj ,ostavio sam i link gore ,ali nesto nece.
attachment.php
 
ne kapiras me.ne treba ja da ga platim d bih ga koristio,nego treba da ga platim za podrsku za pop3 server,to jest da mi mail stize direktno u e-mail client.ovako u neplacenoj verziji moras da ides na njihov sajt,pa da se ulogujes da bi proverio postu.kapish?
 
Koliko ja znam a koristim dugo vremena hotmail nalog za odredjene namene, hotmail account
se moze podesiti u outlook-u i to radi veoma lepo.
Kao veoma dobar program za proveru poste na yahoo serveru koristim Pop peeper - http://www.poppeeper.com/download.php
Description:
POP Peeper is an email notifier that runs in your Windows task bar and alerts you when you have new email on any of your POP3, Hotmail, MSN, Yahoo, Mail.com, MyWay, Excite, Lycos.com, or RediffMail accounts. Send mail using your SMTP server or through your webmail account directly from POP Peeper. POP Peeper supports HTML email, so you can see your email the same way as you would in your email client. Several options are available that will decrease or eliminate the risks of reading your email (viruses, javascript, webbugs, etc). If you share your computer, you can password-protect your accounts or password-protect access to POP Peeper.

Primary Features
  • Easy Setup - accounts are imported from your existing email client(s)
  • Supports POP3, SMTP, GMail, Hotmail\MSN, Yahoo, Mail.com, MyWay, Excite, Lycos.com, RediffMail
  • Read and delete email without opening your email client
  • Send Mail using SMTP or WebMail
  • HTML Email Support
  • Password Protection
  • Options to protect you from messages that contain viruses and web bugs
  • Send, Save and Open file attachments
  • No account limit -- notifies you of an unlimited number of accounts
  • Many ways to receive new mail notification: skinnable desktop alerts, audio, flashing Scroll Lock LED and more
  • Specify different intervals for each account
  • Extensive Help with useful tips and information
 

Back
Top