"pravi" izbor
Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: "pravi" izbor

Primećen član Larra (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano "pravi" izbor

Da li lako donosite odluke koje su od vece vaznosti u zivotu? I da li kasnije preispitujete sebe, i izbor koji ste napravile?

Takav mi je period u zivotu, skoro sam donela jednu veliku odluku, i na nju se nadovezalo jos sto manjih, plus razna pitanja, sumnje, ovo ono, ali mislim da u principu verujem sebi i onome sto sam odlucila.

Da li imate hrabrosti za neke "rezove", i da li se posle opterecujete kajanjem?
    (\__/)
    (='.'=) This is Bunny. Copy and paste Bunny into
    (")_(") your signature to help him gain world domination.

Buduća legenda Hellen (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Podrazumevano Re: "pravi" izbor

Много процењујем и увек ''трипут мери једном сеци''. Имам храбрости да пресечем, и кад то урадим углавном се не кајем јер то пресецање никад није плод тренутка, него дуготрајног промишљања. Међутим, често се преиспитујем.
    Poslednji put ažurirao/la Hellen : 25.03.2006. u 22:24

Iskusan Gljiva zjalelovka (avatar)
    Učlanjen
    28.08.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    262

Smile Re: "pravi" izbor

Ma sve zavisi shta je u pitanju...i da li se tiche samo mene ili josh nekih ljudi i koga...onda dugo razmishljam, prekuvavam, cutim, dok''ne sazri'' i onda to je to...kvrc u glavi i prelomim i to je to...neke su i trenutne, pa shta bude...ali ne volim se vracati unazad i to mi je bez veze, fino slozish(koliko god ti treba vremena, dok ne svarish, nema veze, izvuchesh pouke) i zatvorish taj dio mozga...mozda zato shto me nerviraju neke osobe iz blize okoline''eh, shto nisam, da sam, shto sam'', pa sam postala alergichna na to. Misli sad i sad i sad i otvori ochi i to je to i kad skochish ne okreci se...gotovo...gledaj stazu dalje kuda vodi, jer opet ima trnja na putu novog...ponekad mislim da nisam ja odluchila, nego da je to moralo tako da se sloze kockice...tako brzo zaboravljam stvari, kao da nije moj zivot...pogreshna odluka, pa shta sad imam , jel' mogu vratiti vrijeme unazad? Kao da zivot mene mnogo neshto pita...
    Da, u pravu ste...

Domaćin andja_stay_cool (avatar)
    Učlanjen
    01.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    86

kad je rec o velikim odlukama,ne dvoumim se mnogo medjutim kad treba da se odlucim koju tasnu da kupim..nastaje horor...
    im gonna fly..these days

hanibaI77
    Guest

kako je nekad bilo lako...donosila sam odluke po odgovorima svog srca i naknadno nalazila resenja
    sada imam mnogo veci osecaj odgovornosti i bas mi tesko pada kad sagledam pa vidim da gubim nesto odredjenom odlukom
    a moj muz,pa ja mislim da ne postoji osoba poput njega.za kupovinu auta on je izracunaosve moguce varijante:kolike ce rate biti ako neko dobije otkaz ili umre ili se razvedemo ili se razboli...posetio sve moguce sitove i forume dok nije odabrao aute onda je zvao sve moguce garaze...meni je to smor/...zato ja kazem mora da bude sa petoro vrata a on posle odredjuje ostalo

Zainteresovan član glorya (avatar)
    Učlanjen
    04.01.2006.
    Reputaciona moć
    47

Sve velike zivotne odluke sam donosila u dahu i nisam se pokajala....Nekada je najbolje ne razmisljati o posledicama zato sto u zivotu nista nije 100% sigurno. Prema tome, treba raditi po sopstvenom osecaju i zelji u datom trenutku a sta bude, bice!

Aktivan član neogeo (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2005.
    Reputaciona moć
    59

Takooo jeeeeee

Ističe se mojra (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

ja kao hanibalkin muz, sve kombinacije, mogucnosti pretresem, sekiram se danima, nedeljama, ne spavam nocima. onda osetim da sam stigla do granice podnosljivosti tog "sta ako" sveta, povedem se za trenutkom inspiracije i redovno napravim rez na najgorem mogucem mestu. onda razmisljam kako da sve to popravim, i obicno jos vise uprskam. kad dodjem do tacke u kojoj je skoro potrebna bozanska intervencija uvek se nadje neko hladne glave da me spase od te "prati glas svog srca" filozofije. meni to bas i ne ide od ruke. znam ljude koji stalno tako donose odluke, ali sta vredi kada to ocito nije za mene

xpajamacax
    Guest

ja jok.
    ja kao scarlet o hara...
    o tome ću misliti sutra, sutra je novi dan
    iako smo rođeni istog datuma, ja i hanin muž...
    smo potpuno različiti,
    ali moj muž mu je sličan
    mora neko i da misli u braku

Aktivan član evi (avatar)
    Učlanjen
    12.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    58

Sve zavisi sta je u pitanju. Znam da ne znaci puno, ali ja sam bilanac u podznaku vaga, sto bi moglo da znaci da nas je nekad i cetvoro. Dugo se razmisljam i dvoumim, ali kad odlucim to je to, nema vracanja. Do sada sam imala hrabrosti za neke rezove, jedan je bio bas "VELIKI" i nisam se pokajala.
    .... ovaj dan je neponovljiv... :p

Aktivan član
    Učlanjen
    19.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    55

Cool Re: "pravi" izbor

Ja sam ti slatka moja, za varijantu slusanja svoje duse, i za REZ-ove kad je potrebno majstor sam u tome :razz:
    A li ,preispitujem se pogotovo kad zaskripi!

Aktivan član alexandrra (avatar)
    Učlanjen
    12.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    64

Citat Original postavio hanibaI77
    kako je nekad bilo lako...donosila sam odluke po odgovorima svog srca i naknadno nalazila resenja
    sada imam mnogo veci osecaj odgovornosti i bas mi tesko pada kad sagledam pa vidim da gubim nesto odredjenom odlukom
    a moj muz,pa ja mislim da ne postoji osoba poput njega.za kupovinu auta on je izracunaosve moguce varijante:kolike ce rate biti ako neko dobije otkaz ili umre ili se razvedemo ili se razboli...posetio sve moguce sitove i forume dok nije odabrao aute onda je zvao sve moguce garaze...meni je to smor/...zato ja kazem mora da bude sa petoro vrata a on posle odredjuje ostalo
    He, he i kod mene je isto tako, samo sto ja izaberem boju
    Uglavnom sve odluke donosim slusajuci srce pa onda razmisljam sta cu i kako cu...Muz je moja racionalnija polovina.
    Poslednji put ažurirao/la alexandrra : 26.03.2006. u 14:05

hanibaI77
    Guest

kad budes imala dete bice ti vazan i broj vrata(dve god sam se savijala da je smestim u sediste pozadi pa se smorila)

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

joj kako cesh ti da vristhish na dete kad postane malo vece

ma nemam pojma donesem neku odluku pa se ne pridrzavam

Aphroditi
    Guest

Uglavnom reagujem brzo, bez mnogo razmisljanja i vaganja. Sve "velike" odluke u zivotu sam tako donela i ne kajem se. Kajem se samo zbog onih odluka i dela koja nisam ucinila.

Primećen član the shezika (avatar)
    Učlanjen
    19.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

Kako kad. Nekada vagam i vagam pre nego sto donesem odluku a nekada reagujem impulsivno i glupo ali kao sto mnoge rekoste pre mene tu je moja druga polovina da prikoci dok se meni glava ne ohladi.

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

mene mryi da se kajem...ali dodju faze kad vuchem glupe poteze i ond aprimecujem kako sam loshija ali i dalje ih vuchem. pushtam da skachu po meni. bice gadno kad necu vishe tako moci

Slične teme

1. pravilan izbor ribarskih cizama, gumene ili "spuzvaste"?
    Autor vodaziva u forumu Lov i ribolov
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 26.06.2010., 02:43
  2. Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 15.11.2008., 10:21
  3. [Takmicenje] - Izbor za najbolji "gaming" video
    Autor miXed u forumu Video igre
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 29.08.2008., 17:49
  4. "Izbor predsednika uz četničku pesmu!"
    Autor 1234 u forumu Politika
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 15.07.2008., 23:52
  5. KADA JE IZBOR ZA "Coca cola Silver Lady" ? HITNO!
    Autor eyes0faneri u forumu Arhiva
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 17.04.2004., 13:14

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •