Ostavljanje!!!

Ko cesce raskida?


  • Ukupno glasova
    28
  • Anketa je zatvorena .

Markoni_kv

Primećen član
Poruka
582
Ne ocekujem neke ekstra komentare,ali eto posle par prica koje sam cuo u skorije vreme pade mi na um jedno pitanje.
Ko po vama danas vise raskida vezu???
Koliko sam zakljucio u razgovoru drustvom (mesanim i zenskim i muskim) u daleko vise situacija zene su te koje prekidaju vezu.
Sta vi mislite??
 
Ne bi ja previse filozofirao na tu temu... jel kao zastupam tezu da smo jednaki... ali ipak su devojke malo vise opterecene sa brakom i tim glupostima... pa kad preteraju moras ih oladiti... nazalost...
 
Red je da kažem , u poslednje vreme nailazim na mnogo devojaka koje mi serviraju sledeću priču....

Imam dečka, ali razmišljam da ga ostavim , (ubedi me da to učinim).......

Utiče li ova rečenica na brojanje u anketi....
 
cvele_kv:
Ne ocekujem neke ekstra komentare,ali eto posle par prica koje sam cuo u skorije vreme pade mi na um jedno pitanje.
Ko po vama danas vise raskida vezu???
Koliko sam zakljucio u razgovoru drustvom (mesanim i zenskim i muskim) u daleko vise situacija zene su te koje prekidaju vezu.
Sta vi mislite??


Sve ''jače'' veze u mom životu sam raskidala Ja. Valjda sam sklonija razmišljanjima i analiziranjima ... i kad dodjem do suštine onog što mi neodgovara .... stavljam tačku i idem dalje.
Raskidali su i samnom neki muškarci, ali to su bile uglavnom kratke veze u kojima se nismo pronašli. Takve veze i takvi raskidi i nisu vredni pomena.
 
Mislim da je pametnije kad devojka raskine.... cak i kad muskarac zeli da raskine bolje je da nju navede da raskine... naravno ne nekom ociglednom prevarim vec nekom bzv sitnicom :?:?:?
 
Dovla:
Mislim da je pametnije kad devojka raskine.... cak i kad muskarac zeli da raskine bolje je da nju navede da raskine... naravno ne nekom ociglednom prevarim vec nekom bzv sitnicom :?:?:?


A što misliš da je bolje da devojka raskine? DA li zbog osećaja savesti i krivice koju prebacuješ na nju ... ili šta?
 
Mislim da je to ipak podjednako.Nego u poslednje vreme stalno cujem drugarice kako se zale da tipovi prosipaju price u fazonu:Ne mogu da zaboravim bivsu devojku,nisam spreman na vezu i tako.....sva sreca pa ....:D ;)
 
@NatasaNatasa
Ne nije zbog toga vec valjda ono nesto u fazonu da joj bude lakse kad zna da je ona raskinula da nije ostavljena vec da je ona ostavila... ako me razumes... ne mogu sad ovde da objasnjavam malo je komplikovano.... u svakom slucaju to je u korist devojaka... ;)
 
Tuzni_patak:
Red je da kažem , u poslednje vreme nailazim na mnogo devojaka koje mi serviraju sledeću priču....

Imam dečka, ali razmišljam da ga ostavim , (ubedi me da to učinim).......

Utiče li ova rečenica na brojanje u anketi....


E to je ta sustina,to me je interesovalo dal je jos neko imao ovakva iskustva.
 
Samantha Jouns:
OOOOOOO Mon DJU :roll: Koja anketa,....e mislim stvarno...sad cu ja da otvorim anketu....Ko vise svrsava Muskarci ili zene...mislim....stvaraaaaaaaanooooo:roll:

Samanta,ja sam postavio temu u vezi onoga sto mene zanima,ako te interesuje ko vise svrsava slobodno postavi temu i to je to.Pozzz :)
 

Back
Top