Smestaj u Bolonji, cimeri, ponude za vecernji posao

  • Začetnik teme Majcezmajce
  • Datum pokretanja
M

Majcezmajce

Gost
Cao ljudi,

Ja sam Maja (28)iz Nisa i 25.11. putujem za Bolonju na posdiplomske na Prvnom fakultetu odsek ekonomija.Problem je sto neznam nikoga tamo a nemam nikakav smestaj to nam fakultet na obezbedjuje. Ako ima nekoga da zna nesto o jeftinom smestaju ili trazi cimera ili bilo kakvu informaciju sve bi mi znacilo.Takodje mogucnost za nalazenje part-time posla za studente vikendom il uvece. Kako se krecu cene i mozda neki pametan savet oko klope, prevoza, osiguranja isl.

Veliki pozdrav iz Nisa
od Maje!!!
 
Majcezmajce:
Cao ljudi,

Ja sam Maja (28)iz Nisa i 25.11. putujem za Bolonju na posdiplomske na Prvnom fakultetu odsek ekonomija.Problem je sto neznam nikoga tamo a nemam nikakav smestaj to nam fakultet na obezbedjuje. Ako ima nekoga da zna nesto o jeftinom smestaju ili trazi cimera ili bilo kakvu informaciju sve bi mi znacilo.Takodje mogucnost za nalazenje part-time posla za studente vikendom il uvece. Kako se krecu cene i mozda neki pametan savet oko klope, prevoza, osiguranja isl.

Veliki pozdrav iz Nisa
od Maje!!!

Nick "majcezmajce" je goli shit, if you ask me.

Elem, imam prijatelja (pitschku brkatu) u Bolonji koji je ove godine otisho kao "*student*" tamo. Ima i "part-time" posao u nekom skladistu di lize prashinu za minimalac, broadband internet konekciju, zdere pice & srche spagete za sitne pare. Posalji mi privatnu poruku ako hoces da ti dam njegovu e-mail adresu ili ako hoces da "prodiskutujemo" detalje oko kontaktiranja s tim mutavcem (usput cu ti ispricham i sve o tipovim sexualnim devijacijama pa ono mozes da igras na tu kartu par meseci ako ti je frka sa parama). Siguran sam da ce da ti pomogne koliko je u njegovoj moci (moram da te upozorim dodushe da je tip totalni mutant clankaste gliste tako da nema mnogo sinaptickih veza koje sluze u svrhu inteligentnog delovanja - oh, well... take what you can).


LL&P,

fakpuppet
 
Hallo, take what You can

Stvarno ti je blasava poruka, no dobro, svako ima pravo na svoj lifestyle.
E, bilo bi super da mi das e-mail tog tipa, a ja cu probati nekako da odgovorim na te sek.devijacije. Bye to you
Maja


Nick "majcezmajce" je goli *, if you ask me.

Elem, imam prijatelja (pitschku brkatu) u Bolonji koji je ove godine otisho kao "*student*" tamo. Ima i "part-time" posao u nekom skladistu di lize prashinu za minimalac, broadband internet konekciju, zdere pice & srche spagete za sitne pare. Posalji mi privatnu poruku ako hoces da ti dam njegovu e-mail adresu ili ako hoces da "prodiskutujemo" detalje oko kontaktiranja s tim mutavcem (usput cu ti ispricham i sve o tipovim sexualnim devijacijama pa ono mozes da igras na tu kartu par meseci ako ti je frka sa parama). Siguran sam da ce da ti pomogne koliko je u njegovoj moci (moram da te upozorim dodushe da je tip totalni mutant clankaste gliste tako da nema mnogo sinaptickih veza koje sluze u svrhu inteligentnog delovanja - oh, well... take what you can).


LL&P,

fakpuppet[/quote]
 
ona s * nickom:
Hallo, take what You can

Stvarno ti je blasava poruka, no dobro, svako ima pravo na svoj lifestyle.

"lifestyle"? Ok "zmajce"... Whatever baby.

ona s * nickom:
E, bilo bi super da mi das e-mail tog tipa, a ja cu probati nekako da odgovorim na te sek.devijacije.

Kao sto rekoh: dacu ti tupsonov e-mail ali necu da ga postavljam na forum javno. Posalji mi priv poruku sa svojom e-mail adresom ili prosto je okachi ovde ako tebe nije briga pa cu da ti onda saljem the precious info na tu adresu. Znachi ono... dok smo mladi, ok?

Sto se tiche sex devijacija: chisto ideja. Znam coveka oko 10 godina vec pa znam i kako "razmislja". Sto da ne unovcis "inside-info", jelte?


LL&P,

fakpuppet
 

Back
Top