Kako tumacite ovaj gest

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
O, kako se nasmejah...ali od srca...dobro je ovo...shta ti je zenski mozak, majko moja...kad se setim onih silnih razgovora, po stoti put preprichavanja sitnih scena i situacija i naravno gestova, kad smo pokushavale rastumachiti u ''sitna crevca''shta je neko mislio ''s tim'' i onda na kraju shvatish, da je jedini razlog ''zashto nismo nashle objashnjejne''taj shto lik uopshte nije mislio, kad je rekao/uradio to i to... :roll:
Ovde je situacija kristalno jasna i ja ovom liku skidam kapu, svaka mu chast! Pa, zamisli njegov umni napor da odrzi toliki harem, da svakoj kaze''na polasku''ono shto joj treba da chuje, da bi ''odrzala cheznju'', do sledeceg vidjenja, ali da ga nichim ne obavezuje, kad ce to biti. I sad ona ima materijal da razmishlja, dok on obidje krug sa ostalima, a ako mu ikad spomene neshto sasvim normalno moze da kaze''pa rekao sam ti, da se ne vezujesh!''...Ma, ajd, shta ce joj biti, nek se lozi, ljepshi je zivot u snovima, prezivece posle shta god da se desi...a jes' nash'o zrtvu pravu...usamljeno srculence, pa josh i progutalo prichu...hm, ma ko zna, mozda chovek odluchi da se zeni, pa ona pobedi na konkursu modela''za u kutji'', i bice sretna, a mi svi dzaba lajemo okolo. Ma lik je strava, svaka mu chast, stvarno je poshten! Gore bi bilo da joj pricha''jedina moja, zvezdo, biseru moj, imam mnogo posla, nemam vremena''itditd:smile:
 
covece:shock:

hehehhe..ma jedini nacin da se cestita zena odbrani od tih zavodnika, je da osnuje sopstveni harem:twisted: ondak se nece zaljubiti:D

jao bre , muskarci su cudo..al i zene su cudo..hehehehehe..uzas:lol: :lol: :lol: :lol:
 
Pa on ne želi da se ona zaljubi , samo hoće da pojača atmosferu, da održi tenziju....

Da pojača njenu želju i iluziju u kojoj je.....Karte su bačene, ona zna, sad ide predstava....Mada ne treba biti isključiv nikada, u igri se izgube i najveći igrači....

Ja bih iz njenog ugla gledao na sve kao na dobru režiju dobre fantazije....On ima fantaziju , ona zna za fantaziju , on ostvaruje svoju , red je da pri tome ostvaruje i njenu i to i čini....
Fantazije su ostvarene....

Fantazije po definiciji su ukradeni momenti od realnosti što će reći , pozdrav na vratima je isto kao 3,2,1 budjenje iz hipnoze.....

Pozdravljam umetnika i njegovu fer igru....
 
Bas bih voleo da znam kako to izgleda tip koji kreshe 60 zena simultano......
Mislim da je citava situacija prilicnio nepovoljna po tu zenu a on se samo folira....yebe njih 60 a kao "zaigra"mu srce od ove jedne...ma daj!.....da je stvarno tako,sutno bi sve ostale i bio samo s njom,nego je patetican u zelji da ga ne otkaci za sex a sigurno je procenio da se "prima"na to....ko zna sa koliko drugih je pokusao istu foru......
 
Daj MENI BROJ OD TOG LIKA,.....nece se vise uopste vidjati ni sa jednom od tih 60,.....8)
A tumacenje ovog gesta mislim da je to bezveze..moz's misliti kao bio je sa devojkom pre nje...To ti je isto kao kad jedan moj "kombinovani" ima frku da se ljubi samnom jer sam je pre njega nekom tamo popusila i sad je njemu frka da se ljubi samnom...Jaka stvar...Bolje ona da ne lupa glavu oko nekog poljupca u obraz,....
 
oby wan kenoby:
Ne ni tako!
Prvo posadi drvo, pa postane privlačan, pa dobije harem.
E, tako. ;)

c008.gif

HAHAHAH e kako volim da dodjem ovde da se ismejem do suza,...Niste normalni,..
 
Da sam sa takvim tipom :roll: ( pu, pu daleko bilo.....) posle izjave da nije hteo da me poljubi zato sto je pre mene ljubio drugu :shock: ...Leteo bi sa stepenica :twisted: ....Sve do prizemlja :twisted: :twisted: ....A mozda i podruma :twisted: :twisted: :twisted: ....A mozda bi ljubazno i otvorila vrata od lifta koji jos nije pristigao :twisted: :evil: :twisted: :evil: ...On ce da ljubi drugu toga dana :x :evil: :x ....Mogao je da se suzdrzi....Moze da napravi mesecni raspored kada ce koju da (ob)ljubljuje :razz: ........
 
a evo shta dobre chike iz fear factory-ja imaju retji o kajanju...

Desensitized by the values of life
Maligned and despaired by government lies

Revenge is so strong
I taste it on my tongue
My gun will be
Your angel of mercy

Dislocated by the eyes of disdain
Abused beyond recognition

I can't cope with
The madness abounding
Blasts in my head
Of gunfire resounding

Firing relentless
Killing the senses

I've got no more goddamn regrets
I've got no more goddamn respect
 
Beh_emot:
Mozda je ovo pitanje bas za ovaj forum.

Zove me jutros prijateljica. Ima problem, ako se to moze tako nazvati.
Pre sest meseci je upoznala jednog mladica od 35 god., lepog, sarmantnog, pravi moderni Kazanova. Jako su se dopali jedno drugom, ona njemu cak vise. Ipak odmah joj je stavio do znanja da on nece vezu vec samo seks i da on ima paralelno vise devojaka sa kojima ima odnose. I sam kaze za sebe da je "muska *****" da je prema zenama zivotinja i da se zbog toga nece zeniti. Takav je, tako funkcionise, ali je bar iskren. Ona je to prihvatila. Znaci to nije veza vec povremeno vidjanje. Kaze da joj je lepo sa njim, da je strasan, probudio je u njoj zenu i td. Desetak dana nakon sto su se upoznali rekao joj je: "neces verovati ali od kako sam te sreo, nisam nijednu drugu zenu zvao. Neka ti to kaze kakav sam i koliko mi se dopadas."

Inace on ima imenik sa sezdeset imena. Dovoljan je samo poziv. Citav harem.

Onda se jedno vreme nisu vidjali. On je bio sa drugima, menjao ih kao ciganin konje, a njoj se povremeno javljao, pricao o svojim seksi avanturama i govorio kako mu nedostaje. Ona je za to vreme bila odustna, nije bila u istom gradu u kome i on. Sad se ponovo vidjaju, zbog seksa naravno. I zadnji put kad su proveli pola noci a on krenuo ka vratima kuci, poljubio ju je ali u obraz. E stvar i jeste u ovome. Kada ga je upitala zasto u obraz kad ju je ranije uvek ljubio normalno, onako kako to rade ljubavnici, odgovorio je: ne mogu jer sam pre tebe vec ljubio drugu devojku. Seks je drugo a ovo ne mogu, zbog tebe, ne zbog sebe. Kad budem prvo dolazio kod tebe, onda cu da te ljubim.".
Nije hteo da joj dalje objasnjava taj svoj postupak.

Ne umem ni ja! A ona se ziva pojede.
Ja nekako mislim da je njemu ipak jos stalo do nje.
Plasim se da ce se na kraju istinski zaljubiti u njega cim je taj postupak toliko muci.

Kako vi tumacite taj njegov gest?

Stvarno nemam pojma ali jedno je sigurno...bar joj je sve iskreno rekao
 
svakome moze da se desi da provede noc sa tako nekim tipom. verovatno je i zanimljiv i privlacan i bas onakav kakav zelis da bude - za jedno vece. odrzavati vezu sa njim je vec mazohizam. prvo pozelis da cujes nesto sto on nikada nece da ti kaze. uz to ti se uvek cini da samo sto nije, uvek ostane nesto nedoreceno u vazduhu. posto ne razumes to ponasanje, pocnes da analiziras njegove postupke. to je pola kapitulacije - uletela je u mrezu, jos da se zalepi.
ne mislim da mozes da pomognes prijateljici. sta god da joj savetujes, ona ce misliti da ga bolje poznaje od tebe i da ako je u startu bio iskren prema njoj, nema razloga da sad izmislja neke price. sto bi bilo tacno kada bi on bio obican momak koji nema jos 59 imena u adresaru. ovako, sta god da kaze, ne treba to primati k srcu, niti uzimati za ozbiljno.
 

Back
Top