modni ukusi naše dece
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 39

Tema: modni ukusi naše dece

xpajamacax
    Guest

Wink modni ukusi naše dece

moja mala ćerkica svaki da negoduje oko izbora garderobe.
    i svaki put izađemo iz kuće,a ona j eobučen apo njenim ukusu.
    npr jutros je obukla košuljicu, preko nje haljinu pamučnu (ok tako bi i ja) ali je
    insistirala na farmerkama i marsovkama (misl'm)
    stavila je i šeširić (slamnati s cvetićima)...
    i na sve to crvena zimska jakna sa zečijim krznom....
    neizbežni meda i maca su išli sa njom.
    i tako se mi borimo svako, ali svako jutro.
    imate li sličnih problema i kako izlazite sa tim na kraj?
    sin, kada je bio kao ona 3,5 god.
    nije hteo da nosi pastelne boje.
    samo teget i bež. i vozdra

Queen_
    Guest

Podrazumevano Re: modni ukusi naše dece

moj sin ima omiljene "famejke" koje MORA da nosi svaki put kad "negde" idemo, a sada mu se najviše sviđa jedan narandžasti "dusk" jer kaže da je "fajer" u njemu

Primećen član biska (avatar)
    Učlanjen
    12.08.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Moje cedoviste je odusevljeno sljokicama
    Kad je prvi put (19 meseci) videla na mojoj bluzi sljokice izjavila je: Mama jepa!
    Koju nedelju kasnije me je pitala sta je to. Ja sam odgovorila sljokica.
    A ona: Aja je jepa sjokica.

Poznat
    Učlanjen
    19.10.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Овог мог старијег баш брига шта ће да обуче. Једино мрзи хулахопке (а и разумем га, има 7 година и превазишао је то) и обућу на пертле, ту се стално свађамо ... зна да везује, али му се увек и одвеже и то га нервира.

hanibaI77
    Guest

laura jos ne pokazuje da nesto zeli ili ne ali kad je kod kuce obavezno preko bluze i pantalona navuce kupaci onaj za bazen i tako seta
    voli i da obuva nase cipele i patike

Zainteresovan član milentisha (avatar)
    Učlanjen
    06.12.2005.
    Reputaciona moć
    49

[font=Verdana]Ja još uvek nemam tih problema. S obzirom da mu ja kupujem garderobu, pa je naravno po mom ukusu i kad bude (ako bude) birao sam šta će da obuče neće tu biti mnogo problem [/font]

[font=Verdana]Mislim da je sa devojčicama ipak malo teže [/font]

Primećen član ZoricaS. (avatar)
    Učlanjen
    10.03.2006.
    Reputaciona moć
    49

ja imam i žensko i muško dete, i sa cerkom nemam nikakvih problema (ona ima 8 g.), ali ovaj mali (4,5 g.) je smor neviđeni ... ma nema fore da ga ubediš da nosi nešto za šta on misli da nije lepo!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.09.2005.
    Reputaciona moć
    47

Moj sin (3) samo ne voli dzempere i nema sanse da mu obucem nista sto ga "zulja". I sto se tice nove obuce, vrlo je komplikovan, tako da uglavnom odem i sama mu kupim, jer nema sanse bilo sta da proba. Obicno mu treba nekoliko dana da se navikne na novu obucu. A cerka jos nema 2 godine i prava je devojcica. Po ceo dan mi prevrce fioke i evo trenutno hoda sa helankama na glavi i dere se ako pokusam da joj skinem. Stalno nesto isprobava i bas uziva kad je lepo obucem. Gleda se u ogledalo i prica kako je lepa.

Buduća legenda Hellen (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Jaooo....ја муку мучим са девојчицама!

Моја старија је од рођења право женско, кокетна, врцкаста, само би се шминкала и кинђурила! Сва је у ''пинк'' фазону, и што се избора боје тиче, и што се стила облачења тиче!
    Што више шљокица, шналица, џиџа-биџа, висеће минђуше....ужас!
    Зима напољу, она носи фармерке и чизме, али прави проблем око тога што се боја хулахопки не слаже са бојом мајице коју има на себи. Не вреде никаква убеђивања да се хулахопке уопште не виде, мора све да се слаже и тачка!

Млађа је сасвим други тип. Не воли ништа сјајно, са фармерки је поскидала све шљокице, тражила је да јој извадим минђуше, највише воли тренерке и фармерке. Кад се старија удеси по свом обичају, мала каже:''Али мама, како ја да се појавим на улици поред ње? Види како се накинђурила, мене је срамота!''

SINDI
    Guest

hehhehe..ljubi ih tetka sindi

xpajamacax
    Guest

hahah sjajne su hellen..
    vidim i ja imam jednu pinkušu....mada pink i ne gleda, to je bre u krvi

Iskusan chokolada (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Moja mala sestra od tetke se lozi na sljokice i sarenilo, to izludjuje moju tetku. A meni smesno, neka je pusti da se kindjuri sta fali. Interesantno je to sto ne voli bas nakit, kaze da je zulja. :shock:

Aphroditi
    Guest

[font=Verdana]Jos nemam tih problema, mozda jer je decak u pitanju. Ali znam da mi se drugarica zali na svoju cerku. Kaze da svaki dan ratuju pred polazak u vrtic jer mala hoce da obuce farmerke i pri tom tako zateze kais da vise ne moze da dise, jer hoce da ima guzu (zategnutu) ko svoja mama. [/font]
    [font=Verdana]Mj sin samo kaze kad nesto nece da obuce, jer mu nije udobno. Boje i modeli jos ne predstavljaju problem. I uvek meni daje savete i komplimente za moje oblacenje. Kad kod kupujem nesto pitam i njega za misljenje. I kad mi kaze da mu se nesto ne svidi, stvarno razmislim o tome da li da kupim to ili ne. [/font]

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

kad sam se sama oblačila išla sam ko čudo . crvene čarapice - plava suknja i recimo zeleni džemper, i na sve roze šnalice
    ondaK me je mama podučila tzv. slaganju boja
    i ubedila me time da ona zna bolje
    ♫ The computer was born to solve problems that did not exist before. – Bill Gates

Poznat mammy (avatar)
    Učlanjen
    05.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    128

moj sin (7) ima vec neke svoje fazone...frizuru kakvu on hoce...gel se odavno kupuje...jos mu ja biram garderobu al' znam sta on voli...ako mu kupim nesto sto mu se ne svidja - nece to ni obuci.
    Voli dakle siroke farmerke...t-shirts preko majice sa dugim rukavima...boje su crvena, plava, i siva kao neutralna...Ima neki "skejterski" fazon....
    Therapy has taught me that nothing is my fault

Aktivan član twigy (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    62

Moja cerka ima 8. godina i ima izgradjen svoj ukus,ne voli da nosi siroke i dzombaste
    stvari,voli da joj se lepo ocrtava guza,da uglavnom bude u roze boji,jer je to "zenska boja"
    i onda kad je sve u plakaru u toj boji lako se prave kombinacije.Frizura obavezno kod
    stalne frizerke,nema sanse da se ja tu nesto ucim na njoj kao sto je radila moja majka.

tjao tjao ja sam nowa i 89 sam god...owo je kewe mi looooooooda tema...dobro je pa nemam decu josh

pajamaca
    Guest

mico pa i ti tcera da mi budneš
    looda tema a?

Primećen član the shezika (avatar)
    Učlanjen
    19.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

Moj sin uglavnom nosi ono sto mu obucem (4,5 god) ali pre nekog vremena je poceo da zanoveta. Mrzi sve od gornjih delova odece sto ima dugmice. Ne znam zasto jer ne pamtim da ga je neko dugme potkacilo ili da je imao neku drugu neprijatnost. Jednostavno mrzi cak i kada ja obucem dzemper sa dugmicima. A beba jos nema primedbi (mozda zato jos nije poceo da prica?!)

Početnik
    Učlanjen
    27.08.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Obicno deca tog uzrasta zanovetaju....Moje dete ne voli nista da nosi sa kragnom....prosto ne znam sta cu sa njim. Stalno mi histerise kad mu obucem nesto sa kragnom ili rolku npr.

Buduća legenda Hellen (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Citat Original postavio Hellen Pogledaj poruku
    Jaooo....ја муку мучим са девојчицама!

Моја старија је од рођења право женско, кокетна, врцкаста, само би се шминкала и кинђурила! Сва је у ''пинк'' фазону, и што се избора боје тиче, и што се стила облачења тиче!
    Што више шљокица, шналица, џиџа-биџа, висеће минђуше....ужас!
    Зима напољу, она носи фармерке и чизме, али прави проблем око тога што се боја хулахопки не слаже са бојом мајице коју има на себи. Не вреде никаква убеђивања да се хулахопке уопште не виде, мора све да се слаже и тачка!

Млађа је сасвим други тип. Не воли ништа сјајно, са фармерки је поскидала све шљокице, тражила је да јој извадим минђуше, највише воли тренерке и фармерке. Кад се старија удеси по свом обичају, мала каже:''Али мама, како ја да се појавим на улици поред ње? Види како се накинђурила, мене је срамота!''
    Хехе, интересантно је сад ово прочитати....

Млађа је и даље у спортском фазону, сва дискретна, нема шансе да је неко наговори да се нашминка, чак ни у игри....а старија је превазишла пинк фазон, роза боја је потпуно протерана из ормана, сад је ''ин'' црна... Слуша рок и хеви метал и носи црне велике мајице Ајрон мејден, Еј-си-ди-си....и слично!

Ističe se tetka971 (avatar)
    Učlanjen
    18.08.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    574

Citat Original postavio Hellen Pogledaj poruku
    Хехе, интересантно је сад ово прочитати....

Млађа је и даље у спортском фазону, сва дискретна, нема шансе да је неко наговори да се нашминка, чак ни у игри....а старија је превазишла пинк фазон, роза боја је потпуно протерана из ормана, сад је ''ин'' црна... Слуша рок и хеви метал и носи црне велике мајице Ајрон мејден, Еј-си-ди-си....и слично!
    Tako tetkina Šmizla (9) jednom me je samo obavestila da ona više ne nosi roza.

Primećen član zoya-1 (avatar)
    Učlanjen
    17.04.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    41

Moja gospodjica ima 4.5 godine i odavno nemam mnogo uticaja na njen izbor garderobe. Tacno zna sta zeli a sta ne da obuce...I kad idemo da kupimo nesto od garderobe uvek je pitam da li joj se dopada, jer ne zelim da bacam novac na nesto oko cega cemo se posle rvati da bi to obukla.
    Mozda i gresim ali mi se dopada sto vec zna sta hoce a sta nece...

Aktivan član nalence (avatar)
    Učlanjen
    08.02.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    172

Ja onda da odahnem za sada jer nemam problema oko toga sa moja tri sina ...Sta im spremim to obuku bez ikakvih pitanja i potpitanja ...

Elita Valeria (avatar)
    Učlanjen
    26.03.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    175
    Reputaciona moć
    244

Ah, ukusi mojih roditelja i moj ukus su se uvek drastično razlikovali ..
    Poslednji put ažurirao/la Valeria : 10.01.2010. u 00:06
    Ljudi planiraju... A Boginja se i dalje smeje...

Slične teme

1. Odgovora: 70
    Poslednja poruka: 23.01.2009., 17:00
  2. Seksualnost (NASE) dece
    Autor Earring u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 214
    Poslednja poruka: 28.11.2008., 16:45
  3. Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 30.12.2007., 01:59
  4. Upis nase dece na Fakultet- Upomoc
    Autor mahamaja u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 51