Jedno zaista, zaista, zaista, muško pitanje...

Dlakava_Strvina

Ističe se
Banovan
Poruka
2.942
Da li Vi imate ovih problema? :?
LIFE_AFTER_MARRIAGE.jpg


Eto, bio malo na politici da se "raspravim čijeg dede zemlja iza plota" kad dodjoše žene i tamo! :shock:

Malo im što su nam zauzele ovaj deo foruma. :p
Nemož, dubok glas da čuješ od cike i vriske!
One mislile da mi to tamo ozbiljno!
Ali opet - u dve reči nas poklope... :lol:

Šta vi radite u takvim situacijama?
:wink:
 
KiZo:
BATINA.....
Zamahni bre,nemoj da ih stedish......
udri4rg.jpg

Ma ne vredi - kad ćutiš pišti, kada biješ vrišti...
Zaludna rabota.

Zilot cacanski:
Ne moze se protiv cunamija...
Иф шит хепнс ту ас ви виш ит хепнс ту ју твајс бигр!

Безплатно лечење реуматизма - хришћански поклон.
Све срчане болести брзо поправљам.


Lexa:
Dlakavi, ovi su ti lavovi u zatočeništvu, vidiš, sunce ti, šta uradi previše civilizacije :lol:


Ili jesi ili nisi.
Siroma mi lavovi...
 
Dlakava_Strvina:
Da li Vi imate ovih problema? :?
Eto, bio malo na politici da se "raspravim čijeg dede zemlja iza plota" kad dodjoše žene i tamo! :shock:

Malo im što su nam zauzele ovaj deo foruma. :p
Nemož, dubok glas da čuješ od cike i vriske!
One mislile da mi to tamo ozbiljno!
Ali opet - u dve reči nas poklope... :lol:

Šta vi radite u takvim situacijama?
:wink:

TAKO TI JE TO KADA ULETIS U NUKLEARNI KOKOSINJAC :shock: !!!
Nisu sve zene ujedno i zenetine :roll: !!!!!!!!!
 
kučka:
Ne mogu..moraamm... posmatrajuci sliku Lava i njegovu facu ..shavtila sam da je ON ustvari ..Zaljubljen...:-D a da je zaboravio da pokupi ves iz susionice..:razz:

NE!
Evo šta mu je rekla:


A lepo meni majka govorila - de ćeš sa tim slepcom u beogradski ZOO vrt?
Imala sam u Africi šta sam htela - zebre, antilope, gnuove...
Ovde mogu samo da ih gledam!
Ni da potrčim!
Jedem neku hranu iz friza...

A pogledaj onaj majmun što ima kavez!
Raširio Paju na sred kaveza i čvari se na Suncu plus sam živi!
I ti si mi neko muško!

Sutra da si se žalio Bojoviću ili odoh mami u Afriku!
A laviće sam odgajaj!
Ej ni zavese nemamo!

Nekako tako otprilike... Psovke sam preskakao.
 
Znači ima nas koji to zaslužuju, ali ako na prvi pokušaj ne reaguješ pravilno, ebo si čvorka. Znači ako urla za džaba, histeriše, samo kao prema detetu, dve vaspitne, pa ako ode ode, otišla je na vreme. I u krajnjem slučaju urlaju naj češće oni koji nisu ništa shvatili, a to je tako širok pojam, da odmah možeš da zaboraviš na to.
 
Znači ima nas koji to zaslužuju, ali ako na prvi pokušaj ne reaguješ pravilno, ebo si čvorka. Znači ako urla za džaba, histeriše, samo kao prema detetu, dve vaspitne, pa ako ode ode, otišla je na vreme. I u krajnjem slučaju urlaju naj češće oni koji nisu ništa shvatili, a to je tako širok pojam, da odmah možeš da zaboraviš na to.
 
Znači ima nas koji to zaslužuju, ali ako na prvi pokušaj ne reaguješ pravilno, ebo si čvorka. Znači ako urla za džaba, histeriše, samo kao prema detetu, dve vaspitne, pa ako ode ode, otišla je na vreme. I u krajnjem slučaju urlaju naj češće oni koji nisu ništa shvatili, a to je tako širok pojam, da odmah možeš da zaboraviš na to.
 
Dlakava_Strvina:
Da li Vi imate ovih problema? :?
LIFE_AFTER_MARRIAGE.jpg


Ma, dolazite i vi na ZK, a tamo ima jedna tema koja objasnjava situaciju sa slike. Nisam obozavalac Otoa Vajnigera, ali stoji bar njegova teza - procenat vase dominantnosti odredjuje procenat nase zenstvenosti. Bila sam u vezama sa tipovima, pored kojih sam se stvarno osecala zenstveno i zasticeno, samo sam treptala okicama i sve povladjivala, ali ipak sam se udala za tipa sa slike... :mrgreen:
 
roditelj:
Ma, dolazite i vi na ZK, a tamo ima jedna tema koja objasnjava situaciju sa slike. Nisam obozavalac Otoa Vajnigera, ali stoji bar njegova teza - procenat vase dominantnosti odredjuje procenat nase zenstvenosti. :mrgreen:
Nema komentara?
Ajde da prevedem ovo nasim sirotim momcima!
Za prvo si u pravu treba da se zna ko je musko u kuci BRE!
roditelj:
Bila sam u nezaboravnim vezama sa tipovima, pored kojih sam se stvarno osecala zenstveno i zasticeno, samo sam treptala okicama i SVE POVLADJIVALA
Pre ili kasnije sve one to same priznaju i vole!!!
Verujte mi,ja to ZNAM!
roditelj:
, ali ipak sam se udala za tipa sa slike [papucar,slabic...]... :mrgreen:
OK ovo treba pojasniti,siguran sam da su i oni nasli novije i bolje modele na trzistu i jednostavno su te otkacili-slobodno reci istinu.Zakon prirode-traziti sto lepsu i j**** ih sto vise,da bi se namnozile:D...
Zakljucak; peshovani,"intelektualci",papucari i ostale sorte --skoro da mi vas je zao,niste vredni ni prezira ,bre!
Em dobijate uglavnom kashirane polovnjace,otpatke, okrajke...posto ste iskompleksirani i fini vi jos i kocite svoje prirodne nagone sto nije dobro. Em kao slag na tortu morate da trpite torturu i vristanje ovih dro%@!!Verujte mi,necete dugo poziveti.Posle se cude sto zene zive duze od muskaraca?!!!
Zato pamet u glavu i batinu u sake!!
I ima da gleda u vas ko u BOGA!
Evo sad mi ulazi devojka krozz vrata i dere se da joj pomognem oko torbi.E sad cu da joj ga pomognem po pi***......*ustaje i vadi kaish*.
 

Back
Top