Uf, te odvratne...BOBULjICE
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 40

Tema: Uf, te odvratne...BOBULjICE

Bubica
    Guest

Podrazumevano Uf, te odvratne...BOBULjICE

ops: ops: ops:
    Verujem da i mnogi od vas (kao i ja) vode veliku muku si ovom gore navedenom nesrecom!!!Zo one "izlecene", pitanje glasi:KAKO STE TO USPELI!!!
    Ili ako neko ima neki predlog...

:? :? :?

Obećava JOXI (avatar)
    Učlanjen
    09.11.2003.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Pa ja u mom zivotu skoro nikad nisam imala bubiljice. Ujutru i uvece se umijem sa sapunom Dave a jednom dnevno ocistim lice losionom Clean & Clear (ja koristim za osetljivu kozu). Imam i neki korektor zajedno sa isusivacem za bubuljice iz oriflejma , probaj pa mozda uspes

Peruzzi nije na forumu
    је дошао тихо и ушао у легенду...
    Domaćin Peruzzi (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    91

Podrazumevano

Sapun vrlo retko koristim (samo voda). Nikada nisam imao bubuljice (nista posebno mnogo).
    Sad pa vidi

sSs89
    Guest

Podrazumevano

E,Bubice mislim da delimo isti problem samo sto sam ja odavno odustala od te ideje da mi lice bude cisto, ne znam zasto ,mozda zato sto sam probala sve moguce preparate i nista.

Domaćin Sasha85 (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    100

Podrazumevano

Ma,daj bre,nemoj da odustajes... Bubuljice se uvek mogu izleciti,samo je to nesto sto zaahteva redovno koriscenje nekih preparata... I moras biti uporan...
    Ja nikad nista ne koristim od preparata osim sto se ujutru i uvece umivam nivea sapunom...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.11.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Skoro da nikad nisam imala bubuljice ali bilo je perioda kada su me bas snasle.
    Jednostavno osnova borbe protiv bubljica je cisto lice.Znaci,preporucujem ti jednostavno pranje sapunom ali samo kremastim koji ne isusuje kozu lica, ali ni njega nemoj koristiti vise od 2 puta dnevno.Ne znam da li si cula da ako cesto peres lice,koza posalje signal tvom telu da je suva tako da ti onda ona izlucuje vise masnoce, pa je to kod nekih razlog nastanka bubuljica.
    Inace, koristila sam od kozmeticke kuce Merima iz krusevca ,,pazl" i odlican je kao i korektor za isusivaje bubuljica od Avona. Srecno!!!

Bubica
    Guest

Podrazumevano

Veliko HVALA svima...
    nadam se da cu uspeti...
    -sad sam vec srecnija!

Guest

Podrazumevano

Nista na svoju ruku, pravac dermatolog. Pre svega ako patis od bubuljica, velike su mogucnosti da kasnije dobijes akne. I to nema nikakve veze sa necistocom, to je obolenje koze. Pojave se i lecenje je dugotrajno i daje spore rezultate.
    Dermatolog ce ti prepisati sigurno neke preparate na bazi alkohola, jer ih najbrze uklanja. Bubuljice se sklanjaju usled isusivanja koze. Mada to i nije bas toliko pametno jer postoji mogucnost da ti se vremnom povrate (ako se ne pridrzavas tacno lecenja)
    U svakom slucaju pazi na ishranu, kupi neku dnevnu kremu za lice u apoteci ali naglasi da ti treba neka nemasna zbog problematicne koze podlozne aknama i bubuljicama. Izbaci puder iz upotrebe. Sto cesce se umivaj obicnom vodom tokom dana. Mozes nabaviti i neki losion za osetljivu kozu, cime bi uklanjala masnocu sa lica tokom dana(jel bubuljice luce masnocu i stvaraju se druge...) Ali sve to nakon sto posetis dermatologa...On ce ti odgovoriti na sva pitanja...

Obećava
    Učlanjen
    11.10.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Citat Original postavio sSs89
    E,Bubice mislim da delimo isti problem samo sto sam ja odavno odustala od te ideje da mi lice bude cisto, ne znam zasto ,mozda zato sto sam probala sve moguce preparate i nista.
    Niste jedine,i ja imam isti problem!Sve zivo sam probala i nista,a redovno cistim lice.U skoli me zlobnici zezaju,i primecujem da lijudi sa kojima se upoznajem imaju drugaciji stav prema meni nego oni sa kojima sam se upoznala kad mi je lice bilo bez bubuljica(ne umisljam,stvarno je tako).Nadam se da vama nije tako!

Primećen član
    Učlanjen
    29.07.2003.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

Citat Original postavio T-a-n-j-a
    Niste jedine,i ja imam isti problem!Sve zivo sam probala i nista,a redovno cistim lice.U skoli me zlobnici zezaju,i primecujem da lijudi sa kojima se upoznajem imaju drugaciji stav prema meni nego oni sa kojima sam se upoznala kad mi je lice bilo bez bubuljica(ne umisljam,stvarno je tako).Nadam se da vama nije tako!
    Normalno da ne umisljas.Prva impresija je uvek najbitnija.....ako znate sta je prva impresija? :wink:

Bubica
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio T-a-n-j-a
    Ljudi moji, meni se nekad ni u skolu ne ide zbog njih...bas umeju da me iznerviraju!!! :x

sSs89
    Guest

Podrazumevano

Upravo tako,cesto mi se nije islo u skolu,na zurku zbog odvratnih bubuljica.

bubica
    Guest

Podrazumevano

Obećava
    Učlanjen
    11.10.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Ei meni je isto tako.
    Starija sestra moje najbolje drugarice je dermatolog i kaze da to nije nista strasno"obicene bubuljice",e da mi je da vidim kako bi se ona osecala kad bi imala "obicne bubuljice"!

Obećava
    Učlanjen
    11.10.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Ei meni je isto tako.
    Starija sestra moje najbolje drugarice je dermatolog i kaze da to nije nista strasno"obicene bubuljice",e da mi je da vidim kako bi se ona osecala kad bi imala "obicne bubuljice"!

Obećava
    Učlanjen
    11.10.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Ei meni je isto tako.

deppa/me
    Guest

Podrazumevano

I ja sam imala bubuljice,i sad imam poneku,iako mogu da ih se resim,ali nemam volje.Naime,moja mama je dermatovenerolog,i evo ti nekoliko zaista dobrih preparata koje sam koristila i koji 100% pale!

Dercom Clear(malo je skuplji,oko 15Eura)
    Losion Doroslovac
    Skinoren krema
    (bilo bi dobro da jednom mesecno odes na ciscenje lica)

Od ovih ti je najbolji Dercom Clear.Veruj mi,veoma su efikasni,pa valjda ja znam!!! :wink:

ja- bubica
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio deppa/me
    I ja sam imala bubuljice,i sad imam poneku,iako mogu da ih se resim,ali nemam volje.Naime,moja mama je dermatovenerolog,i evo ti nekoliko zaista dobrih preparata koje sam koristila i koji 100% pale!

Dercom Clear(malo je skuplji,oko 15Eura)
    Losion Doroslovac
    Skinoren krema
    (bilo bi dobro da jednom mesecno odes na ciscenje lica)

Od ovih ti je najbolji Dercom Clear.Veruj mi,veoma su efikasni,pa valjda ja znam!!! :wink:

`Fala ti !!! Jos da nabavim tih 15 Eura, ma...

Roby girl
    Guest

Podrazumevano

JA KORISTIM dOROSLOVAC GODINAMA I LICE MI JE BEZ TIH NAPASTI (DA KUCNEM U DRVO...)

Domaćin Sasha85 (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    100

Podrazumevano

Citat Original postavio Roby girl
    JA KORISTIM dOROSLOVAC GODINAMA I LICE MI JE BEZ TIH NAPASTI (DA KUCNEM U DRVO...)
    :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
    Crno dete,sta ce ti kremice i ostale gluposti kad si tako mlada??? Jos kazes da to koristis godina...
    Strasno...

Zainteresovan član myst (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

JA IH UOPSTE NEMAM

ja bubica
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio myst
    JA IH UOPSTE NEMAM

...neoj da mi se `falis, mooooooolim te.

lela_bg
    Guest

Podrazumevano

E sestro i ja imam taj problem...Probaj da stavis malo alkohola na bubuljice nakon umivanja (jeftinije je od svih preparata,a i uvek ga ima u kuci!).A mozes da probas da i ponekad odes kod kozmeticara (samo nemoj precesto!).Probaj,ne moze da skodi!A ako ne skodi znaci da koristi!Jel da?!Ma da... :wink:

miss foruma
    Guest

Podrazumevano

bubuljice shta je to

jaoooooooooo shto sam slatkaaaaaaaaaaaaaaaaaappppppppppppppppppp

Zainteresovan član myst (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Citat Original postavio ja bubica
    Citat Original postavio myst
    JA IH UOPSTE NEMAM

...neoj da mi se `falis, mooooooolim te.
    NE STVARNO NIKAD IH NISAM IMAO. KAZU DA JE TO ZATO STO NE JEDEM SLATKO

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •