pitanje za muskarce

@ lady U

А је ли ти радиш у некој агенцији за истраживање тржишта или јавног мнења, када постављаш силне анкете или се то мени само чини?
 
Za Natasu ne znam,ali sa Cecu svi kazu koji su je videli uzivo (pa i moj ujak :lol: :lol: ) da je NULA riba. Smeshna i pikljava.Nema nista osim sissa...i to silikonskih.
Patak...ti mislis na Seku Aleksic?! Seka je odlicna za drndanje. :lol:
Ali da su popularne JESU!
 
Tuzni_patak:
Ovo nije moje mišljenje, ali mislim ostalih možda jeste....

Nataša Bekvalac,
Ceca
i ona pevačica sa krupnim grudima.....pomešaj sivu i zlatnu....
kako se pravi nevest...a pouzdano znam da ga je genglao onomad na nju...shovinista..samo hebe ibaca na gomilu ,,,cak ni za ime ne pita.

i to kao sivu i zlatnu...umesto crnu i zlatnu.

prvaljen si zao mi je
 
1.Verica Rakocevic-baba s ne skida s televizor
2.Ceca-mega seljancura je ipak mega seljancura
3..Isidora Bjelica-Srpska Barbara Strejsend samo sto ne zna da peva,glumi i pise a i mnogo je ruznija od Amerikanke.

Ne treba ni da spomenem da se moj tuki ne bi naso u TOME ni da mi plate.
 
Tuzni_patak:
i ona pevačica sa krupnim grudima.....pomešaj sivu i zlatnu....
a055.gif
 
frozen1982.:
1.Verica Rakocevic-baba s ne skida s televizor
2.Ceca-mega seljancura je ipak mega seljancura
3..Isidora Bjelica-Srpska Barbara Strejsend samo sto ne zna da peva,glumi i pise a i mnogo je ruznija od Amerikanke.

Ne treba ni da spomenem da se moj tuki ne bi naso u TOME ni da mi plate.
znaci froki...tri najpopularnije zene kod nas su u stvari *****,drolje,seljancure i rugobe...
ok koja je po tvom misljenju iz javnog zivota dobra,lepa,postena?
 
Vragolasta Amfibija:
znaci froki...tri najpopularnije zene kod nas su u stvari *****,drolje,seljancure i rugobe...
ok koja je po tvom misljenju iz javnog zivota dobra,lepa,postena?
Popularnost ne treba da odredjuje dobrota,lepota ili postenje,nego ako neko ima kvalitet u necemu zbog toga treba da ga cene.Otkud znam da li je neka javna licnost dobra lepa i poshtena,ako je licno ne poznajem a ja ne poznajem ni jednu,niti imam zelju da je upoznam.Isidora Bjelica mi je rugoba,ali ne zbog toga kako izgleda vec kako se ponasa(samopromoter koji misli da je fatalna zena,a ako cemo objektivno,daleko je to od miss univerzum).Verica Rakocevic je zena u godinama i jedino sto me kod nje nervira je da mislim da nema osobe koja se vise pojavljuje na TV ekranima od nje....pa da je i naj dizajner svih vremena na svetu ne bi dobijala toliko vremena na svim TV stanicama a pored mode ne znam koje to mudrosti ona jos moze da poruci.Ceca je seljancura.To je moje misljenje o doticnoj,mrzim narodnjake,postujem da mnogi vole tu muziku ali me niko ne moze ubediti da tu ima kvalitta i da Ceca zna da peva.Nikakve k.urve i drolje nisam spominjao.Te tri zene meni se cine najpopularnijim jer su najzastupljenije u javnosti.Nazlost kvantitet NE radja kvalitet,ali sta ja tu mogu......ko da je kod mushkaraca stvar pa bolja.
 
ali to su sve nekako zene koje nisu mile i drage..uzgred Verica R. se i ne pojavljuje toliko precesto koliko si ti naveo ...mislim da si ti ipak izdvojio trijadu zena koje tebe nerviraju a koje su u vrhu popularnosti.Da ne spominjemo da se sve tri smatraju uspesnim zenama.
 
Ok nerviraju me.....al ajde ti navedi neke svetski uspesne zene a da su odavde?Ja najiskrenije,ne mogu da se setim ni jedne,a voleo bih.Sigurno postoje razne naucnice po institutima na zapadu sa 5 diploma za koje niko nikad nije ni cuo,ali takva je stvar svuda u svetu,najvise se vrednuju zabavljaci-glumice,pevacice.Ima i medju njima kod nas mnogih koje vrede ali su u manjini i nisu u prvom planu.Po meni ove 3 su najpopularnije........a uspesnost i popularnost nije isto.
 

Back
Top