Batic i krst

ancika

Iskusan
Poruka
5.442
Juche sam se i sama krstila- reko' da nisam mozda poludela kad na RTS ugledah ljude sa krstachom... Reko' ko li je sad umro?! Kad bolje pogledam, a ono pishe na krstachi:
SCG 2003-2006
Bo'me mal' nisam umrla od smeha.
Al da se zapitamo malo- moze li Batic zaista uvecati tu grupicu naroda pa da mi zaista raspishemo referendum za odvajanje od Crne Gore pre njihovog referenduma i da li nam to uopshte treba?
 
to nam uvex treba 8)

ja sam za... kao i josh milioni.
nisam za referendum pre njihovog,
al sam za to da im se postavi uslov
"na referendumu brirate:
ili nezavisna crna gora
ili unitarna drzava srbija sa crnom gorom kao regijom"
 
ancika:
A zashto? Obrazlozi! I da li Batic ima tu silu da pokrene stvar?

Naravno da Batić nema nikakvu silu, kada je poslednji put bio kandidat za predsednika srbije osvojio je manje od 1%, ako se ne varam.
Malo se preračunao kada je prikupljao potpise za samostalnu srbiju, misleći da su onih 400 000 potpisa ljudi koji će, ujedno, i glasati za njega:lol:
Ali...kad treba da se zalaje protiv nekog tu je batić. Bez problema dobija prostor na BK ili na b92
 
Dok ne resi pitanje Crne Gore, KiM, i haskih pobegulja, Srbija ce samo propadati, dok se nekome tamo, mocnom, ko odlucuje o sudbinama malih, pa i nasoj, ne smuci..

A onda ce napraviti nacionalni park Srbija, koji na zalost nece privlaciti turiste!!!

Sto se sveta tice, mi mozemo sledecih 1000 godina da glumimo uvredjenu mladu, i da se samoizolujemo od svih..pa Albanija je 50 godina zivela u izolaciji, i niko u Evropi nije kukao zbog toga.
Vodimo racuna da se to i nama ne desi!
 
ancika:
A zashto? Obrazlozi! I da li Batic ima tu silu da pokrene stvar?
batic nije bitan!
al narodu se smuchilo da se svakojaka shusha otcepljuje od njih kao da su shugavi!

pa i ova brdjasko - plemenska skupina iz 17 veka :twisted:
shto je mnogo mnogo je!!!

nama apsolutno nisu potrebni

a onim dushebriznicima koji su protiv "regija u srbiji" :D :D :D

nek se vrate na karlobag-karlovac-ogulin-virovitica

oni ce nekom da prodaju ideju o cepanju teritorija... e zivoe, a prodali su sve shto su mogli da prodaju! i danas prebacuju nekom.

p.s. a shto se tiche crna gora - regija u srbiji
pa shto shaka jada od 500000 crnogoraca koji tvrde da su srbi imaju federalnu jedinicu, a nishka oblast je nema???

ako su srbi, regija. ako nisu... ne vidim prednosti zivljenja s njima!
ma i treba, kad 6 oktobra nismo znali kako treba, nek nas trpaju ljudske mizerije danas :twisted: :twisted: :twisted:
 
Da ne bih polemisao o Baticu, jer licnost poput njega ne zavrijedjuje cak ni moj komentar, mogu da kazem sledece u vezi referenduma u Srbiji..

Jedno vrijeme sam bio ZA referendum, ali kad bolje razmislim pa i ne treba.. Crnogorci ce odraditi taj mucni dio posla i tu ce stvar biti rijesena..

Uvijek sam govorio, a posebno nakon ratova u zadnjih 15 godina da je bolje da zivi svako svoj zivot..

Crnogoci ce da se odvoje, bar se nadam, i imace svoju drzavu, samo sto ce i dalje govoriti srpskim jezikom dok ne nauce albanski i italijanski, pa eto im.. Kakvo je trenutno raspolozenje ovo sve vise na drugo lici nego na drzavnu zajednicu koja samo funkcionise na papiru..

Dakle, braco svako na svoju stranu i da se posvetimo poslu i radu, i jedino tako nam moze biti bolje..

Dokle god budemo pametovali a malo radili ne moze da nam bude bolje..
Dakle, Srbiji ne treba referendum, Crna Gora de za divno cudo da odradi ovo umjesto nas...

Poz.
 
Prica o Crnoj Gori je smorna. Oni se u svakom slucaju sami odcepljuju za par meseci. Srbija ce ostati samostalna i tako cemo resiti problem zajednicke drzave. Onda ce nam ostati Hag (ove ce po'vatati i predati) i Kosovo (ocepljuje se samo a nas niko ne pita) . I onda kad ostane ta malena Srbija valjda ce tada moci da se posveti razvoju... I toj nekoj prokletoj EU.

Da se razumemo... Ja pricam o trendu ali ne verujem da ce nam evropska go*na ikada doneti neki boljitak. Samo hrlimo u njihovo ekonomsko ropstvo.
 
crow:
to nam uvex treba 8)

ja sam za... kao i josh milioni.
nisam za referendum pre njihovog,
al sam za to da im se postavi uslov
"na referendumu brirate:
ili nezavisna crna gora
ili unitarna drzava srbija sa crnom gorom kao regijom"
potpuno se slazem sa tobom (100% pa i onih sportskih 10% preko)
sto je dosta dosta je ako ocete ocete ako necete necete i onako nam znacite samo emocionalno
 

Back
Top