KASNO !

jastuk

Aktivan član
Poruka
1.425
zelim da cujem neku istinitu pricu i misljenja o istoj.... - Da li vam se desilo da

shvatite da ste propustili priliku da volite nekog ,mozda zauvek,.....?
 
jastuk:
zelim da cujem neku istinitu pricu i misljenja o istoj.... - Da li vam se desilo da

shvatite da ste propustili priliku da volite nekog ,mozda zauvek,.....?

Nisam propustila..uradila sam to svesno shvativsi da je tako najbolje za oboje i vreme je pokazalo da sam bila u pravu..sad, prica je poduza da bih je pricala ali nikada ne zaliti za propustenim..iz razloga sto treba ici napred jer zivot uvek donosi nesto novo, bolje i zanimljivije..:wink:..I .zauvek.. ne postoji..:-D
 
@ Petar
Da li je u tvom mladom zivotu bilo vise ljubavi ili praznine?

U kom ternutku pocinjemo spustati standarde?...zato sto ja mislim da se tada dogadjaju ovakve spoznaje....
 
frozen1982.:
Nisam propustio priliku ja,nego je zivot propustio da mi je da.....


Moze i tako....


Ima ja jednu pricu.

MOja bivsa...

Stalno mi je ako nesto zamerim govorila "ako ti se ne svidjam nadju drugu"....

A naravno da mi nije padalo na pamet, jer sam je drzao kao malo vode na dlanu.


Ali jednog dana.... Bilo je kasno. OStavio sam je jer mi je bilo dosta da budem sa nekim ko mi ne uzvraca ono sto ja pruzam. Tada je sve htela da uradi sto sam nekada trazio, ali bilo je kasno.......


Zaista kasno.
 
Mislim da pravu ljubav ne mozes da propustis,jednostavno sve ce se sloziti tako da opstanete i to je to,sve ove usputne uvek posle shvatite da to ipak nije ono pravo,al zato kad dodje sudjena ostaje tu i to je kraj,nece da vas razdvoji ni Kanada,ni inat,ni svadjica,niti bilo sta.
 
cvele_kv:
Mislim da pravu ljubav ne mozes da propustis,jednostavno sve ce se sloziti tako da opstanete i to je to,sve ove usputne uvek posle shvatite da to ipak nije ono pravo,al zato kad dodje sudjena ostaje tu i to je kraj,nece da vas razdvoji ni Kanada,ni inat,ni svadjica,niti bilo sta.
upravo si me mnogo ohrabrio. sada mogu na miru da ucim.
 
mala_nish:
upravo si me mnogo ohrabrio. sada mogu na miru da ucim.

Veruj mi,pricam iz licnog iskustva,imao sam devojku,voleo je ko boga,drzao ko malo vode,sve bilo medeno i super,i sad nista,da je to bilo ono pravo nebi otisla,zato ne cimaj se,pre ili kasnije kockice mora da se sloze.
A sad ajd na ucenje :)
 
cvele_kv:
Veruj mi,pricam iz licnog iskustva,imao sam devojku,voleo je ko boga,drzao ko malo vode,sve bilo medeno i super,i sad nista,da je to bilo ono pravo nebi otisla,zato ne cimaj se,pre ili kasnije kockice mora da se sloze.
A sad ajd na ucenje :)
idem. a jel mislis da to nije to i da ako jeste ja treba da batalim skolovanje u torontu i priliku da se na brz nacin osamostalim od roditelja...stvarno je tesko...
 
when i turn around i will find emptyness filled with fog
when i turn around i will see love which stands in the middle of my heart
when i turn around i will see all the moments in my life when i loved and was loved also
when i turn around i will see a shadow in one eye
and the light in the middle of it
i will scream to wake up the silence who made me not the hear the song of melting moments in a hug of magic
called love
 
mala_nish:
idem. a jel mislis da to nije to i da ako jeste ja treba da batalim skolovanje u torontu i priliku da se na brz nacin osamostalim od roditelja...stvarno je tesko...

To ti najbolje znas,ja ne mogu da gatam u pasulj sta ti osecas i sta zelis.
Ja sam npr. ovu moju voleo,bio spreman na sve (sto bi rekli ziveo bi i na vodi i hlebu ako bi bio sa njom),ali ona ocigledno nije,tako i ti,ti najbolje znas sta zelis? ;)
 
O kao ocemo neku lepu pricicu jel... :wink:
Cekaj prvo je ovo bilo pitanje:
jastuk:
shvatite da ste propustili priliku da volite nekog ,mozda zauvek,.....?
Daklem znam da sam propustio jednu priliku, ali tako je moralo biti i nisam imao nekog izbora... tako da je glupo nesto kajati se i misliti o toj dalekoj proslosti...

Mozda je tu bilo jos slucajeva, ali manje vise sve se brzo odvijalo i onako kako je moralo i nisam dovoljno ni upoznavao tako da opet nemam pojma da li sam tu nesto bitno propustio ili nisam... mozda i jesam...

Last time I saw her it was turnin' colder
But that was years ago
Last I heard she had moved to Boulder
But where she's now I don't know
But there's somethin' 'bout this time of year
That spins my head around
Takes me back makes me wonder
What she's doin' now

'Cause what she's doin' now is tearin' me apart
Fillin' up my mind and emptyin' my heart
I can hear her call each time the cold wind blows
And I wonder if she knows...

jastuk:
@ Petar
evo jedne lepe price:"Spava mi se , ali ne smem da zaspim ,jer se bojim da ne utonem u prazninu..."

ajd sad ti Petre : Da li je u tvom mladom zivotu bilo vise ljubavi ili praznine?

U kom ternutku pocinjemo spustati standarde?...zato sto ja mislim da se tada dogadjaju ovakve spoznaje....
Sta ja znam bilo je i ljubavi i praznine... I nemoj nikad spustati standarde... :wink:
I svi se nadamo novoj ljubavi jel:

Each Time The Wind Blows
I Hear Your Voice So
I Call Your Name . . .
Whispers At Morning
Our Love Is Dawning
Heaven's Glad You Came . . . :wink:
 
kučka:
Nisam propustila..uradila sam to svesno shvativsi da je tako najbolje za oboje i vreme je pokazalo da sam bila u pravu..sad, prica je poduza da bih je pricala ali nikada ne zaliti za propustenim..iz razloga sto treba ici napred jer zivot uvek donosi nesto novo, bolje i zanimljivije..:wink:..I .zauvek.. ne postoji..:-D
Bitch...
 
Vidim, svi svoja osećanja prenosite u stihu i rimi, pa reko aj i ja malo da vam se izjadam...

Kasno momče do devojče stiže,
ma ne bih stigao čak i da je bliže!

Život je ku.rva jedna,
ostavi me na cedilu u sred dana bedna!

Svaki put kad vetar zabrunda
na tebe mislim uz stihove šunda!

Svako jutro zovem tvoje ime
i smaram se, pa pravim ove rime...

I to me tera da se zapitam
da li znaš da se u krevetu bez tebe ritam...

Iako te više ne viđam
ti se meni mnogo... sviđam!

I znaj, želim ti u životu sreću
jer sam propustio priliku najveću... :(

Eeee, živote, lutalico!!!

:)
 
Ne znam da li bi to bilo za ''zauvek'' ... ali sam jednom davno propustila jednu jako dobru energiju koja je vladala izmedju nas. Morala sam da se odlučim izmedju dečka u koga sam godinama bila zaljubljena i njega koji je u mom životu bio potpuno nov, ali poseban .... on je otpao .... a veza sa onim dečkom nije potrajala više od godinu dana.
Kada danas razmislim, kajala bih se i da sam drugačije odlučila.
Ponekad mi bude žao ... a, ponekad pomislim da je dobro što smo ostali ''neostvareni'' i ''neprežaljeni'' ..... jer sve dok imamo snove - imamo potrebu i da ih ostvarujemo.
 
jastuk:
zelim da cujem neku istinitu pricu i misljenja o istoj.... - Da li vam se desilo da shvatite da ste propustili priliku da volite nekog ,mozda zauvek,.....?


PITANJE TI NIJE NA MESTU !!!! Ako nekog voliš ne moraš biti sa njim ...
A to da volite nekog zavek stoji ali ne u ovom smislu koji si ti postavila,
jer nikada nećeš shvatiti prvenstveno jer nećeš biti sigurna a drugo
on nije bio onaj pravi i to je filozofija u nedogled...
Hteo sam reći da nikada nećeš znati da li si propustila priliku ili ne...
Zato savet što pre za tebe:

Nemoj da visiš naveče na forumu nego traži dečka i prazni se !!!
 
Postoje neki ljudi koji prodju kroz nas zivot i ostave trag... Mislimo da smo ih propustili, ali mozda je njihova uloga bas bila da nas 'pomere', podsete da umemo da osecamo, ili da nam podignu kriterijum tako da se ne zadovoljavamo ni sa cim manjim od energije koju sa njima osetimo... Treba biti zahvalan sto smo ih uopste upoznali jer je to jos jedna lepa uspomena na osobu, koju cemo nositi sa sobom do kraja zivota...
 

Back
Top