Dobar razlog

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Anaconda

Zainteresovan član
Poruka
103
Zasto se na forumima najcesce spominju "Oriflame" i "Avon" kozmetika?

Zar vi zene niste cule ni za jednu drugu marku, da li je moguce da su se te dve firme uvukle toliko zenama pod kozu?
Cesto posecujem sajam kozmetike koji super prolazi i bez njih!!!
 
ja bih predložila sledeće: možda ne bi bilo loše da daš neku statistiku
recimo: avon se pominje u 90% slučajeva kada se pominju maskare...oriflame se pominje u 58% kada se pominju ruževi....
smatram da ćemo statisitkom uspeti da ozbiljnije sagledamo problem i procentima će se rapršiti sve sumnje u tvrdnju oko uvlačenja pod kožu i dalje možemo razraditi problem ... otkriti uzroke i posledice istoga.
 
zeno, ko te iznervirao ? :lol:
ne koristim ni avon, ni oriflame jer ne odgovarjau mom tipu koze , kose i noktiju, ALI ALI nek koristi ko sta hoce i sta mu odgovara ....
i, da, verovatno nisu cule za drugu marku :roll: misiiiim
 
Ja tu i tamo uz kevu i sestru uzmem po neku sitnicu od Avona ili Oriflamea ali, mislim da su ljudima cene pristupačnije, navuku se s katalogom umesto jedne na po nekoliko stvari (sve ti se čini malo košta), dopadne im se nešto, nastave da uzimaju... Lakše kupiš kad nisi planirao nego kad se spremaš u akciju! Pa, nisu ni oni iz tih firmi mutavi da ne znaju kakav efekat stvara kataloška prodaja! ;)
 
verovatno si izuzetno iziritirana bestidnom reklamom te šklj. kozmetike od strane nesrećnih korisnica iste...
i zato udri po tim tobož kozmetičkim kućama i reci ti na srcu leži ... i možda će se dotične postideti zbog svega, tražiti oproštaj i vratiti na pravi put... put korisinca pravih kvalitetnih kozmetičkih proizvoda...
možemo organizovati i javno spaljivanje kataloga
 
Ja sam zatucani ženski retard i ne znam za drugu marku, a nisam znala ni za te dve dok nisu počele da se aktivno prodaju, kod nas... Štaviše, sve od kozmetike mi služi svrsi i nisam nikada primetila da mi je lak za nokte sa buvljaka ispekao kožu, ili šta slično... Ali ja sam retard, svakako...

Ne znam ni jednu marku parfema osim onih koje već imam, a imam dva-tri, i snabdevam se po samouslugama raznim kremama i mlekom za telo, jer imam mnogo suvu kožu, u protivnom ne bih ni to koristila.
Ustvari, mislim da bih znala samo za Niveu...
Jao, pa tek odeća... Toliki sam kreten da nikada nisam bila na modnoj reviji i tamo naručila unikatni model letnje haljine Verice Rakočević (a to je, uzgred, jedini modni kreator koga trenutno mogu da se setim), tako da je sve što nosim kopija i nije nimalo originalno...
Što se tiče frizure, nju mi nije Panjković sređivao nikad, a nisam ni sigurna da hoće :roll:
Mada, ova frizerka ima obešenu neku diplomu sa "Panjković Kursa" ili štagod pa, pošto ona ipak nije Panjković, naplaćuje šišanje (joj, prosto me je sramota da vam kažem... :roll: ) od 200 do 250 dinara... Što je neki standard, ovde... I sada ne znam kako da kolegama iz Beograda objasnim da sam se šišala za te pare... Mora da sam težak retard...
Sledeći put ću da se malo "edukujem" za Forum, jerbo se da primetiti da mi fali podloga za ovako dubokoumno razmenjivanje informacija o kozmetičkim proizvodima...
 
avon kozmetika jedna od 5 vodecih u USA.
oriflam nemam pojma.
a šta fali bre, dzeftino , a ok?
i ja volim dior, helenu, najviše imam shiseido kozmetik,
pa opet..
rado pazarim i avon.
i šta sad,
jel sam ja sad neka manje vredna?
o čem je bre ova tema?
prijavljujem se za javno spaljivanje kataoga imam ih nekoliko.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top