KADA ZNATE DA JE KRAJ..?

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
333.320
Jedna moja prijateljica me je potakla na ovakvo razmisljanje.Naime, ima decka i vole se ali kaze da ima osecaj da je kraj ali nije sigurna.Misli da ljubav sa njegove strane polako bledi.Na moje pitanje kako to zna odgovorila mi je da jednostavno zna..oseca...Pa, osecate li Vi kada je kraj.? I kako sa tim izlazite na ..kraj??
 
Ja imam drugaricu sa obrnutim problemom...Pred ocima joj visi THE END a ona ga ne vidi...
Jedna strana uvek oseca kraj pre druge...
Ja sad, posle loseg iskustva sa otezanjem i rastezanjem, prekidam cim mi u glavi klikne zuta lampica- prekidaljka...Mozda cak i brzam...
 
kučka:
Jedna moja prijateljica me je potakla na ovakvo razmisljanje.Naime, ima decka i vole se ali kaze da ima osecaj da je kraj ali nije sigurna.Misli da ljubav sa njegove strane polako bledi.Na moje pitanje kako to zna odgovorila mi je da jednostavno zna..oseca...Pa, osecate li Vi kada je kraj.? I kako sa tim izlazite na ..kraj??


Nisam nikad imao taj osecaj, zato sto ne znam ni kad je pocetak. :lol:
 
heheheheh..ja sam pre milion godina od jednog decka dobila kasetu na kojoj je pisalo-KRAJ NECEGA STO NIJE NI POCELO:|

smorila sam ga, do bola:lol: :lol: :lol: :lol:

e, stavrno ne bi trebalo da postujem na ovako ozbiljnim temam kad sam ovako dobro raspolozena:roll: :rolleyes:
 
Sve u zivotu ima pocetak i kraj....da li je to onaj trenutak kada nemate vise sta da kazete, kada vam pogled luta ..negde..kada vam vasa pesma nije vise onako slusljiva, kada ne primetite da je ustao pre vas,otisao bez poljubca,kada pocinjete da zaboravljate..one male sitne stvari..kada ne zadrhtite na dodir..oka, ruke, kada nemate inspiraciju...da li je tada kRAJ..
 
kučka:
Jedna moja prijateljica me je potakla na ovakvo razmisljanje.Naime, ima decka i vole se ali kaze da ima osecaj da je kraj ali nije sigurna.Misli da ljubav sa njegove strane polako bledi.Na moje pitanje kako to zna odgovorila mi je da jednostavno zna..oseca...Pa, osecate li Vi kada je kraj.? I kako sa tim izlazite na ..kraj??
Mnogo zena instiktivno oseti kad ljubav s njegove strane pocne da jenjava...za razliku od onih koje stalno nesto cackaju i kontrolisu sto kazu traze djavola gde ga nema...Mislim a znam da i druge zene koje vole osete jedan bol koji se kao igla zavlaci i u srce i dusu i ne da nam mira iako nema naravno nekih ociglednih znakova za kraj...Sto kazu moze da mi isprica bilo kakvu pricu koja bi me ranije umirivala i mogla sam da zaspim a tad kad se nesto stvarno dogadja jednostavno mi nema sna...Jednom sam citala da je knjizevnica Erika Jong izjavila kako ima neverovatnu sposobnost da oseti kad je kraj pa makar sve izgledalo savrseno...Kako se onda ponasam? Pa jednostavno ja prva prekinem vezu pa se makar zbog toga bolje osecam iako je to jako jako tesko...Malo njih to mogu....Iskreno ne znam ni danasnji dan kako da se nosim sa tim...mogu samo da pozelim svakoj da je ne snadje tako nesto ako je moguce....a sta ce biti bice...
 
vidim da mnogi pisu o tome kako osete kad ih druga strana vise ne voli.

Ja sam nedavno osetila s moje strane da nije vise to... i presekla...

A ne znam kako sam tacno osetila, ali kad me je jednom uhvatilo, nisam mogla da izdrzim
 
Naravno da se osjecaju te promjene, zahladjenja...
Ne mora to po pravilu da bude kraj,ali je kraj ako su obadvije strane (ili bar jedna) umorne i nemaju vise volje da se potrude i osvjeze ljubav...
Jednom sam, dok sam bila neiskusna, forsirala to ne zeleci da se pomirim s tim da se sve promijenilo..
Cak i kad je vec puklo, nisam mogla da se pomirim...
Zato posle toga izvuces pouku, pa tako ja sad cim osjetim zahladjenje, moje ili njegovo, bjezim glavom bez obzira...
 
kučka:
Jedna moja prijateljica me je potakla na ovakvo razmisljanje.Naime, ima decka i vole se ali kaze da ima osecaj da je kraj ali nije sigurna.Misli da ljubav sa njegove strane polako bledi.Na moje pitanje kako to zna odgovorila mi je da jednostavno zna..oseca...Pa, osecate li Vi kada je kraj.? I kako sa tim izlazite na ..kraj??


Oseća se uvek kada nešto ne štima i kada kola krenu nizbrdo, samo je pitanje da li mi to želimo da priznamo ili ne. Kada postanem nezadovoljna, džangrizava i nervozna ... kada me nervira ono što radi ili priča ... kada vidim da me ne sluša i da gleda kroz mene ... kada spavamo ledjima okrenuti jedno od drugog .... 1000 je simbola ....1000 je znakova .... samo ih treba pratiti.

Kada osetim da je kraj ... onda i raskidam ... ne volim da produžujem agoniju bez obzira koliko nekog volim.
 
kučka:
Jedna moja prijateljica me je potakla na ovakvo razmisljanje.Naime, ima decka i vole se ali kaze da ima osecaj da je kraj ali nije sigurna.Misli da ljubav sa njegove strane polako bledi.Na moje pitanje kako to zna odgovorila mi je da jednostavno zna..oseca...Pa, osecate li Vi kada je kraj.? I kako sa tim izlazite na ..kraj??


Osecamo, i jako je tesko.....

I samo to i nista drugo je razlog sto ne zelim neku ozbiljnu vezu ovih dana...
 

Back
Top