Anketa

ShadowRider

Aktivan član
Poruka
1.914
Posto za zadatak imam neku glupu anketu,a posto mi trebaju informacije,nadam se da ce mi dobri forumasi pomoci.Ae ide ovo 'vako

Tema je Nasilje U Skoli

Pitanja su:

1.Koliko dugo je problem prisutan u skoli?
2.Kojim pravilnikom ili nekim drugim pravnim dokumentom se regulise ovo pitanje?
3.Ko je nadlezan,zaduzen za resavanje ovog problema?
4.Sta je u skoli preduzeto do sada u vezi sa ovim problemom?
5.Ko bi mogao da pomogne u resavanju ovog pitanja?
6.Na koji nacin mogu da pomognu?
7.Gde vidite vasu ulogu u resavanju ovog problema?
8.Koje su prepreke i teskoce u vezi sa problemom?

P.S. Ovu temu sam stavio na svastaru jer ovde dolazi najvise ljudi,a posto mi je hitno,molim moderatore da je zakljucaju za dva dana.I ko hoce,nek odgovori,jer mi je ovo potrebno za sutra.

ShadowRider
 
Posto za zadatak imam neku glupu anketu,a posto mi trebaju informacije,nadam se da ce mi dobri forumasi pomoci.Ae ide ovo 'vako

Tema je Nasilje U Skoli

Pitanja su:

1.Koliko dugo je problem prisutan u skoli?
Od postojanja takve ustanove.
2.Kojim pravilnikom ili nekim drugim pravnim dokumentom se regulise ovo pitanje?
Ma nikakvim. Ne moze se to zabraniti.
3.Ko je nadlezan,zaduzen za resavanje ovog problema?
Obezbedjenje
4.Sta je u skoli preduzeto do sada u vezi sa ovim problemom?
Unajmili su obezbedjenje. Uveli kazne....
5.Ko bi mogao da pomogne u resavanju ovog pitanja?
Djaci.
6.Na koji nacin mogu da pomognu?
Pa prvo da prestanu da makljaju druge ucenike.
7.Gde vidite vasu ulogu u resavanju ovog problema?
Pa ja sam ucenik. Vidim da treba sa takvom decom da se.... ma pojma nemam
8.Koje su prepreke i teskoce u vezi sa problemom?
Ne mozes uticati na um adolescenata
Jer to sve? Shteta ja se taman uziveo.
P.S. Ovu temu sam stavio na svastaru jer ovde dolazi najvise ljudi,a posto mi je hitno,molim moderatore da je zakljucaju za dva dana.I ko hoce,nek odgovori,jer mi je ovo potrebno za sutra.

ShadowRider
 
Ne zelim da nesto zeznem , zato necu da ti odgovorim pisajuci neke gluposti , ali bas vam je anketa ...... sta ste vi u skoli svi advokati i pravnici ,no comment !!!
 
hotje policiju u shkolama...za koju godinu...kamere na ulici...a sve za nashu bezbednost...da zashtitish ono shto posedujesh...jer ono shto posedujesh je najbitnije...dok svi ne postanemo sterilni a svi zidovi beli...


e vidi li neko nikijev odgovor?...niki izgleda ako ne pricha sa nekim...ne ide mu...mada ko zna...mozhda ja greshim...
 

Back
Top