prijemni

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam imao 38.5 bodova.. Nije mnogo tezak (nisam presao zbirku iz matematike ni jedan celi put, a srpski sam presao samo jednom).. Samo te uvati trema ujutru.. Ono tipa.. Nije bitan prijemni.. od toga ti samo zavisi zena dece, zaposlenje, zivotni status, buduce skolovanje..
icon_smile_big.gif
 
Eh...Dobro je da je moj prijemni proshao...Zavisi kakve srece budes,ako upadnes u ucionicu u kojoj se prepisuje , a nisi ucio mozes da uradis bolje nego oni koji su ucili . . .
A opet sa druge strane,mogu da ne daju da prepisujes...Tako da ti je bolje da pocne da spremas prijemni pod hitno
(ja poceo u septembru za moj prij.)
6 6 6
 
loogyc:
Ja sam imao 38.5 bodova.. Nije mnogo tezak (nisam presao zbirku iz matematike ni jedan celi put, a srpski sam presao samo jednom).. Samo te uvati trema ujutru.. Ono tipa.. Nije bitan prijemni.. od toga ti samo zavisi zena dece, zaposlenje, zivotni status, buduce skolovanje..
icon_smile_big.gif


Nemoj da zezas.Od prijemnog ne mora da ti zavisi nista narocito.
Prijemni nije uopste tezak i moze svako da predje granicu.A ako predjes granicu i upises bilo koju cetvorogodisnju skolu posle mozes da se prebacis gde god ti je volja.Ako mi neko kaze da je to nemoguce nema pojma jer ja znam desetine slucajeva iz mog okruzenja gde su prelazili iz saobracajne u medicinsku i slicno.Ne treba ti ni veza vec se radi o standardnoj proceduri.Zato uci ali bez brige
 
Pa sad.. Granicu je vise nego lako proci, to je tacno.. A sto se tice toga da se mozes bez problema kasnije prebaacivati gde oces nije 100% tacno.. Ako bi bilo mesta u skoli u koju oces da se upises mozda i udjes, ali ako ne bude, tesko da ces bez veze proci u nju.. :D
 
Citatko :
Pa sad.. Granicu je vise nego lako proci, to je tacno...

Lako je ako bubas u osnovnoj i postanes totalni moron,zatim bubas zbirku (svaki dan 5x da je predjes,barem...), i eto...
( loogycov nacin , inace)
Osim ako ne upises neku npr. Mesarsku,onda nishta . . .
 
...Ili lepo uzmes i platis 500 evra za matis profesora, 500 za srpski i predjes zbirku par puta, i udejs 'de oces... :D
(Mansonov nacin , inace)

Lako je ako bubas u osnovnoj i postanes totalni moron,zatim bubas zbirku (svaki dan 5x da je predjes,barem...), i eto...
( loogycov nacin , inace)
Da ne ubodes pet bodova na prijemnom moras da budes totalni degenerik koji knjigu u zivotu nije video.. Ja bih bez zbirke imao po 15 bodova iz svakog predmeta.. ;) Ako ti ne bi ubo, ja te onda od sad smatram malo ******...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top