Browser ne prikaze naziv HTML strane ( <TITLE> )

codemaker

Iskusan
Banovan
Poruka
6.514
Koristim vlastiti server Windows 2003 Enterprise, dakle IIS6.0i na njemu imam vise sajtova podignutih. Ono sto me zanima je problem sa Naslovima strana.
Bilo koji sajt na cijoj stranici imam
<TITLE>blablabla</TITLE>
taj title se ne vidi kada se poseti web sajt.

Taj isti sajt ako postavim na Windows XP server, dakle IIS5.0 normalno pokazuje naslov stranica

Ustanovio sam da nijedan sajt, nijedna stranica ne pokazuje naslov ako je hostovana na mom Windows 2003 serveru. Svaki sajt i svaka stranica normalno pokazu naslov stranice ako se hostuju na Windows XP serveru IIS5.0

Ima li neko ideju sta mogu da uradim? Mozda je potreban nekakav patch za Windows 2003 server? Ili neko setovanje, mada nigde nista ni kao naznaku o tome nisam nasao. Napominjem da cak i najjednostavnija stranica koja ce na sred ekrana da napise "Hello World" ne pokazuje title. Ma sta uradio. Ako je hostujem na Windows 2003

I to nije sve.
Ako hostujem web stranu na Windows 2003 serveru i naravno napisem nesto poput <TITLE>neki naslov strane</TITLE>
Kad posetim stranu bilo kojim browserom i pogledam "page source" vidim da je naslov UKLONJEN ???:
<TITLE></TITLE>

Ako tu istu stranu hostujem na Windows XP, proverom "page source" videcu
<TITLE>neki naslov strane</TITLE>

$^&##*@(@!!

Ima li neko ideju? Osecam da je neka trivijalija podesavanja u Windows 2003 u pitanju prilikom definisanja web sajta, ali ne mogu da nadjem.
 
Imam licencu, naravno, ali njihova tehnicka podrska tvrdi da title MORA da se vidi i da proverim setovanje browsera :( $^##@(@&%

Nikako da ih ubedim da IIS 5.0 server dozvoljava da se prikaze naslov strane a IIS 6.0 ne.
Kada sam im dao link gde se lepo vidi da je <TITLE></TITLE> prazan a onda i deo koda gde se vidi da sam uneo naslov te strane, odgvorili su mi da jos jednom proverim da nisam mozda pogesan HTML posalo na server! %$^$&#*@

Izem im podrsku.
Ima li jos neko ko koristi Win2003 server za hostovanje stranica, da se konsultujemo?
 
Pa jedino da pitas neke od hosting provajdera tipa

dream-hosting.org oni nude i hosting na win. serverima ali opet to su oni samo zakupili pa preprodaju i opet je pitanje koliko su spremni da nekome pomognu u vezi toga i da znaju...

Opet jos jedino ti ostaje elitesecur... forum i dizajn zona tamo mozda neko i zna u cemu je problem :?
 

Back
Top