to pink or not to pink?

lady U

Obećava
Poruka
73
zanima me koliko vas je dobro upuceno u stanje na nasoj estradi? znaci cita tabloidne novine, guta informacije vezane za cecu, jelenu karleusu i slicne. i ako to radite zanima me zasto?

kako su se te osobe izdiferencirale u vasoj svesti kao osobe koje zasluzuju kako paznju medija tako i vasu licnu?

sta one to imaju, sta su postigle i po kojim kriterijumima zasluzuju popularnost koju nazalost uzivaju?

niko danas vise ne zeli da podrzi pink tv naglas. ali devojke po bgd u masovno znaju sta je JK ili ana nikolic poslednje obukla, sa kim se vidja seka aleksic i slicno. niko ne zeli titulu pinkuse ali vec deo nase zenske populacije se ponasa upravo po tom sablonu.

sta se daklem, desava?
 
ćitam što ne bi ćito.oću d bidnem imformisan
el si znala daj se ona bekvalac ofarbala i ugoila i oblači se ko tetka.nisi dabome
el si znala daj se i jona lejontina isto takođe podgoila.nisi nito mogu pare da stavim
el si znala daj ona mala mina ugradila sise peticu al nie slušala doktore neg ošla das kvarcava pa joj se svi ožiljki vidu.nisi da nepitam
el si znala daj ognjen pričo sas onim crnogorcom tek u nekakoj saraevskoj emisiji a nisu mogli ko ljudi u ovu našu državu.
el si znala daj goca tržan odbila još jednog prosca kat joj je kupijo prsten i mučena unajmila stan na bulevaru
el si znala daj romana dobila narukvicu od petnes iljada evri
el si znala daj jena od one dve štoj su pevale na pesmu evrovizije ima dlakavo dupe
i ti me sad pitaš što ćitam.kako bik znao sve ovo da ne ćitam
 
ima još
sergei trifunović nie teo d glumi pedera i teo d ide kući a ondak onai film dobijo oskara pas predomislijo.eno ga smeši mu se nagrada al kako će kumu pred oči
a džej vozijo kola u pijanom stanju pak ga uapsili u švecku.naj teže mu je kaže štoj mu dadu samo tri cigare malbora i štoj ga budu u šes sati
ondak sam vido i d seka aleksić ima salo al nisam verovo.
nemogu sad svega das setim al kasnije ću.ćito sam i svet i skandal al skandal je demokracka opcija
 
gurbet:
ima još
sergei trifunović nie teo d glumi pedera i teo d ide kući a ondak onai film dobijo oskara pas predomislijo.eno ga smeši mu se nagrada al kako će kumu pred oči
a džej vozijo kola u pijanom stanju pak ga uapsili u švecku.naj teže mu je kaže štoj mu dadu samo tri cigare malbora i štoj ga budu u šes sati
ondak sam vido i d seka aleksić ima salo al nisam verovo.
nemogu sad svega das setim al kasnije ću.ćito sam i svet i skandal al skandal je demokracka opcija

ovaj čovek zlata vredi
oćeš da se družiš s mnom?
 
gurbet:
ima još
sergei trifunović nie teo d glumi pedera i teo d ide kući a ondak onai film dobijo oskara pas predomislijo.eno ga smeši mu se nagrada al kako će kumu pred oči
a džej vozijo kola u pijanom stanju pak ga uapsili u švecku.naj teže mu je kaže štoj mu dadu samo tri cigare malbora i štoj ga budu u šes sati
ondak sam vido i d seka aleksić ima salo al nisam verovo.
nemogu sad svega das setim al kasnije ću.ćito sam i svet i skandal al skandal je demokracka opcija


:lol:
:lol: :lol: :lol:
....
 
lady U:
zanima me koliko vas je dobro upuceno u stanje na nasoj estradi? znaci cita tabloidne novine, guta informacije vezane za cecu, jelenu karleusu i slicne. i ako to radite zanima me zasto?

kako su se te osobe izdiferencirale u vasoj svesti kao osobe koje zasluzuju kako paznju medija tako i vasu licnu?

sta one to imaju, sta su postigle i po kojim kriterijumima zasluzuju popularnost koju nazalost uzivaju?

niko danas vise ne zeli da podrzi pink tv naglas. ali devojke po bgd u masovno znaju sta je JK ili ana nikolic poslednje obukla, sa kim se vidja seka aleksic i slicno. niko ne zeli titulu pinkuse ali vec deo nase zenske populacije se ponasa upravo po tom sablonu.

sta se daklem, desava?

Ja citam i to.Krajnje shizofreno kupim Vreme i Scandal, platim istim racunom. A evo i obrazlozenja: ovih meseci treba da konacno donesem odluku o konacnom odlasku u inostranstvo, pa mi je mnogo lakse kada imam pred sobom i tu zalosnu sliku estade i svih tih likova koji postaju reper klincima. E pa svojoj deci necu dati tu mogucnost. Naravno, citam i iz informisanosti. Taj paralelni svet koegzistira tu pored, ne vredi bezati od realnosti. Ja nesto i nisam bas bila prilicno informisana o politici poslednjih meseci, sve nekako od 5. oktobra bila sam srecna sto su ONI otisli, pa me vise i nije to toliko interesovalo. A taj beg od stvarnosti platila sam sad, oko sahrane, sva zgranuta koliko sam zivela u iluziji da se toliko toga promenilo.
Sorry zbog duzine odgovora
 
Naravno da se niko neće javiti, kada ovde i nema ljudi koji to slušaju...
Ali, ako ti ovo deluje kao odbrana, nisam malo puta prisustvovala rođendanima i žurkama na kojima se, avaj, ne pušta "moja" muzika, pa sam se uz izvesnu količinu alkohola, cigara i loših viceva, ipak uklopila... Alternativa mi je da odem kući.
A ljudi koji to puštaju, jednostavno, ne znaju za bolje.
Ljudi koji to čitaju, takođe, ne znaju za bolje.
 
ne, nego je pitanje postavljeno elitistički (vidiš i da je nerazumljivo ;) )
predlažem da otvoriš novu temu, ali - U DUHU pitanja, onako šlihtarski
"jeste čule da Leontina....(ima dlakavo dupe ili štagod)"


svi će da se jave samo ako malo podilaziš na početku topic-a i, naravno, slažeš se u svemu! :lol:


lexo, jel jop ideš smračena u kaVanu :P
 
Idem smračena, a završim rušeći stolove, jakako :P

Dobra ti je ideja sa šlihtanjem, samo je to neizvodivo iz prostog razloga: Ako neke osobe neće da se jave da kežu da čitaju te gluposti, onda ni ona ne bi da ispadne pobornik, logično...

Ovaj forum je čudo :shock:
 
hoćeš da izvedem(o) eXpreiment, da vidiš da može? :D
npr. kad bi se ulogovali kao neki drugi nik i krenuli NJIHOVIM JEZIKOM (to je malo teško, treba se prenemagati i preslišavati u svakom postu) da se RASPITUJEMO za KOMENTAR na najnovija "dešavanja" na estradi, sigurno bi uspelo. Samo treba da govoriš TAJ jezik, a ne ovako s visine. Pristup dakle.
 
pa da znas da si u pravu. evo na drugom topiku sam imala raspravu na slicnu temu koja me je i podstakla da otvorim temu. zato sto sam sa malo sarkazma prokomentarisala pomenutu novinu sam okarakterisana kao neko "ko cita samo sluzbeni glasnik". medjutim, te osobe na ovom topiku nema. surprise, surprise.
 
e nit gledam tv, nit chitam novine, al svaki dan dok sam na kasi pretrchim pogledom preko naslovnica dnevne i nedeljne shtampe i svaki dan saznam neshto novo i fantastichno

tako sam danas npr "saznala" da je baklavica trudna i eto, odmah se zapitah kako ce to sad uticati na NS trend da sve bludu baklavice, recimo dal vishe nece biti tih plavih kloniranih devojchica ili ce izdati svog idola i ostati plave, doj je ova sad brineta
drugo pitanje je bilo hoce li sad sve biti trudne
i trece ko ce sad ljudima biti plastika fantastika sex simbol, poshto baklavica to svakako vishe nije

e da onda se josh zapitah i hoce li ona nastaviti svoju karijeru i kakve ce idiotske textove imati u buducnosti, jel poshto kao mama nema smisla da sad tu kao neshto ovo ono sex aluzije & stuff

i sve tako

a vreme koje sam posvetila razmishljanju o tome bilo je...3 metra do puta, pa sachekati par automobila, preci put, sachekati lift, popeti se istim na 4.sprat i otkljuchati vrata, znachi 3 minuta uvrh glave (oh i sad ovih 2 dok sam pisala ovo, pardon )
 
Hehehe Beti, naravno, za kavanu sam uvek :wink:
A i šlihtanje mi ide od ruke kad ostanem malo, pa, predugo... :)

E, što se tiče prvog :P eksperimenta, nije loša ideja, samo što nemam rezervni nik, svega mi :lol:
A da stvarno uradimo tako nešto, pa da obrišemo sve ove postove? Baš pogano, onako...
 

Back
Top