Brsljan gel...

Ja sam koristila Avonov i mogu ti reci da sam zadovoljna. Generalno o tim preparatima nemam neko posebno misljenje. Taj Avonov sam dobila na poklon, a moja kuma je koristila Brsljanov gel i slicni su, bar iz njenog iskustva.
Naravno svi ti praparati imaju vrlo mali ucinak. Koristi ih uz vezbe i masaze.
 
Ja sam baš pisala na jednoj temi ovde... Ima u Lilly-ju da se kupi gomila Venus-ovih preparata za celulit, ja sam probala blato za skidanje celulita te marke i odlično je! Vide se promene posle trećeg nanošenja.
 
majcheki:
Ja sam baš pisala na jednoj temi ovde... Ima u Lilly-ju da se kupi gomila Venus-ovih preparata za celulit, ja sam probala blato za skidanje celulita te marke i odlično je! Vide se promene posle trećeg nanošenja.
Da li je taj preparat sasvim na prirodnoj bazi? Cisto da znam dok ne trknem do Lilija...
 
Dina81:
Cula sam za to, a gde ima da se kupi i kolika je cena?

verujem da ima u svakoj apoteci
ja kupim u lilly cena negde oko 370-400 din i traje jako dugo 2-3 meseca 125 ml a da se mazhesh svaki dan od struka pa do kolena :lol:
delovi koje namazhesh bice jako crveni izvesno vreme, ali u tom i jeste fora da ih krema prokrvi i ubrza izbacivanje toksichnim materija, kozha bude super glatka : )
 
Najbolja je Anesi krema, ona se koristi u salonima, kad je namazes koza se bas, bas jako zacrveni i ja sam od svih tih krema i gelova njom najzadovoljnija, a probala sam ih mnogo. Nju mi je preporucila kozmeticarka, ona samo sa njom radi
 
oko 1000 din., ali je to salonsko pakovanje od 500ml, tako da kad kupis mirna si duze vreme. Ne znam gde ima u bgd-u da se kupi, ja sam moju uzela u radnji koja snadbeva kozmeticke salone, tako da pogledaj u nekoj takvoj radnji ili u kozmetickom salonu, trebalo bi i tamo da ima
 
raindog:
verujem da ima u svakoj apoteci
ja kupim u lilly cena negde oko 370-400 din i traje jako dugo 2-3 meseca 125 ml a da se mazhesh svaki dan od struka pa do kolena :lol:
delovi koje namazhesh bice jako crveni izvesno vreme, ali u tom i jeste fora da ih krema prokrvi i ubrza izbacivanje toksichnim materija, kozha bude super glatka : )

kako 125 ml traje dva tri meseca da mazes svaki dan? zvuci super, moracu da probam. a nije ni skupo...
ako stvarno radi kako kazes vodim te na kafu!
nego lily ne radi danas jel? ondak sutra.


kiss
 

Back
Top