gde nestade..............

sto kecanje bar se pre nije otvaralo milion istih tema jednih ispod druge

znao se red i da se nelazemo bilo je mnogo zanimljivije nego sad

sad ti se sve svodi na hemijevu temu koju u sustini kontrolise charger a i tu je sve receno nema nista novo do uporedjivanja cena amerisckih kola sa evropskim
nema ni jominijai sa svojom don kihotovskom temom
nema slika novih kola
pogledaj stari forum ako je jos u funkiciji pa reci i uporedi sa ovom bedom sadasnjom

vamo se neki lik buni zasto mu je tema gorivo prebacena u tehniku( mrzelo ga da lista)
 
yugo 45:
sto kecanje bar se pre nije otvaralo milion istih tema jednih ispod druge

znao se red i da se nelazemo bilo je mnogo zanimljivije nego sad

sad ti se sve svodi na hemijevu temu koju u sustini kontrolise charger a i tu je sve receno nema nista novo do uporedjivanja cena amerisckih kola sa evropskim
nema ni jominija sa svojom don kihotovskom temom
nema slika novih kola
pogledaj stari forum ako je jos u funkiciji pa reci i uporedi sa ovom bedom sadasnjom

vamo se neki lik buni zasto mu je tema gorivo prebacena u tehniku( mrzelo ga da lista)
Lepo, donkihotovska tema... Tako sam se i osećao tada...
 
yugo 45:
sto kecanje bar se pre nije otvaralo milion istih tema jednih ispod druge

znao se red i da se nelazemo bilo je mnogo zanimljivije nego sad

sad ti se sve svodi na hemijevu temu koju u sustini kontrolise charger a i tu je sve receno nema nista novo do uporedjivanja cena amerisckih kola sa evropskim
nema ni jominijai sa svojom don kihotovskom temom
nema slika novih kola
pogledaj stari forum ako je jos u funkiciji pa reci i uporedi sa ovom bedom sadasnjom

vamo se neki lik buni zasto mu je tema gorivo prebacena u tehniku( mrzelo ga da lista)


Kojih milion tema? Sta se to ponavlja?
Ako je neko otvorio istu temu koju nije naso ili nije ni trazio,
postavlja se pitanje- PA STA? zar je to sad toliki greh? zar zbog toga forum
postaje nezanimljiv?
to je normalna i svakodnevna pojava na svim forumima, naravno, ne treba dozvoliti
preterivanje ali ako se pojavi par istih tema nije smak sveta, kako ne shvatas,
ovo je SAMO forum gde dolaze ljudi razlicitih misljenja da nesto napisu ili pitaju,
ljudi kojima je dosta strogih pravila iz svakodnevnog zivota ...
ti izgleda nisi isao ni na jedan drugi autoforum kad smatras da je ovaj bio najbolji,
ne razumem ni zasto ti smetaju teme o amerikancima ili japancima, mozda bi ti isto
kao i ex mod voleo da svi misle isto, vole isto i dive se istim automobilima a druge
spominju samo u negativnom kontekstu i sve super...
ah, stvarno ne bih da otvarm raspravu o necemu na sta je stavljena tacka i hvala Bogu da
je tako, samo cu ti reci da sam ja jedan od mnoooogih koji je ovde prestao da pise upravo zbog ex moda i gusenja prava na drugacije misljenje, nadam se samo da ce i drugi koji
su zbrisali odavde ili su oterani da se ponovo vrate i slobodno pisu ono sto misle!

Pozdrav svima!
 
zorann:
Kojih milion tema? Sta se to ponavlja?
Ako je neko otvorio istu temu koju nije naso ili nije ni trazio,
postavlja se pitanje- PA STA? zar je to sad toliki greh? zar zbog toga forum
postaje nezanimljiv?
to je normalna i svakodnevna pojava na svim forumima, naravno, ne treba dozvoliti
preterivanje ali ako se pojavi par istih tema nije smak sveta, kako ne shvatas,
ovo je SAMO forum gde dolaze ljudi razlicitih misljenja da nesto napisu ili pitaju,
ljudi kojima je dosta strogih pravila iz svakodnevnog zivota ...
Ti ocigledno ne poznajes kakav je smor i drkanje stalnim clanovima da gledaju kako non-stop ulece neki novi indijanac koga boli patka da malo pogleda sta vec ima od tema, o cemu se vec pricalo, koja su pitanja vec postavljena i da se na postojece nadoveze umesto sto na keca otvara temu da bi postavio (najcesce) neko vec postojece pitanje/diskusiju...
To ti je osnovna forumska kultura.
 
zorann:
Kojih milion tema? Sta se to ponavlja?
Ako je neko otvorio istu temu koju nije naso ili nije ni trazio,
postavlja se pitanje- PA STA? zar je to sad toliki greh? zar zbog toga forum
postaje nezanimljiv?
to je normalna i svakodnevna pojava na svim forumima, naravno, ne treba dozvoliti
preterivanje ali ako se pojavi par istih tema nije smak sveta, kako ne shvatas,
ovo je SAMO forum gde dolaze ljudi razlicitih misljenja da nesto napisu ili pitaju,
ljudi kojima je dosta strogih pravila iz svakodnevnog zivota ...
ti izgleda nisi isao ni na jedan drugi autoforum kad smatras da je ovaj bio najbolji,
ne razumem ni zasto ti smetaju teme o amerikancima ili japancima, mozda bi ti isto
kao i ex mod voleo da svi misle isto, vole isto i dive se istim automobilima a druge
spominju samo u negativnom kontekstu i sve super...
ah, stvarno ne bih da otvarm raspravu o necemu na sta je stavljena tacka i hvala Bogu da
je tako, samo cu ti reci da sam ja jedan od mnoooogih koji je ovde prestao da pise upravo zbog ex moda i gusenja prava na drugacije misljenje, nadam se samo da ce i drugi koji
su zbrisali odavde ili su oterani da se ponovo vrate i slobodno pisu ono sto misle!

Pozdrav svima!

Potpisujem
 
Kad_LupimLupim:
Ti ocigledno ne poznajes kakav je smor i drkanje stalnim clanovima da gledaju kako non-stop ulece neki novi indijanac koga boli patka da malo pogleda sta vec ima od tema, o cemu se vec pricalo, koja su pitanja vec postavljena i da se na postojece nadoveze umesto sto na keca otvara temu da bi postavio (najcesce) neko vec postojece pitanje/diskusiju...
To ti je osnovna forumska kultura.


Naravno da znam sve to, sa drugarima imam jedan sajt a na 2 sam admin, zato sam i napisao da ne treba preterivati u ponavljanju ali ako se omane nije smrtni greh i stalni clanovi
bi i trebalo da ga upute na temu ili ako im je smor, da ignorisu, to bar nije tesko jer ovaj
pretrazivac na krstarici je jedan od gorih koje sam video...
Tesko da bi mogao nabrojati 10 ponovljenih tema, zar ne?
Posmatrajte te stvari sa malo vise tolerancije ;-)
 
ljudi ali opet ovde treba neki moderatoe koji ce biti tu da se ne otvara tema "koji gas valja "." akoji gas da uzmem","zasto je lovato bolji od ne znam kog"......... to je opet krenulo

ok ako je tema nova i ne postoji kao sto je boli sa motociklima pa se sama ugasila jer osim lika sto je postavio nikoga nije interesovala
pogledajte kako je pre bilo a pogledajte sad bar je bilo reda jeste covek bio smor kao ucitelj u skoli ali je bilo nekog reda bilo je slika
kad otvoris auto forum trebaloti je pola sata da izadjes a sad je bas dosadan

ajde otvorite konkurs za moderatora koji ce biti ovde na podforumu naravno ne stalno ali da se bar malo razume i da ga interesuje automobilizam jer ova dvojica potpisanih moderatora svratili su samo kad se novi forum postavljao

i da se ne lazemo ovaj forum je nekad bio najbolji od nasih foruma uvek je bilo nesto novo i mnogo zanimljivosti slika informacija............:shock:
 
@zorann

tema o sajmu se ponavlja tri puta u poslednjih deset dana. nije strasno ali je glupo da se teme ponavljaju jer mnogo je tesko posle nekog vremena naci nesto sto ti je zaista potrebno od silnih slicnih tema. ranije se moglo dosta nauciti na ovom forumu a u buduce nesto sumnjam jer vec vidim kako je krenulo. valjda ce se naci neki neki admin u skorije vreme.
 
Brera, u pravu si, ali mislim da je jos teze za snalazenje kad sve teme trpas u jednu, npr Tehnika ...
Sta smeta da postoji tema jedna Auto-gas, ili recimo gume ....
Da bi bio dobar moderator, sem znanja treba da imas i malo osecaja.
 
@borisbg
Ok je to sto kazes... ali i realno sta ce tri teme o jednom sajmu? Ako neko nesto trazi sa tih tema, posle par meseci npr, gde ce covek da se seti sa koje je tacno bilo... a recimo sto se auto-gasa tice, ako je vec pokrenuta jedna tema o njemu, ljudi treba na nju da se nadovezuju sa pitanjima i misljenjima, a ne da svako otvara svoje specificno.... tako se razlicita iskustva o istoj stvari lepo gomilaju na jednom mestu, sto je naravno lakse za pracenje... logicna stvar.
Takodje suludo je da ako postoji cela tema posvecena BMW-u, da pored nje neko otvara spec temu za BMW M3 recimo, na kojoj ce biti mozda jedva dve strane... e sad, ako se u okviru BMW-a bash mnogo raspishe o M3, i postoji veliko interesovanje za takvu temu... onda mod lepo uzme pa izvdoji to u posebnu i picis dalje... tako se to radi i zato te mogucnosti i postoje.
 
Upravo zato teme treba razdvojiti, a ne spajati. Sad dodje neko nov i hoce da procita nesto americkim automobilima i treba da lista temu od preko 2000 postova!!! Ili nekog interesuje gas, i treba da se zajebava sa temom Tehnika dva dana da bi nasao ono sto mu treba.
 
borisbg:
Brera, u pravu si, ali mislim da je jos teze za snalazenje kad sve teme trpas u jednu, npr Tehnika ...
Sta smeta da postoji tema jedna Auto-gas, ili recimo gume ....
Da bi bio dobar moderator, sem znanja treba da imas i malo osecaja.

da ali u tehnici si mogao da postavis svako pitanje koje te je interesovalo i dobio bi odgovor

ne kazem da ne bi trebao da imas gume kao posebnu temu ali bi ubrzo posle par postvo nestala

po meni ono je bilo najbolje postavis pitanje o tehnici sto te interesuje i teras dalje
 

Back
Top